עכשיו זה סופי! השופטת אישרה את ביטול האפוטרופסות של בריטני ספירס

בשנה האחרונה עקבנו ודיווחנו לכן.ם על ההתקדמויות השונות בפרשת בריטני ספירס. על האפוטרופסות, המאבק המשפטי ארוך השנים. וכן גם על תנועת #freebritney שהקימו המעריצים שלה ברשתות החברתיות ואתמול בערב הצליחה לשחרר אותה לחופשי. אז זהו עכשיו זה רשמי – בריטני ספירס אדם חופשי. השופטת שעסקה בעניינה פסקה אתמול שיש לבטל את הליך האפוטרופסות וזה אומר שהזמרת האהובה יוצאת אחרי 13 שנים לחיים. 

“זה היום המאושר בחיי” אמרה ספירס כשנתבקשה לתאר את סיום ההליך המשפטי ששלט בכל אספקט בחייה ב-13 האחרונות.

בפוסט שהעלתה לרשתות החברתיות כתבה הזמרת “אני אוהבת את המעריצים שלי כל כך שזה מטורף, אני חושבת שאבכה כל היום הזה, היום המאושר בחיי. תודה לאל!”. מחוץ לאולם בית המשפט חיכו לזמרת מעריצים שהתאספו במיוחד כדי לתמוך בה. המאבק המשפטי של השנה האחרונה הגיע לסיומו ולאחר כל התעלות סוף סוף אפשר לומר. המעריצים הצליחו בעזרת הרשתות החברתיות לשנות את חייה של הזמרת האהובה עליהם מקצה לקצה. זה הוא הישג עצום לבריטני ספירס אבל גם אף יותר לקהילה שתמכה בה והתאספה סביבה בשנים האחרונות.

ביום שישי שעבר בעת הדיון על סיום ההליך, פסקה השופטת ברנדה פני לטובת ספירס.

למרות כל המהומה אף אחד מבני משפחתה או האישים שהיו מעורבים בהליך לא הביע התנגדות. אביה, שלא פעם אמר בתקופה האחרונה שהאפוטרופסות הכרחית. יצא גם הוא בהצהרה חדשה ואמר כי “הגיע הזמן שהיא תיקח אחריות ותשלוט בחייה”. לאחר שלא היו ערעורים, החליטה השופטת לאפשר את ביטול ההליך לגמרי. אך להשאיר את רואה החשבון שליווה את הזמרת בשנים האחרונות לזמן מוגבל. זה כדי לעזור לה לעשות את המעבר ולסדר את ענייניה הכספיים מחדש. 

אם ב-30 לספטמבר חגגנו את עזיבתו של אביה מההליך. היום אפשר לחגוג את היציאה המלאה של בריטני ספירס לחופשי. ואם היו אלו שהיו סקפטיים לגבי ההליכים (אני). וחשבו שאנחנו והיא שוב נתאכזב (גם אני). היום הוכח לנו שלפעמים אפשר לזכות בצדק. עכשיו נותר לנו רק לעקוב אחרי בריטני ולראות איך היא חוגגת את החיים ולאחל לה רק טוב!

דילוג לתוכן