עוד תביעה נגד קים קרדשיאן, קייט מוס הפנים של דיאט קולה ועוד בחדשות האופנה

כמה שבועות לאחר ההשקה – קים קרדשיאן שוב נתבעת והפעם על השימוש בשם SKKN 

אם הסכום הפסיכי שתוציאו על שגרת האיפור החדשה שקים מציעה לא הטריף אתכן (630$ דולר זה 2200 שקל אנשים!) אז העובדה שהיא שוב גנבה שם של מותג צריכה להטריף. כן השמועה / ידיעה הזו מסתובבת לא מעט זמן, “קים שוב גנבה שם של מותג”. אבל הפעם לא מדובר במדינה שנעלבה אלא חברה אמיתית שהגישה תביעה נגד קרדשיאן והמותג החדש שלה. SKKN+ המקורי הוא מכון יופי ניו יורקי שמציע מגוון טיפולים ומוכר מוצרים גם באתר תחת השם המדובר. על פי כתב התביעה החברה הניו יורקית פנתה לקוטי וקרדשיאן שבחרו להתעלם ולהמשיך בבניית המותג והשקתו כמתוכנן. עוד צוין בכתב התביעה כי משרד הפטנטים האמריקאי התריעה בפני קוטי וקרדשיאן על המצב שנוצר וכי השם מפר את זכויותיה של החברה הניו יורקית. עוד דבר שלא עצר אותם.

 עורך דינה של קרדשיאן מסר בתגובה כי “על פי הרשמים גברת לנספורד שמנהלת את החברה הקטנה יש רק לוגו בשם הנל שהיא לא הגישה למשרד הפטנטים. זה לא נותן לה את הזכות לקבוע שנעשה כל רע. החברה שלה מונה אדם אחד שנותן שירותים בבורקלין ולא מוכרת מותגים רשמיים תחת השם SKKN+. עכשיו נשאלת השאלה האם צריך לוותר לקים כי הטפסים של המותג הניו יורקי לא היו סופיים והיא רק עשתה את הצעד “קודם”. או להודות שאם היא לא הייתה קרדשיאן אולי לא הייתה מצליחה בכלל להקדים אותה…

לאחר שנתיים קשות – שוק הלאקשרי הגלובלי חוזר לנתוני המכירות מלפני המגפה 

על פי דוח של איגודי מותגי היוקרה הצרפתי France’s Comité Colbert שוק הלאקשרי חזר לנתוני המכירות שלו טרום מגפת הקורונה. הדוח אף חוזה צמיחה של 6% עד 2026 לכדי ערך של 517 מיליארד דולר. על פי הנתונים שפורסמו בדוח – 66% מהצרכנים מאמינים שרכישה של מותגי יוקרה היא הרבה יותר מקיימת מיסודה (רכישת פריטים באיכות גבוהה). 80% מהצרכנים חושבים שבתי אופנה הגדולים ומותגי יוקרה צריכים לתת מענה לתיקונים של המוצרים שלהם, מכירה חוזרת של מוצריהם ועוד. כל אלו על פי מנכ”ל האיגוד הם הסיבה שהשוק כולו יכול בכל פעם מחדש לאחר משבר כזה או אחר לחזור לתלם. על פי כתבה שהתפרסמה בנושא במגזין WWD שוק היוקרה זוכה לתחייה מחודשת בזכות הצעדים החשובים שעושה בתחומי הקיימות, החדשנות וכן גם השקיפות. שתפו אותנו בתגובות האם הצעדים האחרונים שהשור עושה אל עבר עולמות הקיימות גורם לכן ולכם לרצות להיות חלק ממנו?

לאחר 10 שנים שהתפקיד לא היה מאויש – קייט מוס הופכת לקריאטייב דירקטור של… קוקה קולה

“מי בכלל ידע שהתפקיד הזה קיים?” הייתה השאלה הראשונה של כל מי שסיפרנו לו על הדבר. אבל כן מסתבר שמדובר בדבר ידוע ומוכר. למעשה בעבר היו לקוקה קולה קריאייטיב דירקטורים סופר מופרסמים. האחרון שהיה בתפקיד? מארק ג’ייקובס שנבחר לכבוד חגיגות 30 השנה למותג ב-2013. עוד שיתפו פעולה עם המותג קארל לגרפלד, ז’אן פול גוטייה, ג’ונתן אנדרסון, רוברטו קוואלי ועוד. קייט מוס בצעד מסקרן נבחרה לתפקיד לצורך חגיגות 40 השנה של המותג והיא גם מופיעה בקמפיין החדש שלו  “Love What You Love”.  קמפיין שנוצר במטרה לחגוג את הגישה החיובית לחיים של המותג.

בהצהרה הרשמית מסרה מוס כי היא “נרגשת להצטרף למשפחת הדיאט קולה, אני אוהבת את שיתופי הפעולה המיוחדים  שנוצרו בעבר עם השמות הגדולים ביותר בתעשיית האופנה”. בעוד בחברה חגגו את ההשקה רבים ברחבי הרשת הרימו גבה על כך שבעידן של בודי פוזיטיב המותג בחר לקמפיין שלו אישה שבעבר אמרה כי “שום דבר לא טעים כמו להיות רזה”. 

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן