עוד לא צפיתם? 6 סדרות דחופות לבינג׳ בנטפליקס

ישנן סדרות רבות שהפכו לקאלט, שיש להן קבוצות מעריצים. אנשים מצוטטים מהן משפטים. המימים שלהם מציפים את הרשתות ולא משנה על מה הן ומתי צולמו הן תמיד יהיו רלוונטיות ומהנות לצפייה. אני כאן היום להביא לכן.ם את 6 סדרות הקאלט שאם עדיין לא צפיתן.ם בהן הגיע הזמן לעשות להן בינג׳. כולן סדרות חובה שבאופן אישי ראיתי את חלקן אפילו כמה פעמים. ולא לא תמצאו כאן את חברים (שלא תבינו אני אוהבת את חברים אבל די יש עוד סדרות בעולם). לכל סדרה ז’אנר שונה ככה שתוכלו למצוא את האחת שאתן.ם מתחברות.ים אליה. וכמובן שכולן נמצאות בנטפליקס ממש עכשיו וכל מה שאתן.ם צריכות.ים זה לפתוח את הטלוויזיה ולהתחיל לצפות.

1.The Office 

ז’אנר: סיטקום , דירוג imdb: י8.9, זמן השקעה: 9 עונות

אין סיכוי שלא שמעתן.ם על המשרד או באנגלית the office. ואין סיכוי שלא נתקלתן.ם במימים מהסדרה באינסטגרם, טיקטוק או פייסבוק. הסיטקום המוקומנטרי החל את שידוריו ב-2005, רץ במשך 9 עונות והיא אחת מסדרות הקומדיה הטובות והמוערכות ביותר ולא סתם. התוכנית עוקבת אחר עובדי “המשרד” של חברה קטנה במרכז ארה”ב. בה הדמויות מתארות בצורה דוקומנטרית את חיי היום יום במשרה מנומנמת. כל דמות ייחודית אך מערכת היחסים שמתנהלת ביניהן ויחסי העבודה המשונים הם עיקר ה”בדיחה”. התוכנית היא הגרסה האמריקאית לסדרה בריטית באותו השם שכתבו ריקי ג’רוויס וסטפן מרצ’נט. למי מכן.ם שעדיין לא ראה ואוהב סיטקומים אמריקאים עצרו הכל ותתחילו לראות כי היא סוף סוף הגיעה לנטפליקס במלואה. ויש המון עונות להשלים. אם העונה הראשונה לא נראית לכן.ם טיפ שלנו קפצו לעונה ה-2 ואל תוותרו! 

2. Gilmore Girls

ז’אנר: דרמה , דירוג imdb: י8.2, זמן השקעה: 7 עונות

את בנות גילמור אני מכירה מאז שאני קטנה כי היא תמיד שודרה בערוץ רנדומלי ביס. אבל אף פעם לא יצא לי באמת לראות אותה. בזמן הקורונה ובהמלצה של חברה טובה החלטתי שהגיע הזמן. הסדרה מספרת את סיפורן של אמא ובת בעיירה קטנה בשם סטארס הולו (לא עיירה אמיתית) בקונטיקט שבארה״ב. לורלי האם עובדת במלון בעיירה וחולמת לפתוח מקום משלה בעוד רורי ביתה חווה את התיכון ואת הבעיות של נערה מתבגרת. וכל זה תוך כדי שכל תושבי העיירה מתערבים בחייהם. אני חושבת שהיופי בסדרה והסיבה לזה שהיא הייתה כל כך מוצלחת היא הדיאלוגים המהירים והשנונים שבין הדמויות בה. היא הייתה כל כך טובה שלטרלי בכיתי כשהיא נגמרה. ואני חולמת על האפשרות לראות אותה מההתחלה וכאילו לא ראיתי אותה בחיים. מקנאה בכן.ם שאתם מתחילים לצפות בה.

3. שובר שורות 

ז’אנר: דרמה , דירוג imdb: י9.4, זמן השקעה: 5 עונות

את האמת שאני מתביישת לספר שעד לפני חודש לא ראיתי אף פעם שובר שורות. וזה ממש היה חור בהשכלה. היא הייתה שנים ברשימת צפייה שלי וסוף סוף פיניתי זמן לצפות בה. הסדרה מספרת את סיפורו של מורה לכימיה שמתחיל לבשל ולמכור מת׳ בעזרת תלמיד עבר שלו. השניים מוכרים, מסתבכים ובעיקר מקללים. אני לא אספר יותר מזה כי הכי שווה בלי ספויילרים. אבל דבר אחד בטוח זו אחת הסדרות עם קווי העלילה הטובים ביותר שנראו, ההתפתחויות לא מפסיקות להגיע ואתם תופתעו ולא תוכלו להוריד ממנה את העיניים. אז למי מכן.ם שלא הספיק לצפות בה או לא שמע עליה הנה אני מכריחה אתכן.פ להתחיל. מה גם שהאופנה של ג’סי… חוזרת בגדול. 

4.Seinfeld

ז’אנר: סיטקום , דירוג imdb: י8.8, זמן השקעה: 9 עונות

את סיינפלד ראיתי אולי שלוש פעמים. לטרלי את כל הסדרה מההתחלה ועד הסוף. וממש כמו שובר שורות לא לראות סיינפלד זה חור בהשכלה. אבל סיינפלד היא או סדרה שאוהבים או סדרה שלא. אין באמצע. לכן אני ממליצה לא לשמוע דעות קדומות עליה ולהתחיל לראות ולהחליט בעצמכן.ם. אבל לפחות תדעו שניסיתם. ואל תצפו ליותר מידי כי זה כל הקסם! 

5.Downton Abby 

ז’אנר: דרמה , דירוג imdb: י8.7, זמן השקעה: 6 עונות 

סדרת הדרמה הבריטית שמתרחשת באחוזה מטורפת (שמופיעה במלא סרטים כמו באטמן) מספרת את סיפורה של משפחת קרולי והמשרתים שלהם. ומהלך העונות תוכלו לראות את השפעת האירועים העולמיים שקרו בתחילת המאה ה-20 על ההיררכיה הבריטית. וכיצד השינויים האלה משפיעים על מעמדם בחברה. הסדרה החלה את שידוריה ב2010 ואני לא אשקר שנקשרתי לדמויות כל כך שבכיתי איתם ליטרלי שקרו דברים שאני לא אספר לכם מה הם. לכל חובב.ת סדרות וסרטים תקופתיים זוהי סדרה חובה ומדהימה. 

6.New Girl
ז’אנר: סיטקום , דירוג imdb: י7.7, זמן השקעה: 7 עונות

הבחורה החדשה היא סדרה קומית קורעת בכיכובה של זואי דשנל. את האמת אני ראיתי את הסדרה בכלל בשביל שחקנים אחרים. שהדמויות שלהם פי אלף יותר טובות משלה (שמידט, לדעתי). אבל בכל מקרה בסדרה מסופר על ג׳ס (זואי דשאנל) מורה בבית ספר, שעוברת לגור בלופט בלוס אנג׳לס עם שלושה בחורים שהיא לא מכירה לאחר שגילתה שחבר שלה בוגד בה. ומכיוון שנפרדה ממנו חיפשה דירה חדשה לגור בה. הם כולם הופכים לחברים הכי טובים כמובן. אני לא אספר לכן.ם יותר כי אני שונאת ספויילרים אם לא הבנתם עדיין! מה שכן אם אתן.ם חובבי סדרות קומדיה אמריקאיות היא לגמרי הסדרה בשבילכן.ם וכדי שתתחילו לצפות בה.

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
Skimlinks Test דילוג לתוכן