5 השאלות הכי פופולאריות שנשאלתי בעבודתי כמוכרת בחנות סקס

דבר נוכח בחיי כמוכרת בחנות סקס בתל אביב – הוא לקוחות ששואלים את אותם השאלות. יש לי פנטזיה להדפיס פתקים ולחלק לפי השאלות אבל זה לא מנומס במיוחד. אבל למקרה שתהיתן – השאלות הכי פופולריות, שחוזרות על עצמן כמו תקליט שבור מאד, מתוך תקופתי בסקסישופ – ממש כאן.

“וואי איזה כיף לך לעבוד פה”

כן, נכון. אבל היי, זו גם עבודה לכל דבר. פעם מישהי נכנסה להתייעץ איתי על ויברטור עשר דקות לפני סגירה. דיברנו חצי שעה, ל ויברטור. זמן הסגירה עבר מזמן, אני חושבת על שניצל תירס בבית, היא אומרת לי “וואי איזה כיף לך בטח לעשות פה סגירה… זה לא כמו מסעדה, לא צריך לעשות כלום.”. אז לא. יש הרבה מה לעשות, כמו כל עבודה.

“מה הכי טוב?”

נשאלתי כבר מיליון פעמים ותמיד לוקח לי שניה לחזור על התשובה. בסקס (וגם בדברים אחרים, לדעתי) אין כזה דבר הכי טוב. יש הכי מתאים ונעים לך. חנות סקס מוכרת מוצרים וצעצועים שקשורים בהנאה ובכיף. מה שיכול להיות הכי טוב לאחד, לא בהכרח הכי טוב לאחר וזה סבבה. לכן יש פה המון מוצרים והם נבדלים לפעמים בניואנסים עדינים מאד, זה כדיי שכל אחד ואחת יוכלו למצוא משהו מתאים. חלק מהמוצרים קשורים בבטיחות והגנה, כמו אמצעי מניעה – וזה בעצם לא מובן מאליו שהם כל כך זמינים ונגישים לעומת מקומות אחרים בעולם או תקופות אחרות בהיסטוריה. אבל ברמת העיקרון – זה מקום משמח של מוצרים משמחים. מה שהכי טוב זה מה שגורם לך (ואולי גם לפרטנר.ית) הכי הרבה אושר.

“אני רוצה להתחיל אנאלי. איך?”

לאט ובזהירות. נושא התחת בוער עכשיו בעולם וגם בישראל – אצל הצרכנים  והצרכניות, ואנחנו כמובן רואות את זה בחנות ובהזמנות אונליין. זה הגיוני מאד בהתחשב בעובדה שלכולן ולכולם יש תחת. חשוב להדגיש שלזכרים יש ערמונית ולנקבות לא, מה שמבדיל בין צעצועים אנאליים והדברים שהם עושים. אולי בהזדמנות אכתוב על זה גם. אבל איך מתחילות אנאלי? לאט ובהדרגה. חומר סיכה טוב, פורפליי כייפי, צעצועים בגדלים הדרגתיים למתחילים, מחומרים רכים ונעימים. לקרוא ולהתעניין קצת באינטרנט. לחשוב אם גירוי אנאלי זה בכלל משהו שנעים לי? לא חייבות הרי להתחיל בגדול, כן? כולם רוצים כל הזמן פלאגים ענקיים ממתכת עם יהלום בסגירה – זה אחלה ויפה ומובן, אבל רגע. אני חושבת שזה האזור שהכי מצריך הדרגתיות וזה הבוטום (חיח) ליין.

“סליחה, אבל מי קונה את זה?”

אני מאוד אוהבת את העבודה שלי אבל זו שאלה שמאתגרת את הסבלנות שלי. זה כמו ללכת לערגליות תות בסופר ולהגיד לקופאית “מי קונה את זה???” בפרצוף ספק עקום ספק מודאג. כפרה אם האדם הקדמון היה יודע שב2022 את תבואי לחנות לקנות מוצר שיינוק לך את הכוס מה הוא היה חושב??? מה אכפת לך מי קונה מה??? חנות סקס היא חנות שלמה. יש בה הרבה מוצרים משחקים וצעצועים מגוונים, כי בני אדם הם דבר מגוון. זה כל היופי. והאמת, שאם זה כל כך מעניין אותך – את יכולה לקנות את זה בעצמך ולהבין לבד.

“יש לך סטיספייר?”

שאלה שעם הזמן הפכה פופולרית יותר ויותר. אסביר את ההייפ: סטיספייר היא חברה גרמנית שמייצרת צעצועי מין. היא ידועה בפטנט שלה, של ויברטור יונק שבאמצעות וואקום מגרה באופן לא ישיר את הדגדגן ומדמה תחושת יניקה. בנוסף לכך, זו חברה שהמציאה מחדש את המשחק ברמה של תמחור – חצו את המחירים בחצי בתעשייה, והאיכות עדיין מעולה. אחלה צעצועים אם שואלות אותי. סקסישופ, או יותר נכון חברת הייבוא בשם אימפורטמאסטר, היא היבואן הרשמי בארץ. המשמעות היא שיש פה מלא סטיספיירים במחירים הכי טובים שיש בשוק. אז כן, יש סטיספייר – אבל זה שם של חברה, לא של מוצר. ככה שלמעשה, יש לי כל מיני סטיספיירים.

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן