לכבוד יום הפסטה הבינלאומי – האיטלקים שחובה לעקוב אחריהם באינסטגרם

מה יותר צפוי מעוד כתבה על יום הפסטה הבינלאומי שבה יביאו לכן.ם מתכונים לפסטות ומסעדות איטלקיות ששווה לאכול בהן. המחשבה על פסטה עשתה אותי רעבה… אבל כמו שאתן.ם מכירות.ים אותנו אנחנו לא אוהבות להיות צפויות. לכן החלטנו שיום הפסטה הבינלאומי הוא היום המושלם להכיר לכן.ם את החשבונות של האיטלקים השווים ביותר באינסטגרם. כאלה שלא תוכלו להפסיק לצפות להן.ם בסטורי, לראות את הרילים שלהן.ם ולהעריץ את חוש האופנה שלהן.ם. אל תדאגו יש פה גם שתי המלצות של חשבונות “פסטה” באינסטגרם. אז כן הזכרנו פה פסטות בסוף. בעקיפין.

1. Pasta Grandma 

כמובן שאנחנו חייבות לפחות להתחיל בפסטות ובהמלצה הכי מדהימה שתקבלו היום. קבלו את החשבון האדיר והגאוני ״פסטה גרנדמה״. החשבון מציג סרטונים ותמונות של סבתות איטלקיות מהממות ומוכשרות שמראות איך הן מכינות את הפסטה האהובה עליהן. וכמובן שהכל בעבודת יד ואותנטיות שלא תמצאו בשום מקום אחר! אני אישית מאוהבת.

2.Fedez

נעבור לחשבון השני הכי אהוב עלי של הראפר האיטלקי, פדז. הוא גם במקרה הבעל של קיארה פראני. אני הבנתי כמה הם מפורסמים באיטליה, כשבחתונה שלהם הם נעמדו במרפסת של המלון ועשו שלום לאלפי המעריצים שחיכו מתחת למרפסת. מינימום ויליאם וקייט של איטליה. חוץ מזה שפדז קורע, מעלה סרטונים מצחיקים של הילדים שלו וצוחק המון עליו ועל קיארה (ראו בתמונות בפוסט למעלה). אחת מהסיבות שאנחנו אוהבות אותו כל כך שהוא מעבר לקריירה שלו נלחם על זכויות הלהט״ב באיטליה, מקדם אידיאל גברי חדש ומפרסם לא מעט את המניקור שהוא עושה לעצמו.

3. The pasta queen 

נדיה קטרינה מונו היא האישה המוכשרת מאחורי הדמות ״מלכת הפסטה״. היא טיקטוקרית, יוטיוברית ואינסטגרמרית עם מיליוני עוקבים וצפיות שלא רק מלמדת מתכוני פסטה מדהימים ואותנטיים. היא גם מצחיקה ברמות וידועה בזכות ההיר פליק והקאץ’ פרייז שלה “ingridients”. (אתם חייבים לצפות בסרטונים שלה כדי להבין). שלא תחשבו שהיא סתם זכתה בכינוי מלכת הפסטה…. היא מגיעה מששולת משפחתית של יצרני פסטה ותיקים. ב-1800 ועד למלחמת העולם השנייה למשפחה שלה היה מפעל פסטות. ועד היום מכירים את המשפחה שלה בזכותו. אני ניסיתי כבר כמה מתכונים שלה ואתם חייבות.ים להכין אותם.

4. דמיאנו דיוויד 

אולי אתם לא לא מכירות.ים  את שמו הפרטי. אבל אתן.ם בטוח מכירות.ים את הלהקה שהוא הסולן בה. הלהקה שממש במקרה זכתה באירווויזיון השנה ושממש במקרה שמה הוא מאנסקין. כןכן דמיאנו דיוויד אהובינו בעל הסטייל המטורף הוא אחד אם לא ה-איטלקי שחובה לעקוב אחריו באינטסגרם. לוקים מטורפים, השראה והרבה רוק אנד רול מובטח.  

5. קאבי לאמה 

קאבי לאמה הוא הטיקטוקר האיטלקי המפורסם ביותר וגם הטיקטוקר מספר 2 בעולם אחרי צ׳ארלי דמאיו עם 115.8 מיליוןן עוקבים! ואף עבר את קיארה פראני והוא האיטלקי עם הכי הרבה עוקבים באינסטגרם (50 מיליון). מה הוא עושה שיש לו כל כך הרבה עוקבים אתם שואלים? הוא עושה סרטוני קומנטרי לסרטונים של אנשים אחרים שסיבכו משימות פשוטות. אבל אי אפשר באמת להסביר את זה ואתם תהיו חייבים לראות בעצמכם, אני מכורה. בנוסף, הוא משתתף בקמפיינים למען איכות הסביבה עם גרטה מה שבכלל גרם לי לאהוב אותו.

מכירות.ים עוד איטלקים ואיטלקיות ששווה לעקוב אחריהן.ם ולא ציינו את שמן.ם פה? תכתבו לנו כאן בתגובות או בפייסבוק ובאינסטגרם שלנו ואנחנו נפרסם את ההמלצות שלכן. לכולן.ם.

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן