BringThemHomeNow#

הטרנדים השנואים של שנות ה-2000 חוזרים ו יובל דולברג לא תעבור על זה בשתיקה

החורף בישראל הוא אמנם שבועיים ויום אבל זה לא ימנע מבגדי החורף להגיע לחנויות (לחלקן כבר הגיע, על מי אני עובדת, אין כבר קולקציית קיץ בארץ שבועות אם לא חודשים) ומנשות ישראל לנקות את הארון. להחזיר בגדי קיץ לבוידם. להוציא את בגדי החורף של השנה שעברה. כולנו זוכרות את החורף הקודם, אני בעיקר זוכרת כמויות של סריגים ושמלות מבד גרביים (אולי אני יותר מידי אשכנזיה בשביל טרנדים קונקרטיים). אבל נעזרתי במנהלות המגזין הנפלאות. הן צפו את הטרנדים השנואים הבאים לחורף הקרוב ואני הולכת לשטוף אותם בביקורת, התבכיינות ובסופו של דבר (כנראה, תלוי באבוש ובאשראי שלו) ארכוש בהיחבא (כי אם תדעו שירדתי על הטרנדים ואז לבשתי אותם איך אוכל להסתובב בחוץ בגשם בלי מטריה? אני שונאת מטריה.).

מכנסיים בגזרה נמוכה 

נתחיל מהטרנד הנורא מכולם. כולנו אוהבות את הגזרה הגבוהה של הג'ינסים. כולנו. אל תעצבנו אותי. אין אחת בישראל שיכלה להגיד עד לאחרונה שנמאס לה מהגזרה הגבוהה. אם בת דודה שלך בארוחת ערב ראש השנה אמרה את זה, זה בגלל שהיא סוגרת את החגורה חזק מידי (תאמינו לי, הייתי שם). למה אלוקים? למה? (אלוקים ב-ק' כי אני מכבדת את כולם.ן) למה בשם אבות השמיים, בשם אלי השאול, בשם פיות היער, בשם נימפות הנהר, בשם נארוטו וסאסוקה, למה דווקא את הטרנד הזה קנדל ובלה החליטו להחזיר? אני באמת אובדת עצות. אני יודעת על מה אתן חושבות, מה עם האינסטה של בריטני? היא לא יודעת ללבוש בגד שמסתיר לה את הפופיק, היא חייבת גזרה נמוכה. נכון FreeBritney# והכל. אבל נסיכות שלי, מה הלוז עם הצורך שלה להוריד כל זוג מכנסיים שהיא לובשת עם האגודלים? (אם אינכן מבינות על מה אני מדברת, רוצו לאינסטוש של בריט) כמה White Trash את יכולה להיות? והאם עלינו לתת לבריטני White Trash ספירס להכתיב לנו את הטרנדים? נו הייט לבריטני, גם אני גדלתי עליה (לצד אבריל לוין ששיחררה סינגל לאחרונה ב"ה) ונכון היא סבלה המון בשנים האחרונות, אבל משם ועד למכנסיים בגזרה נמוכה? זה לא מחמיא ומוציא שניצלים. מה עשיתי רע טעטא?

אגס / UGGS

השנאה שלי לאגס  מגיעה ממקום אישי, מקום אנושי, מטראומת ילדות איומה שעד היום נפתחת בפני הפסיכולוגית שלי (שמבטלת אותי כמפונקת ותו לא). לי לא קנו מגפי אגס. מעולם. עכשיו תקראו את זה שוב. כשאני הייתי בתיכון לא הייתה אחת בלי זוג אגס. סליחה טעות שלי, הייתה אחת בלבד. אני. רק אני לבדי בודד לי כי מי תסתובב עם פריקית שלובשת וואנס (כן קנו לי וואנס אז מה? לא קנו לי אגס!). אחת הדרכים בהן התמודדתי עם הצער האיום הזה שנפל עלי כרעם ביום סגריר (הבנתן? כי חורף. עאלק חורף) היה להריץ שמועה ששמעתי (ככה עובדות שמועות) שאגס עשויות מעור של קנגורוז. הדרמה האמיתית התרחשה כשהתברר לי שהשקר שלי הוא אמת. היו (אולי עדיין יש כיום) מגפי אגס שמייצרים מהיצור הכי מתוק ומשוגע (תראו סרטונים ביוטיוב של קנגורוז GONE WILD) בטבע האוסטרלי. נכון כיום המצב אחר, משתמשים "רק" בכבשים. מה בילי אייליש הייתה אומרת על כך? "אל תקנו אגס" זה מה שהיא היתה אומרת.

קרוקס

תהיתי האם יש לי איזשהו שבריר של רצון בכלל להסביר בפסקה ארוכת מילים מדוע הקרוקס הן המוצר הכי מכוער, מגעיל, מביך, מסריח (כן מסריח) ועקום שאי פעם נוצר. כשהפסקתי לתהות נזכרתי בג'סטין ביבר, ובפוסט מאלון, ולצערי גם פאקינג בלנסיאגה נכנסו לתמונה. והערכתי אותם, הערצתי. וואלה, עבר לי. לשם שקיפות מלאה אמנם לא קנו לי אגס אבל הייתי בעלים של קרוקס. אני מדברת איתכם.ן על אזור שנת 2010. יובל בת 13, בוחרת בצורה חופשית ודמוקרטית לרכוש (באשראי של אבוש הנסיך) קרוקס כתומות. כתומות. יואו מה חשבתי לעצמי? (כתומה ליטרלי מכף רגל עד ראש) ועוד הסתובבתי איתן בחוץ! מלא! אלבומים שלמים של תמונות שירדפו אותי לנצח (כי פעם היו מפתחים פילם). אולי עלי להודות למי שיושבת שם למעלה בשמים (כן היא אישה) על כך שזכיתי לרכוש קרוקס בתקופה שלא הייתה רשת חברתית. הזכרונות ישארו אבל תמונות אפשר לשרוף. אל תעשו את אותה הטעות שלי. אל תרכשו קרוקס.

כפפות ללא אצבעות

בואו נדבר תכל'ס, למה אני לא יודעת לדבר אחרת (תדמיינו את זה כאילו ערסית אומרת את זה, טוב?), הכפפות האלה זה לא פאקינג כפפות. אלו חולצות לא מוצלחות שהמעצבים.ות כל כך לא אהבו שהם.ן קרעו אותן מהבובה בעצבים ובמקום לזרוק לפח השאירו עליה. כך יצא שה"כפפות" עאלק האלה הפכו לדבר הכי חם לחורף הקרוב. זה מטומטם. זה דבילי. זה מביך. באמת חיפשתי עוד מילה ואני Speechless. מי שמכיר.ה אותי יודע.ת שאני אף פעם לא ספיצ'לס. אני אפילו לא יכולה לכתוב "הכפפות האלה" כי אלו לא כפפות. זו בדיחה מהלכת. אני אצחק על כל בחורה שאראה לובשת את השרוול המיותר הזה. יש סיכוי גדול מאד שארכוש כאלו בשחור, עם מקום לאגודלים (כמו הסווטשרטים שהיינו הורסות פעם כי אנחנו אימואיות) ואז אצחק על עצמי. וארשה לכולם.ן לצחוק עלי גם. אני מלכלכת עכשיו חופשי אבל ברגע האמת, אחרי שכולן ילבשו את השטות הזו, אני אתחיל להתלהב ממנה בעצמי. לצערי זה סופר מיותר ולא הכרחי בעליל ושיק ברמות היסטריות. איף.

מהם הטרנדים השנואים עליכן.ם משנות ה-2000 שאתן.ם חושבות.ים שממש אסור שיחזרו? או אלה שפשוט לא היו צריכים אותם מלכתחילה לדעתכן.ם? כתבנו לנו מה הם בעמוד האינסטגרם או הפייסבוק של המגזין

Translate
דילוג לתוכן