תשלום בקריפטו בגוצ’י, מותג ישראלי בתחזית הטרנדים של WGSN ועוד בחדשות האופנה

יש לכם דוגי קווין? החל מחודש יוני תוכלו לשלם איתו בחנויות גוצ’י 

כן שמעתם נכון, בית האופנה גוצ’י עושה צעד אל עבר עולם הקריפטו ויתחיל לקבל תשלום במטבעות וירטואליים החל מהחודש הבא. על פי מגזין ווג ביזנס, התשלום יתבצע באמצעות לינק שיכיל קוד QR ייחודי שיאפשר תשלום דרך ארנק הקריפטו של הלקוח. החנויות הראשונות בהן יתאפשר הדבר יהיו סניפי המותג בלוס אנג’לס, ניו יורק, לאס וגאס, מיאמי ואטלנטה. המותג מתכנן להשיק את האפשרות בכל חנויותיו בצפון אמריקה עד סוף הקיץ. וכן גם יקבל מעל 10 סוגים שונים של מטבעות וירטואלים ביניהם ביטקוין, אתריום ואפילו דוגי קווין. מדובר בצעד גדול של עולם היוקרה לכיוון מטבעות הקריפטו ובעצם בפעם הראשונה שבית אופנה מאפשר שימוש במטבעות וירטואלים כאמצעי תשלום אי פעם, בעולם. כולו. לא מצחיק שאפשר לקנות נעלים של גוצ’י עם מטבע שבכלל התחיל כמימ

פריטים של מותג האופנה הישראלי ABOVE מופיעים בתחזית הטרנדים היוקרתית של WGSN 

מותג האופנה הישראלי ABOVE נפתח אי שם בשנה שעברה על ידי נוי פרימור ודנה אקוס בוגרות המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר. המותג מייצר פריטי אופנה על זמניים המעוצבים על פי עקרון השכבות. כך הוא מאפשר ללקוחותיו מלתחה מודולרית שלא מתחלפת כל עונה אלא גדלה והופכת ליותר מגוונת הכוללת עוד שכבות. צילומי הקולקציה הראשונים של המותג, נבחרו להופיע בתחזית הטרנדים של סוכנות הטרנדים המפורסמת WGSN לשנת 2023. הצילומים שצולמו על ידי המעצבות במצלמת פילם, הופיעו בעמוד האינסטגרם של המותג ומשם נבחרו לתחזית של סוכנות הטרנדים. על הבחירה גילו בכלל מחברה, בוגרת שנקר בעצמה, שראתה באתר הסוכנות את התמונות! 

בית האופנה Gottex הישראלי מציג קולקציית ספורט מיוחדת לקיץ 2022 

גוטקס הוא אחד מהמותגים הישראלים המוכרים והוותיקים בתעשיית האופנה. במשך 60 שנה מובילה גוטקס את תחום בגדי הים בארץ ומותגיה השונים נמכרים בארץ ובעולם. כאשר שמענו שהמותג משיק קולקציית בגדי ספורט התרגשנו מאוד, ההתרחבות לעולם הספורט נשמע הגיון פשוט. הקולקציה X by Gottex עוצבה במיוחד לאימוני ספורט מגוונים וללבישה יומיומית בשעות הפנאי למגוון סוגי גוף שונים. דנה גרוצקי מובילה את קמפיין הקיץ של מותג בגדי הספורט ולאחר שנה בה ילדה תאומים והפכה לאם ל-4! הצילומים נערכו בכרם מהר”ל באווירה קיצית וספורטיבית במספר לוקיישנים המציגים את האפשרויות הרבות שהקולקציה מציעה, כאשר הקמפיין מתמקד במפגש בין טבע ואורבניות.

יריד ABOUT US חוזר בפעם ה-8 עם תצוגת האופנה המסורתית ושלל מעצבים ישראליים

היריד של קרין לאופר-דיין חוזר במהדורת קיץ שתכלול את קולקציות הקיץ החדשות של מגוון מעצבי אופנה ישראלים. המותגים והמעצבים המקומיים המשתתפים נבחרו בקפידה מתחומי האופנה, האקססוריז, עיצוב הבית ועוד. תוך שימת דגש על תמהיל מדויק בין מעצבים צעירים למעצבים ותיקים. היריד ייפתח עם תצוגת האופנה המסורתית שבה מובילות דעה לצד לקוחות היריד, הופכות לדוגמניות ומשיקות את קולקציות הקיץ של המותגים הנמכרים בו. היריד יתקיים לראשונה בטרמינל העיצוב בבת ים בין התאריכים 19-21.5.2022. ההכנסות ממכירת הכרטיסים לתצוגה יתרמו לעמותת “זה בנפשי” – עמותה שעוזרת לילדים ובני נוער שסובלים מדיכאונות, חרדות והתמודדות נפש.

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן