20% מכל רכישת מרצ׳נדייז יעברו לעמותת כנפיים של קרמבו! מלאי מוגבל

איך הגענו לפה? דייטים בעידן האפליקציות חלק 1

אפליקציות היכרויות, אני צריכה להסביר? ייעוד האפליקציות הוא להכיר בנות או בני זוג פוטנציאלים. בחלק מהאפליקציות יש גם אופציה למציאת חברים חדשים. רובנו כבר מכירים את החוויה ויצא לנו להחליק ימינה בטינדר, באמבל, גריינדר, אוקיי קיופיד, Hinge והרשימה נמשכת. כל אפליקציה והמוניטין שלה. טינדר וגריינדר נתפסות כפלטפורמות להיכרות קצרת טווח אפשר לומר. אוקיי קיופיד וHinge נתפסות כאפליקציות לבעלי אופי רציני יותר אך הסטיגמות לווא דווקא נכונות. באמבל מבדילה את עצמה מהשאר בכך שהנשים באפליקציה אחראיות על פתיחת השיחה עם הצד השני, והכדור הוא בלעדית במגרש שלהן. 

האם בזמנים מודרנים אלו האפליקציות הן האופציה המיטבית שלנו למצוא קשר רומנטי פוטנציאלי? הרבה יגידו שהתחושה של אין ספור אפשרויות בכף היד שלנו שהאפליקציות מספקות מדכאת את הריגוש בהיכרות והופכת את השלב המרגש ביותר של קשר חדש לשגרתי ומשעמם.
@ramalauw

Is dy1ng alone my destiny? #free99 #dating #onlinedating

♬ Infomercial music – OTRadventure

אדבר בשמי ובשם עוד כמה רומנטיקניות חסרות תקנה בקהל ואומר שעם כמה שלקבל מהמאץ׳ שלך באפליקציה ״סקסית״ זה מאוד מרגש ומסעיר (מקווה שנימת הציניות והלעג הועברה היטב), אין לזה את אותו האפקט כמו להיתקל בבחור במסדרון ולהפיל את כל הספרים שלך על הרצפה, להסתכל אחד לשני בעיניים ולדעת, זאת אהבה ממבט ראשון. אפילו גורם להתגעגע למשפט הנדוש ״באה לפה הרבה?״ בבר בשכונתי. ובכל זאת מנתוני האפליקציה אוקיי קיופיד יש מעל 195 מיליון התאמות בכל שנה וכ-5 מיליון שיחות היכרות נערכות באפליקציה בכל יום.

אז איך הגענו לכאן? על היעילות והנגישות של אפליקציות אין מה להתווכח. ‏תקופת הקורונה הקפיצה באופן חד משמעי את השימוש באפליקציות, כשלא היו אפשרויות אחרות להכיר אנשים חדשים במיוחד בפן הרומנטי. ממחקר שפורסם בחודש ינואר 2021 נרשמה עלייה של כ-60% ביחס לשנה החולפת בשימוש באפליקציות השונות. כולנו יודעות שהאפליקציות מצטיינות ביצירת חיבורים למטרות מין מזדמן- ולמי מאיתנו שזה עובד וקורה עבורה YOU GO GIRL. לי באופן אישי זה עובד לפרקים ולפרקים ממש מייאש. 

השיחות שנשמעות אותו הדבר, לספר את אותם הדברים על עצמי שוב ושוב והניסיון להיפתח וגם להיות מצחיקה וגם להיות מעניינת וגם להביע עניין באדם שבחיים לא ראיתי ואין לי מושג אם יש לי כימיה איתו. לקבל הודעות שגובלות בהטרדה מינית או ליפול על בחורים שבטוחים שהם מתנת האל לאנושות ומפרטים כמו ברשימת מכולת מה הדרישות שלהם מהמאצ׳ הפוטנציאלי בביו שלהם (המשך יבוא). מתיש.

אבל גם אני שמעתי על סיפור הסינדרלה המודרני: החברה שמצאה את האחד באפליקציה. אני באופן אישי מכירה כמה בנות כאלה, וכל אחת מהנשים שכתבה לי שהתאכזבה מכמה דייטים מהאפליקציה כתבה לי באותה נשימה שהיא מכירה מישהי שמצאה את בן הזוג שלה שם. וככה חברותיי- התקווה נשמרת. הדוגמא האהובה עליי: בר אומנסקי ודנו

ברשותכן נחזור לשאלה שכל משתמשי האפליקציות שואלים את עצמם בין סוויפ לסוויפ- האם זאת באמת הדרך הנכונה להכיר? התשובה שלי היא אפילו לא קצת חד משמעית.

האם זה מאוד רומנטי? זה בהחלט יכול להיות, אם האדם, החיבור והשיחה נכונה. האם זה חייב להיות רומנטי? ממש לא. העצה שלי בתור אחת שנמצאת בסירה הזאת ממש איתכן, אל תתפשרו על כלום אבל תזכרו שחיבורים כאלה ואחרים יכולים לקרות לנו בכל מקום. ואני תמיד בעד לשמור על ראש פתוח בכל מה שקשור להכרויות חדשות, מה כבר יש לך להפסיד?

דילוג לתוכן