20% מכל רכישת מרצ׳נדייז יעברו לעמותת כנפיים של קרמבו! מלאי מוגבל

5 חשבונות אינסטגרם של בלוגריות אופנה ישראליות שחובה לעקוב אחריהן

במסגרת הכתבות ״רעות מגלה לכם את האינסטגרמרים הישראלים שחובה לעקוב אחריהם״, השבוע אני מציגה לכם את הבלוגריות הישראליות שמתחזקות חשבונות אופנה ממש כמו בחו״ל.כולן מיוחדות ובעלות סגנון שונה באופנה. הן מתחזקות את החשבונות במקצוענות, חושבות ומתכננות כל תמונה שהן מצלמות וכמובן עורכות אותן מדהים.

האיכות והמקוריות של התמונות והנראות של החשבון שלהן לא נופל מבלוגריות אופנה מחו״ל, אז בואו נעקוב אחרי הישראליות שמייצגות את האופנה הישראלית במיטבה.אתם חייבים לעקוב אחרי 5 הבלוגריות האהובות עליי, שנבחרו מתוך עשרות אם לא מאות בלוגריות ישראליות מדהימות.

Sapir Goldman – בלוגרית אופנה ולייף סטייל ופאשיוניסטה אמיתית. שפתחה גם מותג וינטג ממש מגניב ומתחזקת עמוד מהמם. 

https://www.instagram.com/p/BtDATV3nMO0/

Gala Tolchinski – בלוגרית אופנה, מנהלת תוכן ומובילת דעת קהל שהסטייל שלה פשוט מטורף. אנחנו אוהבים במיוחד את הסטוריז שלה, נראה שתמיד היא עושה משהו חדש… 

https://www.instagram.com/p/BkSV0cGnHtD/

Nofar Elbaz – מובילת דעת קהל ובלוגרית שאין תמונה אחת שלה באינסטגרם שהיא לא לבושה בה מדהים. כל לוק מיוחד וגורם לך להרגיש ש״ככה!״ אני רוצה להתלבש היום. 

https://www.instagram.com/p/BtDnuoEAA40/

Karen Or – קארן היא בלוגרית אופנה ישראלית אמריקאית שמבלה בישראל וארה״ב ומתעדת את החיים והלוקים שלה ב-2 המקומות. כיף לראות את הלוקים משתנים ממקום למקום וגם את מגוון הלוקיישנים! יותר מזה? כל לוק שלה אנחנו חייבות לקנות. דחוף. 

https://www.instagram.com/p/BsurkzpB2sh/

Osher Salim – בלוגרית האופנה שמטיילת בעולם ונראת תמיד מיליון דולר.

https://www.instagram.com/p/Bs2XG-nATKp/

מכירים עוד חשבונות של אינסטגרמריות אופנה ישראליות שאנחנו חייבים להכיר? בנות שמתלבשות מדהים ועושות תחושות של חול ממש כאן בישראל? שלחו לנו את הפוסטים שלהם בעמוד האינטסגרם שלנו או שלחו לנו DM. יכולות גם תמיד לספר לנו עליהן ממש כאן בתגובות. מחכים לשמוע על מי חשבתן! 

דילוג לתוכן