20% מכל רכישת מרצ׳נדייז יעברו לעמותת כנפיים של קרמבו! מלאי מוגבל

ג׳יל סנדר נמכרת, דרור קונטנטו בליין חדש ועוד חדשות מעולם האופנה

עוד 16 ימים הבחירות בישראל. אבל לנו אכפת רק ממהדורת חדשות האופנה השבועית שלנו. מהדורה שרבים יסכימו, שלא כדאי לפספס. אז מאיפה נתחיל הפעם? השבוע אמנם ממשיכות שלל התצוגות הוירטואליות והמצולמות במסגרת שבוע האופנה בפריז (נראלי) אבל אותנו תפסו הידיעות הבאות… 

על המכירה של המותג ג׳יל סנדר שמעתם? 

התאגיד היפני Onward שהחזיק במותג בשנים האחרונות מכר את בית האופנה ג׳יל סנדר. בית האופנה של המעצבת הגרמניה נמכר לקונגלמורט היוקרה OTB. אוטיבי מחזיקים בין היתר את המותגים מארני ומיסון מרג׳לה. התאגיד היפני, שמרבית הכנסותיו הגיעו ממכירה בבתי כולבו, נקלע לקשיים בעקבות תקופת הקורונה. כדי לנסות ולצאת מהבוץ החליט למכור את בית האופנה. החלטה נכונה שכן עד כה לא היה לו רווחי. 

בטיימינג מושלם ליום האישה – המנהל האומנותי החדש של פוטלוקר היא בכלל אישה, מלודי אשני. 

מעצבת לוס אנג׳לסית מונתה להיות האישה הראשונה שעומדת בתפקיד המפתח החשוב בחברת פוטלוקר. המינוי הופך אותה לאחת הנשים היחידות בעמדה גבוה בעולם אופנת הרחוב. המינוי מגיע אחרי מספר שיתופי פעולה פורים של המעצבת בין היתר עם מותגים כמו נייק וריבוק. כחלק מהתפקיד תוציא אשני גם קולקציות קפסולה ייחודיות לפוטלוקר. 

המעצב דרור קונטנטו משיק קולקציית רדי טור וור באתר מקוון חדש

קונטנטו אשר מעצב שמלות כלה וערב מוביל ביומיום, יצא עם קולקציה נגישה יותר תחת כתב היד שמזוהה עימו לכבוד פתיחת המשק ועונת החתונות. האתר מציע חווית רכישה אונליין, עם משלוח עד בית הלקוחה. לרגל ההשקה ולשבוע בלבד יש גם 15% הנחה על הקולקציה החדשה. קונטנטו גם יציג בשבוע האופנה שיתקיים השנה במסגרת קורונה וישודר בערוץ 13. 

אחרי הגשת התביעה מקימי העמוד ״דיאט פראדה״ מגיבים לבית האופנה דולצ׳ה וגבאנה 

חדשות חשובות!! זוכרים איך ב-2018 הקמפיין המיוחד של בית האופנה דולצ׳ה וגבאנה בסין הפך ברגע לשיחת היום בזכות עמוד האינסטגרם ״דיאט פראדה״? זוכרים את הוידיאו הגזעני בו הדוגמנית האסיאתית המסכנה מנסה לאכול פסטה ופיצה כביכול עם צ׳ופסטיקס ו״לא מצליחה״. ומה לגבי איך שדיאט פראדה פרסמו ממש מעט אחרי עוד הודעות פוגעניות וגזעניות של אדון סטפאנו גבאנה שנשלחו אליהם והציתו את האש בשדה הקוצים?? אז בית האופנה אמנם הגיש תביעה שבועיים לאחר מכן אבל נראה שרק עכשיו העניינים מתחממים כשבתשובה לכתב התביעה מסרו מנהלי דיאט, טוני ליו ולינדזי שולר מספר הערות. ביניהן הערה חשובה מאוד – התביעה הוגשה נגד ״דיאט פראדה״ אך זה לא שם החברה שלהם אלא ״דיאטסודה אל.סי.סי״ 🤦‍♀️

החל מהיום יצולם שבוע האופנה קורנית תל אביב בשיתוף 13

לאחר שבוטל ברגע האחרון בשנה שעברה, שבוע האופנה תל אביב 2021 מתחיל להצטלם היום ולאורך כל השבוע הקרוב. זו השנה העשירית של שבוע האופנה הישראלי. השנה ישנו שיתוף פעולה עם חברת קורנית דיגיטל שמפתחת ומייצרת מכונות להדפסה דיגיטלית על גבי טקסטיל. נושא הדגל הוא קיימות. ובשידורים ברשת 13 בפסח תוכלו לראות תצוגות של מעצבים כמו דרור קונטנטו, שלומית אזרד, אריאל טולדנו, בית האופנה משכית ומותג בגדי הים בננהוט. 

אז מה דעתכם על מהדורת ה חדשות השבועית שלנו? שמעתם עוד משהו מעניין שאנחנו פספסנו? כתבו לנו העמוד הפייסבוק או פה בתגובות 

דילוג לתוכן