כולנו רוצות לגמור – סודותיו של איבר המין הנשי נחשפים

אני לא מאמינה גדולה בדת, יש בי יותר מן האנרגיות היקום והקארמה ווייבז. אבל אני מודה ומתוודה שקודם כל ה’ מקבל את הקרדיט על יצירת האיבר הכי חשוב (כן הכי חשוב) בגוף האישה. אני כמובן מדברת על ה”כובע” של חברתנו שם למטה. גבירותיי וגבירותיי קבלו את… הדגדגן. אם בכתבה הקודמת למדנו להכיר את החברה עצמה הפעם נלמד על החלק הכי חשוב בה. זה שגורם לנו לעונג. 

 זה אולי נושא שנחשב מושתק ושגוי לשיח פתוח אבל בפועל הפואנטה היא פשוטה וברורה. 

את לא צריכה תואר במדמח או המשפטים כדי להגיע לקליימקס. וחבר שלך לא צריך להישאר מתוסכל עם עצמו כשאת לא גומרת רק כי חברים שלו עלולים לצחוק עליו אם הוא יעלה את הנושא. בשביל זה אני כאן. את לא יודעת מה נעים לך? אז איך הוא ידע? החקירה הגופנית הזו מעבר להיותה דבר מענג תורמת למערכת היחסים עצמה.

הסיבה הכי טובה ללמד את בן זוגך כיצד עליו לגרום לך לגמור היא שזה יוצר קרבה מדהימה ואינטימית שאף אדם אחר בעולם לא יחווה איתך. רק בן זוגך ואת במיטה (איתי מקריינת את מילותיי בראשך) שוכבים ביחד מתכרבלים או מתחבקים, האינטימיות הזו מתעצמת רגשית אחרי גמירה מוצלחת. אין דבר שיקרב אתכם יותר מאשר גמירה טובה אחת שלך. והיי, ברגע שהסכר נפרץ (כלומר הצלחתם פעם אחת) המים מתפרצים ווינק ווינק. 

אז לאחר שנים של עניין וגילוי עצמי בכל הנוגע לגוף שלי ולטיפים של חברותיי בנוגע לדבר גיליתי כי 95% מהדגדגן נמצא בכלל בתוך הגוף שלנו (ורובנו כלל לא יודעות איך הוא נראה!). 

הדגדגן עצמו נראה (מבפנים) כמו עצם המשאלות שמוציאים האמריקאים מתרנגול ההודו בחג ההודיה. הדגדגן מחולק ל-2 רגליים מעוכלות אשר עוטפות את הואגינה משני צידיה. הואגינה עצמה היא בכלל החור אליו חודר הבולבול ולא שמו המלא של האיבר כולו! טעות שלדעתי נובעת מחינוך שקיבלנו מסרטים. עוד Fun Fact הנוגעת לחינוך שגוי שקיבלנו מסרטים, כאשר אישה “נכנסת” לצירים בסרטים לרוב מה שמקדים לכך הוא העובדה כי “נשפכו לה המים”. אך בפועל פחות מ-20% מהנשים חוות זאת והדבר יותר נדיר מאשר שכיח.

הבלוטה הקטנה שאולי חשתן (כאשר טיילתן שם למטה למטרות מחקר אפלטוני, או לא אפלטוני) בחלק העליון של איבר המין שלכן הוא ראשו של הדגדגן.

כולנו יודעות שבבלוטה הקטנטנה והמהממת הזו יש כמה אלפים של עצבים. כולם קשורים לאזור העונג במוחנו השובב. כולנו גם יודעות שלגברים יש כמות קטנה בהרבה של עצבי עונג באיבר המין שלהם אחרי ברית המילה נכון? (ואנחנו מתקשות לגמור במדינת ישראל 2022!). 

בזכותה נסיכות שלי! הגמירה שלכן יכולה להיות מהירה, מענגת ובחזקת 2 ואפילו 3! ואני מאחלת זאת לכל אחת מכן (עליית המדרגה הזו העבירה אותי בין מימדים). אנחנו יודעות שגבר גומר פעם אחת וצריך לשבת איזה חצי שעה על הספסל אחר כך למילוי מצברים (הגבר הממוצע! יש גם כאלו שלא צריכים, NO SHAME). אך אישה לא צריכה לנוח. אישה יכולה להגיע לסיפוק כמה וכמה פעמים בלילה ולהמשיך. כל מה שאנחנו צריכות זה לנשום (לפעמים אנחנו מפסיקות לנשום בעקבות העונג בשביל להגיע לסיפוק, הידעתן?). ולהשתין אחרי כל אקט (זה צורך היגייני ואני מכריחה את כולכן לעשות אותו!).

וכעת לסיפור קצר. בשיח מרתק על מיניות האישה עם ידיד קרוב הבנתי שיש לי הזדמנות לשפר את חיי המין של חברתו. זאת לאחר שאמר בעצב שהוא לא מצליח לגרום לה לגמור.

 כבחורה שלומדת בצורה ויזואלית פתחתי את האינסטגרם והראתי לו ציור עדין ותמים של איבר המין של חברה שלו. הצבעתי על ה”חור” שאליו הוא חודר עם השמוליק שלו (אמרתי שלא אצנזר ואהיה בוטה והנה אני בעצמי מרגישה אי-נוחות, ראיתן מה זה?). לימדתי אותו שהחור ממנו יוצא השתן אינו אותו החור וביקשתי שיצביע על הדגדגן. למזלו הוא ידע היכן הוא. לאחר מכן הראיתי לו תמונה מלאה של הדגדגן. כלומר, צורתו המלאה מבפנים ומבחוץ בצורה מוחלטת. הצבעתי על הבלוטה העליונה שלו והסברתי לו שהחלק הזה שהוא כה קטן יש לו כוח על. הוא יכול לגרום לבחורה שלו לעבור מימדים. להשפריץ מפלים ולהרעיד את קירות הבית (אולי הייתי צריכה גם להזהיר אותו מפני כוח העל הזה. שלא יגיעו למצב שההורים דופקים בדלת מפחד שהבת שלהם נרצחת עם כל הצרחות הללו. טפוטפוטפו).

הסוד כאן הוא די בסיסי ודי צפוי. ראשו של הדגדגן הוא הבסיס לעונג האישה.

והנה אשפר את הסוד קצת לטובת אלו שטרחו לקרוא עד כאן. עינוג איטי ומתמשך של ראש הדגדגן יגרום לו לגדול. מבלוטה בגודל של צימוק הוא יכול להתנפח לענב (ולא סתם ענב, מהענבים הגדולים, ווינק ווינק). מזכיר לכן משהו? בדיוק כמו איבר המין הגברי שמעונג גדל ו”נעמד”. כך גם הדגדגן. לא מידע מאד ייחודי. בהתחשב בעבודה שתינוקות ברחם הם קודם כל נקבות ורק לאורך ההתפתחות מפתחים (או לא מפתחים) איברי מין זכריים. כלומר הדגדגן הוא בדיוק כמו הבולבול. עכשיו צריך להיות קצת יותר ברור לבני ובנות הזוג שלכן כיצד עליהם.ן להתנהג עימו. 

כעת משלמדנו כיצד עלינו להתייחס לדגדגן מבחוץ עלינו ללמוד כיצד להתייחס אליו מבפנים. 

בגלל העטיפה של הדגדגן את ה”חור” שלנו יש לנו היכולת לחוות עונג וגמירה גם מחדירה. נשים שטוענות שהן מצליחות לגמור רק כאשר הן מתיישבות על בן זוגן הן לא כאלו “מוזרות”. המיקום של איבר המין הגברי בתוך הפות בתנוחה זו מוביל לדחיפה של הבולבול (איזו מילה מגעילה זו? לא שהמילה זין יותר טובה) מעלה וכך דוחף הזין (אין אני לא מוצאת מילה יותר נורמלית לאיבר המין הגברי, למה יש להם קונטקסט כל כך שלילי בעיני?) אל הדגדגן. בקיצור ולעניין, העונג שאנחנו חוות בחדירה מתקבל גם הוא בזכות הדגדגן. על כן תודה לה’ על יצירת הדבר הזה. 

לאלו שמעדיפות אצבעות או לשון על פני חדירת איבר מין (או שלא ופשוט רוצות להתנסות כך) אני יכולה להמליץ לשכב על הגב וכאשר האצבעות חודרות להרים אותן למעלה בתוך גוף האישה. הנקודה העליונה בה האצבע נוגעת היא נקודה מוצלחת מאד לגמירה מוצלחת אף יותר. 

למי שכבר מכירה את גופה ויודעת מה היא אוהבת וכיצד היא מגיעה לשם יש לי הצעה אחרת. כזו שאולי לא עלתה בראשה עד היום (ואם כן, סחטיין עלייך יא שובבה).

בכדי ליצור אורגזמה או לפחות להעלות את הסיכוי של הגעה לאורגזמה אני יכולה להמליץ להאריך (כמה שאפשר) את הגמירה. מה זה אומר? לשם כך עלייך להיות קשוב.ה לבת הזוג. הרמז הוא בפרצוף והקולות. כאשר אנחנו מתקרבות לנקודת ה”אל-חזור” (שאחריה אנחנו גומרות כי אי אפשר לעצור לכן אל-חזור) לכל אישה יש סממנים משלה. בין אם צעקות, רעידות, נשימות וכדומה. לאחר שלמדת את הסממנים של בת הזוג תוכל למשוך את הגמירה. מה זה אומר? כאשר בת הזוג מתחילה להראות סימנים מהסוג יש לעצור. כך כמו מסטיק אנחנו מותחים ומותחות את פרק הזמן שלוקח לגמור. כמה שנמשוך אותה יותר כך הגמירה תהיה מוצלחת יותר. 

אישה גומרת זו אישה מרוצה. אישה גומרת זו אישה רגועה. זו אישה אוהבת.

לא סתם בילי אייליש שרה על אוקסיטוצין. זה ה*הורמון* שמשתחרר בזמן סקס וספציפית גמירה שנקשר לתחושת התאהבות. (זה גם מסביר הרבה פעמים למה קשה לנו הנשים לשחרר גברים אחרי סטוץ. אבל זה נושא ליום אחר). לסיכום אני רוצה לאחל לכולכן גמירות רטובות ומקסימליות כי כל אחת מאיתנו יכולה ליהנות ולהתענג בעצמה או עם בן.ת זוגה. כולנו יכולות לגמור וכולנו יכולות לגרום לאחרות לגמור. נו, עשיתי לכם.ן חשק? למה אתם.ן מחכים.ות? צאו לדרך.

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן