5 חשבונות מימים באינסטגרם שאתם חייבים לעקוב אחריהם

אז כן היום מתחיל סופ״ש הבלאק פריידי המהולל. כבר חודש שלם שחופרים לנו על מבצעים ומשכנעים אותנו לבזבז את הכסף שלי על דברים שאנחנו לא צריכים. אז כדי להראות את הבוז שלנו על ההנחות הנה כתבה שבכלל לא קשורה לבלאק פריידי (אולי קצת כי עכשיו דיברתי על זה ואני אשים איזה מימ או שניים בנושא…) וכולה על חשבונות המימים הטובים ביותר! הכי חשוב שהיא תסיח את דעתכם מכל הכתבות האחרות החופרות על איפה צריך לקנות… (דרך אגב אם אתם מחפשים איפה הכי שווה לקנות כנסו לאינסטגרם שלנו והסטורי שלנו יעזור בדוק אמרתי שאולי יהיה קשור קצת לבלאק פריידי).

בהמשך לכתבה של מיכל אפרתי על מימים ולמה אנחנו מכורים אליהם החלטתי לעזור לכם להעמיק את ההתמכרות עוד יותר ולהביא לכם את 5 החשבונות שיצחיקו אתכם בכל שעה ביום כשאתם צריכים להעלות איזה חיוך במשרד, בלימודים או כמוני בכל שעה ביום בלי קשר למה קורה.

1.הפשוטע

אי אפשר לא לתת לו את המקום הראשון… אין חשבון שמצטיין בזה כמוהו ואני ממש לא צריכה להוסיף כלום הוא המלך.

2.the basic bitch life

חשבון חדש שמצאתי. הוא מרכז טוייטים של אנשים (שהם בעצם גאונים) ומעלה אותם כדי שאני אצחק. חייבת להגיד שבין לבין הם מפרסמים דברים מוזרים שהם לא טוויטים אבל אני סולחת להם.

3. זאת רונה

אין סיכוי שאתם לא מכירים את רונה ואם לא אז מי אתם? איפה הייתם בשנה האחרונה בחלל??? למה אני אוהבת את רונה כל כך? כי היא אומרת כל מה שלא נעים לנו להגיד לאנשים אחרים. רונה אומרת את האמת. 

4. betches

 אחד החשבונות שאני עוקבת אחריהם כבר המון זמן ואין להם מימ שהוא לא מדהים פשוט אין.

5.off campus

חשבון שבעיקרון כולו עוסק בקולג׳ אבל בתור אחת שלא בקולג׳ אני לא יכולה להפסיק לצחוק מהמימים שלהם.

יש לכם עוד חשבונות מימים טובים? שלחו לנו אותם בתגובות למטה או בפייסבוק ובאינסטגרם ואנחנו נשמח לעקוב אחריהם ולצחוק.

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן