טראוויס סקוט מאבד את דיור, PETA תוקפת שוב ועוד בחדשות האופנה

מהדורת חדשות האופנה הראשונה ל-2022 כבר כאן והפעם ההסתבכות של טראוויס סקוט, PETA מכה בכל הכוח וכן גם ההשפעה המטאורית של אמילי בפריז על צרכנות אופנה. אז אל תשארו לא מעודכנות.ים הנה אנחנו מתחילות… 
העונה החדשה של אמילי בפריז מכה גלים בעולם האופנה ועוד לא עברו שבועיים מיציאתה ! 

עוד לא עברו שבועיים מאז שוחררה וכבר נרשמה עליה חדשה בחיפושים אחר הפריטים מהעונה החדשה של אמילי בפריז. הלוקים של הדמויות בעונה החדשה, שהרכיבה הסטייליסטית מרלין פיטוסי גרנדיוזיים וצבעוניים. אפילו יותר מאלו שנראו בעונה הקודמת. ולמרות שחלקם לא תואמים את המציאות (לטעמי) נראה שהקהל מגיב לזה. על פי נתונים שאוסף אתר shopstyle כבר ב-24 השעות לאחר שחרור העונה החדשה החיפושים אחר הפריטים שלבשו הדמויות בתוכנית עלו . על פי הנתונים החיפוש אחר ברטים עלה ב-43%. החיפוש אחר בלייזר משובץ וכובעי באקט עלה ב-42%. החיפוש אחר מגפי ברך עלה ב-37% ושמלות אדומות ב-41%. עוד נרשמה עלייה של 40% בחיפוש אחר בית האופנה דיור.

דיור מבטלת באופן סופי את שיתוף הפעולה שלה עם טראוויס סקוט. 

כן שמעתן.ם נכון ואת האמת שזה לא מפתיע. הזמר אולי לא יכול היה לחזות (נתון לדיון) את האסון שקרה בפסטיבל שלו אסטרוורלד. אבל את גל הביטולים וההתרחקות ממנו כל אדם בעולם יכל לצפות. אם לפני כמה שבועות הודיעה חברת המשקאות Anheuser-Busch שהיא מפסיקה את שיתוף הפעולה עם סקוט. ולא תמכור יותר את משקה הקקטוס של הזמר. הפעם זה בית האופנה הצרפתי, דיור, שהודיע כי הקולקציה שהייתה אמורה לצאת בהמשך השנה מבוטלת. בהודעה שנמסרה למגזין WWD נכתב כי שיתוף הפעולה בין מעצב אופנת הגברים של המותג, קים ג’ונס וטראוויס סקוט התבטלה עד להודעה חדשה (שלא תגיע). “מתוך כבוד לאנשים שהושפעו מן האירועים הטרגיים באסטרוורלד, דיור החליטה לדחות את ההשקה של המוצרים מקולקציית Cactus Jack שתוכננה לצאת בקיץ 22 באופן מיידי”. 

ההודעה מגיעה לאחר גל ביטולים נרחב החל מכתבת שער למגזין  W של קיילי וסקוט שהיתה עתידה להתפרסם ובוטלה. פסטיבל קואצ’לה שביטל את ההופעה של הזמר ומחק אותו מהליין אפ וכן גם דחיית יציאת דגמי נייק חדשים בעיצובו. שלא נדבר על כמות התביעות נגד הזמר שנערמות (יותר מ-140 והיד נטויה).

ארגון זכויות בעלי החיים PETA על הגל והפעם על הכוונת חברת LULULEMON

ארגון זכויות בעלי החיים PETA לו מניות בחברת לולולמון ביקש מהחברה לחשוף מידע על שרשרת האספקה שלה. על פי הבקשה על המותג לחשוף מי מספק לו את נוצות האווז המשמשות למעילים. הארגון טוען כי לבעלי המניות הזכות לדעת כי החברה אכן עומדת בפוליסת הרווחה לחיות. סמנכ”ל PETA מסר בתגובה כי “החברה מוכרת מעילים המלאים בנוצות של ציפורים שנהרגו באלימות ובוגדת בערך היוגה אהימסה אותו היא מורחת על השקיות שלה. הבקשה שלנו תוכיח שהחברה לא מוליכה את לקוחותיה שולל.” רק בשבוע שעבר דיווחנו לכן.ם פה על כך שהארגון יצא למלחמה נגד בית האופנה גוצ’י וספקי העורות האקזוטיים. אלו לכאורה מתעללים בלטאות מהן מופקים מוצרי העור של בית האופנה. עכשיו רק נותר לשאול מי עוד על הכוונת?

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
Skimlinks Test דילוג לתוכן