בניפר גרמו לנו להיזכר בזוגות האייקונים ביותר של שנות ה 00׳-90׳

אם אתם עדיין לא שמעתם על הקאמבק של בן אפלק וג׳ניפר לופז, כנראה שאתם לא חיים על כדור הארץ. הזוג שיצא במשך שנתיים מ-2002 ועד 2004, ואף היה מאורס (ג׳ניפר זרקה את בן) עשה קאמבק באפריל השנה! הם גם עלו על השטיח האדום הראשון שלהם כזוג בסופ״ש האחרון בקאן ואפילו הגיעו יחדיו לשטיח האדום של המט גאלה אתמול! למרות שאנחנו טים ג׳ניפר גארנר, גם אנחנו התרגשנו. הקאמבק הזה גרם לנו לנבור בהיסטוריה ולהיזכר בכל הזוגות האייקונים של הוליווד בין השנים 00׳-90׳. כי מי לא אוהב להיזכר בזוגות שהערצנו והאמנו שישארו ביחד. בתמימות רבה… וכמובן אכזבו אותנו. מי יודע אולי הם יעשו בניפר ויחזרו בקרוב. אהמ ג׳ניפר אניסטון ובראד פיט…

1. ג׳ניפר אניסטון ובראד פיט

אם כבר דיברנו עליהם אז כמובן שהזוג האייקוני ביותר בכל הזמנים הם ג׳ניפר ובראד. הם הכירו בשנת 1994 אבל החלו לצאת רק ב-1998. שנה לאחר מכן התחתנו ונשארו נשואים במשך חמש שנים. לפי השמועות בראד הכיר את אנג׳לינה ג׳ולי על הסט של מר וגברת סמית ב-2005 וזו הסיבה שנפרדו. משם השאר היסטוריה מה שנקרא.

2. בריטני ספירס וג׳סטין טימברלייק

אי אפשר לעשות רשימה שכזו בלי להזכיר את הזוג שהמציא את לוק הגינס און גינס האייקוני. בעצם כל דבר שהם עשו ביחד היה איקוני. הכל התחיל עוד במועדון המיקי מאוס האגדי. אך הם הפכו את הקשר שלהם לציבורי רק בשנת 1999 ונפרדו בשנת 2002. לפי השיר של ג׳סטין שנכתב על הפרידה שלהם “cry me a river” בריטני היא זו שבגדה ובגללה הם נפרדו. הוא גם סיפר בתקשורת שנשבר לו הלב. גם לנו…

3. ריאן גוסלינג ורייצ׳ל מקאדמס

הזוג שהכיר על הסט של הסרט האהוב עלינו ״היומן״ (מי שלא ראה דחוף ולקרוא את הכתבה של רעות בנושא) יצאו שנתיים בין בשנים 2005-2007 ונפרדו פרידה כואבת. ריאן סיפר למגזינים שהוא היה שבור לב ובמקום שינחמו אותו, הוא היה צריך לנחם את המעריצים של ה״יומן״ שלא האמינו שנפרדו. אף היו כמה מעריצות שגם כעסו עליו והתעמתו איתו ברחוב. לפי השמועות על הסט של היומן הם בכלל לא הסתדרו וגוסלינג ביקש שיביאו שחקנית אחרת.

4. מישל ויליאמס והית׳ לדג׳ר

מישל והית׳ הזוג האהוב עלינו שהכירו ב-2004 על הסט של ״הר ברובק״ היו ביחד למשך 3 שנים. בהם הם התארסו ונולדה להם ילדה. לאחר שלוש שנים בספטמבר 2007 הם החליטו להיפרד. ארבעה חודשים לאחר מכן בינואר 2008 הית׳ נמצא מת בדירה שלו ומישל הייתה שבורת לב וגם אנחנו עד היום.

5. ברוס ויליס ודמי מור

ברוס ודמי הם אחד הזוגות האייקונים אי פעם בהוליווד. הם היו נשואים 13 שנה בין השנים 1987-2000 ויש להם שלושה ילדים ביחד שאתם בטח מכירים. רומר, סקאוט וטולולה. הם נשארו חברים כל כך טובים אחרי הגירושים שברוס אפילו הגיע לחתונה של דמי עם אשטון קוצ׳ר ב-2005. ובמרץ השנה כשברוס חגג 66 דמי העלתה תמונה של כל המשפחה יחדיו ובירכה אותו. 

6. קיירה נייטלי וג׳יימי דורנן

ג׳ימיי סיפר בשנים האחרונות שהוא לא חשב שהוא יהיה אי פעם מפורסם כמו האקסית שלו קיירה נייטלי. ואפילו יש סיכוי שהוא טיפה יותר מפורסם ממנה כבר. בשנת 2003 הזוג הכיר על סט צילומים והיה ביחד עד שנת 2005. והצילומים שלהם יחד. ברחוב במיוחד. אייקונים. 

7. קייט מוס וג׳וני דפ

קייט וג׳וני הם מהזוגות האייקונים שמתארים את הולייוד של שנות ה-90. הם הכירו בבית קפה בניו יורק והחלו לצאת בשנת 1994 אחרי שדפ נפרד מוינונה ריידר. נשארו ביחד 3 שנים ונפרדו בשנת 1997. ובראיון אחרי הפרידה דפ סיפר שהפרידה הייתה באשמתו מהסיבה שהוא לא נתן למוס מספיק תשומת לב והיה עסוק רק בעבודה ובסרטים שלו.

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן