מי אתה פיט, פאקינג, דיווידסון?

גברים מדברים עליו, נשים (כולן, ככל הנראה) יוצאות איתו והאינטרנט הפך אותו לאגדה. נראה שהקומיקאי האמריקאי לא מפסיק לעשות כותרות ולצאת עם הנשים הכי מבוקשות בעולם. לא בצחוק, אם חשבתן.ם שהאישה הכי מפורסמת שפיט דיווידסון יצא איתה היא קים קרדשיאן זו בהחלט טעות. ואם חשבתן.ם לעצמכן.ם “מאיפה הוא הגיע בכלל?” / “מי זה ומה ככ מיוחד בו?” יש לנו את כל התשובות.

אז מי הוא בכלל פיט דיווידסון? 

לפני שפיט דיווידסון היה “פלוס אחד” של מגוון מפורסמות הוא קומיקאי מוערך עם קריירה ארוכת שנים. הוא נולד ב-93′ בסטטן איילנד שבניו יורק. אז זה נכון שפיט דיווידסון נראה בן 6 אבל המציאות היא שהוא נושק בכלל לגיל שלושים. הוא התחיל את הקריירה שלו אי שם ב-2013 בתוכניות של MTV. כשנה לאחר מכן הוא הצטרף לקאסט של תוכנית הסאטירה האמריקאית SNL, ממנה נפרד ממש לאחרונה לאחר 8 עונות. המערכונים שלו הפכו לוויראליים ועל הדרך הוא צילם כמה סרטים שזכו לשבחים. 

לאורך הקריירה שלו דיבר לא פעם על הקשיים הבריאותיים והנפשיים מהם הוא סובל והצליח לתת במה לנושאים החשובים הללו בפלטפורמות שונות. הוא אובחן עם מחלת קרוהן בגיל 18. הוא היה מאוד פתוח לגבי הטיפול בה וכן גם ההתמכרות למריחואנה שהתפתחה בעקבותייה. נושא נוסף שהעלה על סדר היום היה התמודדות הנפש שלו. דיווידסון איבד את אביו באסון התאומים והאירוע גרם לקומקאי לקשיים נפשיים קשים והוא אף אובחן כמתמודד עם הפרעת אישיות גבולית.

אז איך יצא שכולם מדברים עליו? ועם מי בכלל הוא יצא? 

או פה הסיפור הופך להיות עסיסי. מעבר להיותו קומיקאי מוכשר, את רוב הפרסום שלו צבר בעקבות החברות המפורסמות שלו. לא תאמינו עם מי הוא לא יצא. החברה המפורסמת הראשונה שלו הייתה קומיקאית בשם קארלי אקווילינו איתה היה במערכת יחסים שנתיים. את השנתיים הבאות בילה עם הבת של הקומיקאי לארי דיוויד, קאזי דיוויד. הם נפרדו כנראה בגלל החברה הבאה של פיט… אריאנה גרנדה

עכשיו הגענו לליגה של הגדולים – דיווידסון וגרנדה היו במערכת יחסים מאוד מפורסמת במשך חמישה חודשים בודדים במהלכה כמעט התחתנו. בתחילת 2019 פיט נצפה בדייט עם השחקנית קייט בקינסייל (שהייתה גדולה ממנו בלא מעט) וגם מערכת היחסים הזו החזיקה 4 חודשים. ממנה קפץ לעוד 4 חודשים עם השחקנית הצעירה והיפיפה מרגרט קוואלי. משם עבר לכמה חודשים (האינטרנט לא יודע להגיד לי במדויק כמה) עם הבת של סינדי קרופורד, קאיה גרבר. מקאיה עבר לשחקנית פיבי דנבור, ומשם לליגה של הגדולות באמת. 

מערכת היחסים האחרונה והכי מתוקשרת שלו הייתה עם לא אחרת מאשר קים קרדשיאן. 

הם היו יחד במשך 9 חודשים ממש לאחר הגירושים הפומביים של קים מקניה ווסט. מערכת היחסים בין השניים הייתה נראית אוהבת, מכילה ומצחקקת והם אפילו צעדו יחד על השטיח האדום במט גאלה. לאורך מערכת היחסים שלהם פיט סבל מהטרדות שונות ומשונות מצד בעלה לשעבר של כוכבת הריאליטי. דבר שלפי רבים הקשה על הקשר וכנראה גם הביא לסופו. 

אבל למה כולם מדברים עליו עכשיו? כי החברה החדשה שלו היא לא אחרת מהדוגמנית אמילי רטאייקאוסקי

וכך הוא גם בעצם הופך לאגדה ברשתות החברתיות. כי נשאלת השאלה איך הקומיקאי מצליח פעם אחר פעם לצאת עם הנשים המפורסמות בעולם. איך פעם אחר פעם מצליח דיווידסון להשיג דוגמנית אחר זמרת אחר שחקנית. פה מתחילות השמועות, האגדות והמימים. בעוד כל אחת מהאקסיות שלו טוענת שהוא קנה אותן עם חוש ההומור המפותח שלו. התיאוריה באינטרנט שמתודלקת לא מעט מגורמים בתעשייה היא כי פיט דיווידסון מצויד היטב. שם למטה. ובין השמות הגדולים והשמועות הגדולות הפך דיווידסון לאחד האנשים המדוברים, הנערצים ולפעמים גם המושמצים בעולם.

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן