טורי ברץ׳ חוזרת- 3 טרנדים לנסות עכשיו

אנחנו שניה מסיום הקיץ (הלוואי) וכבר מתחילות לתכנן את מלתחת החורף. היום בפינת הטרנדים והפאדים (למי שעדיין לא יודע מה זה פאד דחוף לקרוא את כתבות הטרנדים הקודמות שלי) אני מביאה לכם מותג (רמז זה טורי ברץ׳) ושני פרטי לבוש שחוזרים בענק. איפה משיגים? מה קונים? במה מצטיידים? מודיעה לכן ולכם שאת כולם תרצו בארון שלכן.ם בהקדם. אז מה בפינה שלי הפעם? 

1. Tori Burch 

מותג האופנה שהוקם בשנת 2004 ע״י המעצבת טורי ברץ׳ היה ה- מותג עד שנת 2012 (מי זוכר.ת?) כולנו רצינו תיק, נעלי בובה או כפכפים עם הלוגו שלה. ובזכות ההצלחה שלו זכתה ברץ׳ להיכנס לרשימת 100 הנשים המשפיעות של פורבס 2020 כשהיא במקום ה-88. מ- 2012 המותג לא היה בכותרות מה שנקרא. אבל עכשיו הוא חוזר ובגדול ועושה קאמבק רציני. אז מה עכשיו איפה משיגים? כמובן שאנחנו תמיד ממליצות קודם מיד שנייה, מחנויות בארץ או מדיפופ הכי קל והכי פשוט. אחר כך רק מהמותג עצמו ותמיד לקנות רק מה שאתן.ם צריכות.ים. וכמובן אם אתן.ם חכמים.ות ושמרתם.ן פריטים של המותג מפעם הגיע הרגע המיוחל ללבוש אותם שוב. בארץ תוכלו למצוא את המותג בפקטורי 54, שלא תגידו שלא אמרתי. 

2. כובע קאובוי

אחרי שכובעי הקש וכובעי הלבד הגדולים (שתכלס מה השם המקצועי שלהם באמת?) השתלטו על עולם האופנה ועל הראשים שלנו. הגיע תורו של כובע הקאובוי. ואת האמת אני מאוהבת בפאד הזה! האינסטגרם שלי מלא בכובעי קאובוי מדהימים ואני רק חושבת מאיפה אני יכולה להשיג אחד מגניב יד שנייה כמובן. הלוק הבא שלי (ברגע שארכוש אחד): כובע קאובוי, מגפי קאובוי גינס וגופיית סבא. אם לא תמצאו יד שנייה ממליצה לכם לראות את כובע הקאובוי הזרחני של המותג neon cowboys

View this post on Instagram

A post shared by lamlam🌙 (@lamlamago)

3. וסט פאפר 

כבר כמה שנים שמעילי הפאפר נמצאים בכל מקום, בכל חנות ובכל תצוגת אופנה. החורף אתם תראו אותם גם כוסט. וסט פאפר. אני ספציפית מאוהבת בוסטים של נורת׳ פייס וחושבת שהם מדהימים. אם אתם רוצים לקנות ממליצה לחפש בדיפופ יש שם מגוון ענק של וסטים מדהימים יד שנייה של המותג וגם של עוד מותגים אחרים. 

יש לכם עוד טרנדים או פאדים שאתם בטוחים שיחזרו וכולנו צריכות וצריכים להכיר? תכתבו לנו כאן בתגובות או בפייסבוק ובאינסטגרם שלנו. ואנחנו נפרסם את התשובות שלכם שכולם ידעו.

דילוג לתוכן