הפקת אופנה – Wall flower

סט תחתון וחזיה – The Fluff
צילום – רפאל שחרי | סטיילינג ודוגמנות – עמית ביטון 

״ההפקה נולדה מתוך רצון משותף של רפאל ושלי לעבוד וליצור יחד, אספנו השראות, הגענו לסט והתחלנו להבין את הקונספט שלנו תוך כדי תנועה. לי היה חשוב ליצור תמונות שמביעות רכות וגם עוצמה יחד ורפאל נתן לי מקום מלא להביע את עצמי. חלק מהקו המנחה של רפאל כשהוא מצלם נשים היא השאיפה להעצים אותן, לתת להן תחושת ביטחון ועצמאות. 

A wallflower; is someone with an introverted personality type who will attend parties and social gatherings, but will usually distance themselves from the crowd and actively avoid being in the limelight.

תמיד התקיימו בי שני הצדדים האלה. מצד אחד, הרצון להיות תחת אור הזרקורים ובמרכז תשומת הלב. הרצון שיבחינו בי ובייחודיות שלי. ומהצד השני, הביישנות והחשש מלהכיר אנשים חדשים ולהימצא בסיטואציות חברתיות מעבר למעגל הקרוב ביותר שלי. אני מאמינה שכולם יכולים להזדהות עם חרדות חברתיות בעצימות כזאת או אחרת. הרצון להיות זאת שאומרת את הדבר הנכון בזמן הנכון והפחד ממה יחשבו עליי בפעם הראשונה שיפגשו אותי. האם אני מעניינת מספיק? האם באמת יש לי מה להגיד?  עד לא מזמן הרגשתי שכדי לזרוח באמת אני צריכה לצמצם את עצמי, להיות קטנה יותר, פחות רועשת. אולי אני באמת פרח קיר, שם אבל לא מרשה לעצמו לפרוח כמו שמגיע לו. היום אני שמחה על הבחירה לשים את עצמי במרכז לובשת פרחים ותחתונים, ללא עריכה או ריטוש בתקווה שהייחודיות שלי מדברת בפני עצמה.״ 

טופ שחור וגרביים – אוסף פרטי | תחתונים – Modi Bodi
טופ שחור – אוסף פרטי | תחתונים – Modi Bodi | ג׳קט – מלימונים ללימונדה יד שניה
טופ שחור וגרביים – אוסף פרטי | תחתונים – The Fluff
צילום – רפאל שחרי | סטיילינג ודוגמנות – עמית ביטון 

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן