נשים שאני אוהבת לעקוב אחריהן #4

הגיע הזמן למהדורה חדשה של הפינה שלנו ״נשים שאני אוהבת לעקוב אחריהן באינסטגרם״. כמו בכל פעם אביא לכן.ם 4 נשים מוכשרות שמייצרות תוכן ייחודי שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר. ושכמובן מאוד שווה לכן.ם לעקוב אחריהן. כל אחת מהן יוצרת תוכן שונה לכן תוכלו למצוא למי אתן.ם הכי מתחברות ולעקוב אחריה. ואם אתן.ם כמוני אז אתן.ם תתחברו לכולן ותעקבו אחרי כולן. שנתחיל?

דניאל פסו 

דניאל היא כתבת במדור הביוטי של לאישה והיא מתחזקת חשבון אינסטגרם מדהים. בין המלצות למוצרי ביוטי שונים וביקורים רבים בהשקות שוות תוכלו להנות בחשבון של פסו מסטוריז מצחיקים מחיי היום יום שלה, מהפוקדאסט שלה עם הילה סגל, לשמוע ולהתעדכן בתהליך הקפאת הביציות שלה ובביקוריה בכנסת ישראל ובעיקר מזה שהיא תמיד מתלבשת לא בהתאם למזג האוויר (ממש כמוני. אני פשוט ממש מזדהה…).

שרונה מרלין 

את שרונה מרלין אתן.ם בטוח מכירות ומכירים מהעונה השנייה של חתונה ממבט ראשון. מאז הפכה שרונה לאינסטגרמרית מהשורה הראשונה שפשוט כיף לעקוב אחריה. בחשבון של שרונה תוכלו להנות מהמלצות רבות על אופנה וביוטי, ״לצאת״ (וירטואלית כן?) איתה לחופשות סקי  וגם להנות ממתכונים מעולים ובריאים שהיא משתפת.

מיכל עזר 

מיכל עזר היא כתבת ומרצה על חרדות וההתמודדות איתן. בחשבון שלה תוכלו להנות מסרטונים, סטוריז ותמונות בהן היא משתפת חוויות וטיפים לעזרה עצמית, העצמה  ומציאת איזון בחיים. בתור בחורה חרדתית העצות שלה תמיד קופצות לי בפייד או בסטורי בול בזמן המתאים כאילו היא ידעה מה אני צריכה באותו הרגע כדי להרגיש טוב.

קורין סוויד 

קורין סוויד היא סטייליסטית מוכשרת שכל הפקת אופנה שהיא עושה פשוט יותר יפה מהשנייה. חוץ מפייד מלא באופנה  מדהימה מההפקות שהיא לוקחת בהן חלק תוכלו להנות גם מסטוריז ממאחורי הקלעים של צילומים שהיא עובדת עליהם, מחיי היום יום שלה וממימים קורעים שהיא משתפת ואסור לפספס. (אני פשוט מכורה לסטוריז שלה)

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן