20% מכל רכישת מרצ׳נדייז יעברו לעמותת כנפיים של קרמבו! מלאי מוגבל

זוג היוצרים שלי ואילון סתת קומבור בזוג תערוכות שאסור לפספס

מאז שנת 2000 מעצבים ויוצרים יחד שלי ואילון סתת קומבור נעליים תחת המותג “Couple Of“. הקיץ ואחרי 20 שנות פעילות מציג הזוג 2 תערוכות חדשות או במילים אחרות… Couple Of exhibitions. התערוכות, שנאצרות על ידי מירב רהט, יתקיימו במקביל בשתי גלריות. גלריה פריסקופ, וגלריה B.Y5. בכל אחת מהתעורוכת הם מעלים סוגיות שונות בהתייחס למהותן של נעליים מחוץ לטריטוריה השימושית שלהן. 

הזוג סתת קומבור שהכיר במסדרונות האקדמיה בצלאל חוקר לאורך השנים את המושג נעל. על פי השקפת עולמם העיצובית ״הנעל היא ׳אריזה׳ לכף הרגל״ תפיסה שגם מאפיינת את סגנון העיצוב המוקפד והייחודי של המותג. כל פריטי המותג CoupleOf מיוצרים בעבודת יד בארץ ומתכתבים עם עולם הסנדלרות המסורתית. במהלך השנים יצרו השניים נעליים בשיתוף פעולה עם אומנים ומעצבים שונים שזכו לחשיפה בארץ ובעולם. 

דגם שיוצג בתערוכה הזמנה חוזרת  >>>>  Reorder

התערוכה “הזמנה חוזרת  >>>>  “Reorder

תוצג בגלריה B.Y5 | אירוע פתיחת התערוכה יום חמישי ה-5.8 מהשעה 19:30. נעילה – יום שבת ה-28.8. 

בתערוכה זו השניים חוזרים ודנים בסוגיות ודגמים שליוו את יצירתם לאורך השנים ומגיבים אליה. בסדרת אובייקטים ומיצבים הם בוחנים את מהותה של נעל כאריזה לכף הרגל, נעים בין דו מימד לתלת מימד כחלק מדיאלוג בין חומר וצורה, מאתגרים את היחסים בין מרכיבי הנעל השונים לבין תהליכי הייצור והיצירה שלהן, ומקיימים מעין משא ומתן בין עיצוב, אמנות ותרבות באמצעות אובייקטים שפותחים דיון ומותירים מאחור את הפן הפונקציונאלי שלהם.

דגם שיוצג בתערוכה “Right & Leftovers

התערוכה “Right & Leftovers

תוצג בגלריה פריסקופ | אירוע פתיחת התערוכה יום שישי ה-30.7 מהשעה 11:00. נעילה – יום חמישי ה-4.9.

 בתערוכה זו יציגו השניים מיצב המורכב מעשרות אובייקטים שנולדו בימי הקורונה בפעולות של קיבוע אימומים לתוך פרטי לבוש ישנים מארונם הפרטי. במהלך המטשטש ובו זמנית מותח את זהותו של האובייקט הם מציפים סוגיות של שימוש בחומרים ממוחזרים ושאריות, ושל מתיחת גבולות הנעל כמושג וכפריט לבוש.  

דילוג לתוכן