CHLOE משיקה כלי למדידת אימפקט חברתי, תעשיית האופנה למען אוקראינה ועוד בחדשות האופנה

בית האופנה קלואה רוצה לשפר את האימפקט החיובי של עולם האופנה

בשנים האחרונות פותחו מגוון כלים למדידת השפעת תעשיית האופנה על האקלים. לפני 18 חודשים בית האופנה קלואה החליט להקים מנגנון דומה שידע לנתח את ההשפעה “החברתית” בתעשייה. בכתבה שפורסמה במגזין העסקים של ווג, יצא בית האופנה עם הצהרה גדולה הכלי החדש יכול לנתח את המידע של התעשייה כולה. אבל מה בעצם הוא עושה? ה”כלי” (חושבת שתוכנה יהיה יותר נכון להגיד אבל שיהיה) מודד את הספקים של החברה על פי 6 קריטריונים: שיוויון מגדרי, שכר מחייה, אינקלוסיביות, הכשרה, וולבינג ואיכות העבודה. ״הכל נוצר במטרה להעלות את הרף של שרשרת האספקה שלנו. ולהפוך אותה מזו שנותנת לעובדים שלה את המינימום, לכזו שיש לו שינוי חיובי ומהותי על חייהם”.

קלואה מתכוונת לשתף את המידע עם התעשייה ולתת לחברות אחרות לעשות בו שימוש. השקת הכלי המדובר מסמנת עוד צעד אל עבר המטרות הסביבתיות שסימנה לעצמה החברה, לאחר ההישג המשמעותי שהיה לה בשנה שעבר – הפיכתה לתאגיד B. האם בעזרת הנתונים החדשים נוכל לראות שינוי משמעותי בשרשראות האספקה? נחכה ונראה…

דרור קונטנטו מוכר פריטים מארונו הפרטי למטרה טובה! 

ביום שישי הקרוב ה-4.3 מעצב האופנה דרור קונטנטו יוציא למכירה פריטים מארונו הפרטי בשיתוף מת”ש. מת”ש הוא ארגון המנהל מרכזי תעסוקה שיקומיים לאנשים עם מוגבלויות, בינהם גם את “אהבה שנייה” חנות יד שנייה. את התפעול היום יומי של החנות עושים אנשים בעלי מוגבלויות. וכך גם ביום המכירה הם יגיעו לסטודיו של המעצב, ויקחו חלק פעיל בתפעול שלה. מהות העשייה במרכזי התעסוקה השיקומיים הללו היא קידום חברתי ותעסוקתי של אנשים עם מוגבלויות ושילובם בקהילה. כל ההכנסות מהאירוע המכירה המיוחד יעברו לארגון לטובת קידומם ורווחתם של בעלי המוגבלויות הנתמכים על ידיה. 

המכירה תתקיים ביום שישי הקרוב ה-4.3 בין השעות 09:00-13:00. כתובת – הרצל 158 תל אביב, סטודיו מחירי הפריטים עד 150 ש”ח!

תעשיית האופנה והקולנוע למען אזרחי אוקראינה

בעוד הלחימה באוקראינה ממשיכה רבים מנסים לעשות ככל שביכולתם לעזור לאזרחי המדינה שנקלעו למלחמה. על פי דיווחים במגזין WWD, חברת התכשיטים הבינלאומית פנדורה תרמה מליון דולר לארגון UNICEF. זאת במטרה לעזור לארגון לספק סיוע בסיסי לאזרחי המדינה. בדגש על הילדים הזקוקים לסיוע רפואי ופסיכולוגי בשעה זו. עוד תרומה נדיבה ומפתיעה מגיעה מבת’אני פרנקל,  שהופיעה בעקרות בית אמיתיות ניו יורק. זו תרמה בעזרת העמותה שלה 10 מיליון דולר למאבק. וכן גם בלייק לייבלי ובעלה ריאן ריינולדס התחייבו לתרום גם הם מיליון דולר כדי לעזור לקדם קמפיין תרומות בארה”ב. ולא רק תרומות גם גינוים שונים וכן גם משונים (אהמ מדונה…) יצא לנו לראות, מדונה לדוגמא פרסמה רימקס לשיר שלה “סורי” עם תמונות מהחזית. תצוגת האופנה של ארמני התקיימה כמתוכנן אך ללא מוזיקה כדי להביע סולידריות. ליידי גאגא וטיילר פרי דיברו על המלחמה בטקס פרסי הסאג. פרי וכן גם מייקל דאגלס אף הגיעו עם צבעי המדינה לאירוע. לצערנו נראה כי הסוף עוד לא באופק ונראה עוד יוזמות מבורכות כאלה בעתיד הקרוב. נקווה שהמלחמה תיגמר הרבה לפני כן…

אתר האופנה SHOESONLINE פותח קטגוריה חדשה של ביגוד ואביזרי יוגה

אתר SHOESONLINE , הוא אתר האיקומרס  השני בגודלו בישראל בתחום האופנה (אחרי טרמינל X). האתר הוקם ב-2015 ומוכר בזכות מגוון עצום של נעלי ספורט במחירים אטרקטיביים. בשנה האחרונה נכנס האתר לקטגוריות נוספות. כך היום הוא מוכר מעבר להנעלה גם הלבשה, אקססוריז וטיפוח. האתר ממשיך להתרחב ופותח לראשונה גם קטגוריית יוגה חדשה. מבין המותגים ש-SHOESONLINE מכניסים לקטגוריית היוגה החדשה ניתן למנות את NIKE, ADIDAS, 4F, UNDER ARMOUR ועוד מותגים עולים. אחד מהם הוא JUV של משפיענית בשם יובל ברק.  המותג של ברק מקומי וצעיר (בן פחות משנתיים) וימכר בבלעדיות באתר.

 

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן