20% מכל רכישת מרצ׳נדייז יעברו לעמותת כנפיים של קרמבו! מלאי מוגבל

פלטפורמת הדד סטוק של LVMH והמתקפה של משפחת גוצ׳י – חדשות האופנה

חיכיתם לזה כל השבוע שעבר, והנה חזרנו במהדורה חדשה. האם שמעתם את ההערות הבוטות של משפחת גוצ׳י נגד ליידי גאגא? ״נמוכה״ היא רק אחת מהמילים ה”יפות” שנאמרו. כבר נכנסתם לפלטפורמה החדשה למכירת בדי דד סטוק של LVMH? השבוע בחדשות האופנה תובנות, תגובות ושינויים חיוביים למען הסביבה מרחבי העולם. 

משפחת ג׳וצי יוצאת למתקפה נגד סרטו החדש של רידלי סקוט ״HOUSE OF GUCCI״

מסט הצילומים של הסרט שמצטלם בימים אלו, הופצו תמונות מאחורי הקלעים שעוררו זעם במשפחת גוצ’י. הסרט מתאר את מערכת היחסים של מאורצ׳ויו גוצ׳י ופטריציה רגאני, מהרגע שהכירו ועד לרגע בו הואשמה רגאני ברצח בעלה. בתמונה הראשונה שהופצה נראים דרייבר (שמחשק את גוצ׳י) וגאגא (שמשחקת את רגאני) בבגדי סקי על רקע נוף מושלג. זו העלתה זעם וגררה תגובות בוטות מצד המשפחה. בהודעות רשמיות שונות קראו בני המשפחה להחרים את הסרט, הבטיחו לתבוע את ההפקה ולעצור את הפצתו. לטענתם הסרט עושה רווח על גבה של המשפחה והליהוק ״מבזה ומכוער״. היו גם בני משפחה שלא היססו להקצין וקראו לגאגא ״שמנה, נמוכה ומכוערת״. רגאני שעדיין בחיים, הוסיפה ואמרה שהיא בשוק שגאגא לא יצרה איתה קשר לפני שהגיע לסט לגלם את דמותה. אנחנו מקווים מאוד שהסרט יצא לאקרנים כמותכנן… 

הקונגרלמורט LVMH משיק פלטפורמה לבדי דדסטוק 

בפלטופורמה שעולה לאוויר עוד השבוע יהיו 500 סוגים שונים של בדי דדסטוק. 100,000 מטר של בד ועוד 1,000 מטר של עור. כל אלו בדים שניתן יהיה למצוא בפלטפורמה ונותרו למותג שאת שמו לא מפרסמים מקבוצת LVMH. מטרת הפלטפורמה על פי ראיון שנתנו המקימים ל״ווג ביזנס״, הוא לתת למעצבים צעירים גישה לבדים באיכות גבוה במחיר נמוך. ״הפלטפורמה היא יתרון עצום למעצבים צעירים שצריכים לשלם יותר בגלל שהם מזמינים כמויות קטנות יותר.״ החברה מתחייבת להיות פתוחה לכולם, מעצבים צעירים, בתי אופנה וגם מתחרים של הקונגלמורט על מנת ליצור דרך חדשה לתמוך בקהילת העיצוב. 

צריך לעשות שינוי צרכני! החיסרון שיוצרת העליה בקניית יד שניה 

תחילת המגיפה השפיעה רבות על עליית המודעות למשבר האקלים והאפקט החיובי של קניית יד שנייה על העולם. אולם רבים לא למדו שיש לצרוך פחות ולא לצרוך בדיוק באותה הכמות אבל מבגדי יד שנייה. נכון שעדיף לרכוש ולחזק את ענף הוינטג׳ ויד השניה אבל באותה עת יש ללמוד לצרוך פחות ולא להמשיך לעשות בחירות צרכניות אימפוליסביות כי אפשר. על פי מחקרים שבוצעו בארה״ב והתפרסמו השבוע במגזין VOX, שוק היד שנייה והמכירה הפרטית צמח במאות אחוזים בשנה האחרונה. דבר שהביא לצמיחה בענף וכן גם לעליית מחירים שמשפיעה באופן ישיר על אוכלסיות מעוטות יכולת שהיו רוכשות אך ורק מחנויות כאלו בעבר. בעקבות עליית המחירים יותר ויותר אנשים מעוטי מעוטי יכולת מוצאים את עצמם בלי האפשרות לרכוש בגדים בחנויות יד שניה. כדי להמשיך ולפתח את הענף וכן גם לעמוד בערכים שלו עלינו לא רק לעבור לקנות פריטים משומשים אלא לסגל צורת צריכה חדשה לגמרי ובזבזנית פחות! 

חנות הדגל של LUSH בלונדון הופכת להיות ירוקה יותר 

מותג הקוסמטיקה LUSH ממשיך לעשות צעדים למען עתיד ססטינבילי יותר. חנות הדגל של המותג ברחוב אוקספורד בלונדון תהפוך לחנות קונספט ירוקה, בה תוכלו למצוא בנוסף למוצרים גם בית קפה טבעוני ייחודי וספא. בחנות יהיו נגיעות מכל חנות של המותג בעולם, עמדת הפרחים מפריז, ספריית הבשמים מאיטליה ועוד. יש לציין כי לאש היה אחד ממותגי הקוסמטיקה הראשונים בעולם להתנגד לניסויים בבעלי חיים. ואפילו יצא ביוזמה בה כל מי שיחזיר 2 סוגי אריזות פלסטיק של המוצרים יקבל כסף חזרה על האריזה. 

דילוג לתוכן