נשים שאני אוהבת לעקוב אחריהן באינסטגרם #3

הגיע הזמן למהדורה חדשה של הפינה שלנו ״נשים שאני אוהבת לעקוב אחריהן באינסטגרם״. הפעם אביא לכן.ם 4 נשים מוכשרות שמייצרות תוכן ייחודי שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר. וכמובן נשים שמאוד שווה לכן לעקוב אחריהן. כל אחת מהן מייצרת תוכן שונה לכן תוכלו למצוא למי אתן הכי מתחברות ולעקוב אחריה. ואם אתן כמוני אז אתן תתחברו לכולן ותעקבו אחרי כולן. שנתחיל?

linoya

לינוי היא יוצרת תוכן צלמת ומנהלת עמודי מדיה מוכשרת בטירוף. בשנה האחרונה היא זכתה להצלחה מסחררת והמון עוקבים בזכות סרטונים שהעלתה לטיק טוק. לינוי חיה על קו ניו יורק – לוס אנג’לס – תל אביב והחלה לצלם בכל עיר סרטוני ״מה אנשים לובשים ברחובות …״ והם הפכו בן לילה לסיפור הצלחה. מה שאני הכי אוהבת בחשבון של לינוי זה הסטייל, ההמלצות למוצרים שווים וסטוריז שגורמים לי לרצות לטוס (בדחיפות!) לניו יורק ולוס אנג’לס. ובעיקר לברוח מתל אביב.

emma.alfi

הכירו את אמה אלפי בתו הבכורה של הקומיקאי הישראלי המוכשר (וגם האהוב עליי) גורי אלפי. היא שחקנית מוכשרת בת 18 שממש עכשיו התגייסה. למה אתן חייבות לעקוב אחריה? כי חוץ מזה שהיא מצחיקה וכישרון ענק היא אייקון אופנה היסטרי. יש לה יכולת לזהות טרנדים לפני כולם והיא מעלה לוקים ופריטים מהמותגים הכי חמים לסטורי. בנוסף, תוכלו לראות אצלה בסטורי את עיצובי הציפורניים המטורפים שהיא עושה. שהן בערך כל חלומותיי. הפרופיל של אמה פרטי לכן אני לא יכולה להוסיף לכן תמונה אבל תסמכו עליי ששווה ביותר לעשות לה עוקב.

friduchka 

פרידה על פי הביו שלה היא בובת בראץ׳ אנושית וזו אכן ההגדרה המושלמת. היא גם דוגמנית, יוצרת תוכן וזמרת מוכשרת (שאתן בטוח מכירות.ים מהכוכב הבא). אני יכולה להבטיח לכן.ים שאתן.ים לא תמצאו חשבון יותר אותנטי משל פרידה. חוץ מסטייל מטורף ותמונות וואו תוכלו לצפות בסטוריז מחיי היום יום של פרידה ולשמוע את דעותיה הכנות ביותר בנושאים שונים. מה שאני כל כך אוהבת אצלה היא שהיא לא מתנצלת על שום דבר, חושפת את חייה רגשותיה ואת החרדות שלה ביום יום ואני חושבת שהכנות והאישיות של פרידה יוצאת באופן מושלם ומאוד קל להתחבר ולהנות מתוכן כנה באינסטגרם לשם שינוי.

renatamaytis

רנתה שמה למטרה את קידום האופנה האיטית בארץ והיא עושה עבודה מדהימה! אם הנושא מעניין אתכן.ם ואתן.ם רוצים לצרוך יותר תוכן בנושאים האלה החשבון של רנתה הוא בדיוק המקום. בין תמונות ולוקים מדהימים תוכלו למצוא גם סטוריז בנושאי צריכת אופנה מהירה, וינטג׳, יד שנייה וקידום אופנה ישראלית. בזמן האחרון רנתה גם משתפת המון מידע חיוני על המלחמה באוקראינה, נושא מאוד חשוב שאני עוקבת אחריו דרכה באדיקות.

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
Skimlinks Test דילוג לתוכן