שמעתם נכון – ג׳סטין ביבר והיילי בולדווין מאורסים.

שמעתם נכון. ג’סטין ביבר והיילי בולדווין מאורסים. אנחנו תופסות את הראש ומנסות להבין איך לעזאזל זה קרה. במבט ראשון, נראה שג’סטין איבד את זה ושהוא קופץ למים עמוקים עם הבחורה הראשונה שהוא ראה באותו רגע. ממבט שני אחרי מחקר קטן גילינו שהמערכת יחסים של השניים יותר עמוקה וארוכה מכפי שזה נראה ואולי זה עוד יצליח. אז מאיפה זה התחיל ומה פתאום זה קרה?

את ג’סטין ביבר לא צריך להציג. אבל את היילי בולדווין, חייבים להציג.

בולדווין היא האחיינית של השחקן אלק בולדווין. למי שלא ממש בטוח מי זה, נסו להיזכר או חפשו באינטרנט את הסרט שעשה לכולנו טראומה בילדות “חתול תעלול”. אם מסתכלים על ציר הזמן של מערכת היחסים שלהם, אפשר להתחיל ב-2016, הרגע בו הם הפכו רשמיים. אבל האמת היא שאחרי שקראנו וחפרנו קצת הבנו שהם הכירו ב-2009 (בוידיאו למטה) וחברים מ-2011 אז נפגשו שוב בבכורה של סרטו של ביבר. אז כמובן הוא היה במערכת היחסים המפורסמת עם סלינה גומז.

ב-2014 היילי כבר הייתה חלק ממעגל החברים של ביבר (שסלינה לא הייתה קשורה אליו) שכלל גם את האחיות חדיד והאחיות ג׳נר ואפשר היה לראות שהיילי מופיעה מספר פעמים בחשבון האינסטגרם שלו. היילי באותה תקופה כתבה בטוויטר שלה ש״מערכת היחסים של סלינה וביבר היא החלום״. בראיון שנתנה לערוץ E! בולדווין הסבירה שהם רק חברים, וכהשמועות לא הפסיקו גם ביבר (בתמונה למטה) ניסה לכבות את הלהבות.

מאז השניים נראו יחד לא מעט אבל תמיד בחברת עוד חברים, מה שהיה נראה הגיוני.

ביולי 2015, שניהם (וגם סלינה גומז) עושים קעקועים דומים של האות G למען ילדה חולה מהכנסייה שלהם. אז ג׳סטין וסלינה כבר לא היו יחד, אבל הוא כן ניסה לזכות בה בחזרה והם כן נצפו מסתובבים יחד ואפילו נאמר שג׳סטין שר לה את השיר ״סורי״ בפומבי. זה הפיח המון תקווה במעריצים של ״ג׳לינה״ אבל אז ממש כמה שבועות אחרי היילי העלתה תמונה שלה במכנסיים של ביבר לאינסטגרם והוא הגיב ״תחזירי לי את המכנסיים שלי״. חבלה מכוונת? נראה ככה.

ב2015 היילי הצטרפה לחופשה בסנט בארטס עם המשפחה של ביבר ואבא שלו.

מה שעקרונית נשמע תמים, אבל אז הגיע התמונה של שניהם מתנשקים במסיבת השנה החדשה של לאונרדו דיקפריו ו.. מאותו הרגע לא היה כבר מה לנחש. אלא שרק כמה חודשים אחרי, ואחרי שהשניים הסבירו לעיתונות שזה לא משהו מחייב, ביבר התחיל לצאת עם סופיה ריצ׳י ועשה אנפולו כואב להיילי. מאותו רגע התחילה תקופה ארוכה בה השניים לא היו חברים, לא דיברו ולא הסתובבו יחד גם לא עם קבוצת החברים הקרובה שלהם. זו הייתה גם התקופה שבה ביבר וגומז ניסו לחדש את היחסים בניהם בצורה לא ממש מוצלחת.

אבל במאי השנה, השניים נראו יחד. סוף טוב! כן בטח.

היילי אמרה בראיון ״אני מכירה את ג׳סטין מאז שאני הייתי מאוד צעירה ותמיד היינו חברים טובים. כולם יודעים שבשלב מסוים מערכת היחסים שלנו הפכה למשהו שהיה יותר מזה, אבל זה מה שקורה כשאת בת 18 או 19. אבל מאז הייתה לנו תקופה ארוכה שבה לא היינו חברים בכלל, ולא דיברנו בכלל. זה היה מאוד מוזר ומביך, אבל התגברנו על זה.״ מאז השניים נראו בכמה וכמה מקומות והחל מחודש יוני נצפו גם מחובקים ומתנשקים ולא היה צל של ספק שהם יחד (זה גם מנע את המבוכה של היילי אחרי ששון מנדז יבש והביך לה את החיים אחרי המט גאלה) ואז אתמול הגיעה ההודעה. אחרי חודש שהשניים נפשו יחד במספר מקומות, ג׳סטין ביבר הציע להיילי בולדווין נישואים בחופשה שלהם בבאהאמס. השניים מאורסים! והטבעת ממה שזה נראה ענקית..

האם זה באמת מהר כמו שחשבנו? אם הגעתם עד לפה הבנתם שמערכת היחסים שלהם יותר ארוכה ממה שזה נראה וזה עוד אחרי הרבה מידע שחסכנו לכם. אם תשאלו אותי, המחשבה הראשונה שלי הייתה, ״שזה פשוט מגוחך ויחזיק שנה גג״.  אבל אחרי שכתבתי את הכתבה הזו, יש לי תקווה בשבילהם ואני מאוד מאוד מאוד רוצה שזה יצליח…. נו מה אתם אומרים, יצליח או לא? להכין את הטישו? ספרו לי בתגובות.

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
Skimlinks Test דילוג לתוכן