20% מכל רכישת מרצ׳נדייז יעברו לעמותת כנפיים של קרמבו! מלאי מוגבל

ריאהנה סוגרת וקים וקניה מתגרשים – חדשות האופנה

ממהדורת החדשות אפשר להתעלם בקלות. במיוחד עכשיו בתקופת הקורונה. אבל מהדורת חדשות האופנה החדשה שלנו היא בהחלט משהו שלא כדאי לפספס. ממש כמו שהבטחנו בסטוריז מהדורת החדשות השבועית עוברת למגזין כדי שאתם תוכלו להישאר מעודכנים בחדשות האופנה מהארץ ומהעולם! כי אתם לא רוצים למצוא את עצמכם במסיבת זום או שיחת מסדרון מבולבלים.  הפעם ריאהנה סוגרת , קים וקניה מתגרשים ושאנל… שאנל. שנתחיל?

1. ריאהנה והקונגלמורט LVMH מחליטים לסגור את בית האופנה Fenty

בהודעה שפרסם הקונגלמורט נמסר כי לאחר סבב שלישי של גיוס בחרו יחד עם הזמרת להשהות את פעילותו של בית האופנה פנטי ולהתרכז בהמשך פיתוח ליין הקוסמטיקה, הביוטי וההלבשה התחתונה עד שהמצב העולמי יתאזן. ההשקה של בית האופנה פנטי ב-2019 הייתה כזו שטלטלה את עולם האופנה, זו הייתה הפעם הראשונה שאישה אפרו-אמריקאית החזיקה במותג אופנה תחת הקונגלמורט קרינג. אבל אל תדאגו לריאהנה בעוד שפנטי ״מושהה״  SAVAGE x FENTY מסיים סבב גיוס שני עם 115$ מיליון דולר ושיאי מכירות. 

2. בית האופנה שאנל מגיש תביעה נגד מותג צעיר שמשתמש בכפתורים שלו

מותג התכשיטים Shiver and Duke עושה שימוש בחלקי ביגוד ותיקים של מותגי על והופך אותם לתכשיטים ייחודיים. בעמוד האינטסגרם של המותג אפשר למצוא מגוון רחב של לוגואים החל מלואי ויטון ועד גוצ׳י. זה בדיוק מה שעלה לבית האופנה הצרפתי על העצבים. בתביעה החדשה שהגישה שאנל הם מציינים כי בכך ש״המותג לא מציין  כי הוא עושה שימוש בחלקי מוצר של מותג העל הוא מנצל את שמו הטוב. זה גורם לאנשים לחשוב שהם קונים תכשיטי שאנל מקוריים בעלות זעומה. דבר שפוגע בערך המותג״. זו לא הפעם הראשונה ששאנל תובעת מותג על שימוש בכפתוריו. ב-2013 התביעה הסתיימה בהסכם חשאי וסגירת האתר של המותג התובע. 

3. קבוצה של מעצבים, עיתונאים וארגונים קוראים לנשיא ארה״ב ביידן למנות ״צאר אופנה״

במשך שנים עולה הנושא בתעשיית האופנה העולמית והאמריקאית על חוסר הרגולציה בתחום. על פי הטענות ישנו צורך ביועץ בדרג גבוהה בממשל. יועץ שיתאם ויחליט על פויליסות שידאגו לעולם, לתעשייה ולאנשים שעובדים בה. הרעיון בו תעשיית האופנה, ממש כמו תעשיות אחרות, צריכה להיות תחת רגולציה לא זרה לרבי בחוגים האופנה המקיימת. אלו רואים בצאר את הפתרון לבעיות הסביבתיות והחברתיות שמדרדרות את התעשייה מטה. עיתנואים, ארגונים למטרות רווח ומותגים כמו מרתה הופמן, אליברדס ועוד כבר חתמו על המכתב. אפילו דיברו על כך בתוכנית the view.

4. בצער רב וביגון כבד אנחנו מודיעים על כך שקים קרדשיאן הגישה בקשה להתגרש מבעלה ב-6 השנים האחרונות קנייה וסט 

בינואר 2020 חשף אתר הרכילות TMZ שהיחסים בין ווסט לקרדישאן עלו על שרטון והם מנסים לעבוד על הנישואים שלהם אצל יועץ זוגי. למרות שרבים לא רצו להאמין לדיווחים, אחרי עצרת הבחירות של ווסט בה התפרץ ואמר שהוא רצה ״להפיל״ את נורת׳ ווסט, היה כבר ברור שהקשר לא יהיה אותו הדבר. קצת לאחר מכו נודע כי קרדשיאן ווסט העסיקה את עורכת הדין לענייני הגירושין של המפורסמים , נורה ווסר. פה חשדנו והתחילו הדמעות. אתמול הוגשו המסמכים הרשמיים וזו תהיה הפעם השלישית בה תתגרש קרדשיאן. 

דילוג לתוכן