קרדשיאן הו? תוכניות הריאלטי שאתן.ם חייבות.ים לצפות בנטפליקס

מי מאיתנו לא אוהב.ת לשבת מול הטלוויזיה לראות ריאלטי או במילים אחרות קצת טראש. להנות מהריבים, הסכסוכים ולשחרר קצת קיטור מהיום או השבוע שעבר עלינו. כי בואו נודה בזה אלה לא תוכניות שמצריכות המון מחשבה. אז כולנו מכירות.ים את אם כל תוכניות הריאלטי – משפחת קרדשיאן. אבל אתן.ם כנראה לא מכירות.ים (או שכן לא מזלזלת) את התוכניות הבאות שהן לא פחות טובות (אולי אפילו יותר). ובמיוחד עכשיו כשהקרדשיאנס נגמרה, הן באות מאוד בטוב. הן ממלאות את החלל החסר. מה הן 6 תוכניות הריאלטי שאתן.ם חייבות.ים לראות? דבר אחד בטוח – כולן זמינות עכשיו בנטפליקס לבינג׳ מטורף.

1. Below Deck

בחיים שלנו לא היינו דבוקות ככה למסך. לתוכנית המדהימה של בראבו שמתעדת את העבודה של הצוותים ביאכטות היוקרתיות בעולם, יש מיליון עונות. וגם אפילו סדרת בת Below Deck mediterian. שהיא יעני מצולמת בים התיכון. ריבים, משולשי אהבה, קפטנים, אוכל מגרה, המון אלכוהול, נופים מרהיבים ואורחים הזויים שעולים לסיפון הם רק חלק ממה שקורה בתוכנית. לצערנו בארץ תוכלו לתפוס *רק* ארבע עונות (2 מכל סדרה) אבל אל דאגה אם תסיימו אותן נטפליקס מעלה את העונה השלישית של מדיטריאן בהמשך החודש. ונתפלל שיגיעו עוד אחריה. ממליצות לראות אותם בסדר כרונולוגי (שנפרט) זה יסדר קצת את העניינים וישלים מעט חוסרים מהעונות שלא קיימות. במיוחד כי יש חברי צוות שנמצאים ב-2 הסדרות והדרמה עוקבת אחריהם!. הסדר הוא – עונה 3 של Below deck, לעבור לעונה 1 של mediterian, עונה 4 של Below deck ואז עונה 2 של mediterian שכבר לא קשורה. מכתבי תודה על ההמלצה נקבל במייל וב-DM באינסטה. 

2. Real Housewives of Beverly Hills

למי שלא מכיר את סדרת הריאלטי שהתחילה אי שם ב-2006, היא מתעדת את נשות החברה העשירות באזורים שונים ברחבי ארה״ב. הסדרה הראשונה צולמה במחוז אורנג׳ קאונטי, ומאז הגיחו עוד 11 סדרות ספין אוף ממקומות כמו ברלי הילס, ניו ג׳רזי, ניו יורק, אטלנטה, טקסס ועוד. היא אף נמכרה ברחבי העולם ומסתובבות להן ברחבי הפלנטה עוד 15 סדרות כאלה ממדינות שונות. וכן אחת מהן היא מעושרות שהייתה לנו בארץ.  מתוך כל הסדרות אנחנו לגמרי ממליצות להתחיל בבוורלי הילס לה 11 עונות. שהראשונה צולמה ב-2011! בסדרה תוכלו להנות מהמון כסף, בתים ענקיים, שופינג מטורף,דרמה, ריבים על שטויות, אפילו סטירות, הרבה כוסות יין שעפות וגם תוכלו לצפות במשפחת חדיד. את האמת אי אפשר להפסיק לראות אותה. בנטפליקס תוכלו למצוא את עונות 3-5. 

3.Love on the spectrum

לא כל תוכניות הריאלטי הן טראש ולכן אין לזלזל בסוג תוכניות אלה. אהבה על הספקטרום היא הסדרה הכי מדהימה שתוכלו לצפות בנטפליקס בזמן הקרוב. התוכנית האוסטרלית היא תוכנית שידוכים, בה מצולמים כמה גברים ונשים על הספקטרום (על הרצף האוטיסטי) שיוצאים לדייטים ומחפשים אהבה. לא רק שהיא אחת מתוכנית הדייטים המוצלחות, היא גם מרגשת ומכירה לקהל את הקשיים של האנשים שמשתתפים בה. תוכלו למצוא עכשיו בנטפליקס שתי עונות מ ד ה י מ ו ת. מומלץ בחום. 

4. Selling Sunset

היא תוכנית שמציגה את עולם הנדל״ן האמריקאי והנוצץ של הוליווד ובוורלי הילס. הסכומים דמיוניים, הבתים לפעמים חלומיים אבל הכי כיף זה לראות את הציפורניים נשלפות באחת התוכניות שלא התכוונה אבל היא פשוט סקסיסטית מטבעה. סוכנות נדל”ן “יפות ורזות” שמוכרות בתים לעשירי עולם בשמלות צמודות, עקבים גבוהים ומתקוטטות על אחוזים? מה יותר טוב מזה? אחת התוכניות הכי שטוחות שתוכלו למצוא אבל היא בהחלט אחלה להעביר את הזמן ולחיות בסרט לקצת. על הדרך אפשר ללמוד שיהודים שולטים בעולם, ישראלים יש בכל מקום ושנדל״ן בארה״ב זה ממש רווחי. תכלס זו התוכנית שצריך לשים ברקע כשנמאס קצת מהרחובות המלוכלכים והבניינים המתפרקים של הארץ. 

5. Real Housewives of NYC

ממש כמו בעקרות בית אמיתיות של בוורלי הילס גם פה תוכלו לצפות בנשים עשירות כקורח משתכרות, רבות, עושות שופינג ומטיילות בעולם, רק שהן גרות בניו יורק. וחיות בסרט שהן בגוסיפ גירל. אי אפשר להסביר כמה שהסדרה הזו ממכרת, ברגע שתתחילו לא תוכלו להפסיק. לסדרה בניו יורק יש 13 עונות והיא החלה את צילומיה אי שם ב-2008, אתם ממש תזהו את זה באיכות הצילום (פורמט ריבועי מוסר דרישת שלום). תוכלו למצוא בנטפליקס שתי עונות מעולות 3 ו4. ממליצות בחום לשים לב לרמונה סינגר שכל כך מנותקת מהמציאות שזה מעורר הערצה והיא לגמרי הספיריט אנימל שלנו. 

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
Skimlinks Test דילוג לתוכן