הטבעות שמציפות את חשבון האינסטגרם שלי

כבר כמה חודשים שאני רואה את הפאד הזה מתחיל להדליק את ניצוציו באינסטגרם. כל פעם שהוא קופץ לי אני ממצמצת שוב ולא מאמינה למראה עיני. הטבעות הצבעוניות מפלסטיק שכל ילדות ה׳00-׳90 בקהל גדלו עליהן חוזרות! כן כן שמעתן נכון! אני צריכה לחפש בבוידם (סתם אין לי בוידם בכלל) אולי אמצא שם את הטבעות שלבשתי ביסודי.

מה דעתי עליהן? הן מושלמות. אם הייתי לובשת אותן? אולי קצת פחות (כבר ציינתי את הבעייתיות שלי עם צבעוניות בפניכם בעבר אבל אני ממש מתחילה לשנות את דעתי). אני לגמרי ממליצה לכן לקנות ולהקדים את כולן. אני עד כה מצאתי רק ארבע חברות שונות שמוכרות את הפאד החדש (אם אתן מכירות עוד שלחו לי!). לכל אחת סגנון שונה כך שתוכלו לבחור למי הכי התחברתן .

1. La Manso

 את העיצובים של המותג לה מנסו לבשו מגוון ענק של מפורסמות מרחבי העולם. ביניהן, בלה חדיד, דואה ליפה ונורמני. המותג של אדריאנה מנסו מציע בערך (לפי הספירה שלי) 100 סוגי טבעות בצבעים ובעיצובים שונים. כך שיש לכן מבחר רחב לבחור ממנו.

טווח המחירים  190-240 ש״ח.

2. Bleecker and prince

אם אהבתם את הלוק אבל בא לכן לשמור על הסביבה ולקנות טבעת נצחית. למותג בליקר אנד פרינס הישראלי ישנן טבעות משובצות אבנים מחומרים טבעיים שנותנות את אותו הפיל אבל ביוקרתי ואיכותי!

טווח המחירים 6,000 – 4,000 ש״ח 

3. Jupiter

המותג שנפתח בזמן הסגר באיטליה ע״י לטיזיה בטוניה בת ה25 כבר התפוצץ ברחבי אירופה והוצג במגוון מגזינים גדולים כמו ווג וואנטי פייר. היופי במותג הזה הוא שהמעצבת הצליחה לעצב טבעות לא מצועצעות מידי ויחסית מאוד אלגנטיות לפאד.

טווח המחירים לא ידוע. בכדי להזמין מג׳ופיטר תצטרכו לשלוח DM. 

4. Black currant pop 

בלאק היא חברה בריטית מגניבה שנפתחה ב2018 ומציעה מגוון רחב של מוצרים. חוץ מטבעות מושלמות ומגניבות תוכלו למצוא גם שרשראות, צמידים, צ׳ארמים, שרשראות למשקפיים ולמסכה ועוד. בקולקציה החדשה שלהם ל2020 הם אפילו שילבו אובייקטים ממוחזרים.

טווח המחירים (לטבעות) 30-130 ש״ח 

הפאד הזה אמנם מהמם ובא לי לקנות 20 אופציות אבל זכרו שמדובר בטבעות מפלסטיק! גם אם בא לכן להתחדש בפאד הצבעוני והמרגש חשוב לזכור לשמור על הסביבה ולא לרכוש פריט כזה שתזרקו אחרי חודש, כי הוא יחייה עוד הרבה אחרי כולנו.. מכירים עוד מעצבים ישראלים שכבר מכינים כאלה? שלחו לנו הודעה כדי שנוכל לפרסם ולקנות כחול לבן! אם לא אז לכל המעצבים שקוראים את הכתבה עצבו לנו כמה טבעות שנוכל לקנות ממכם!

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן