השת״פ של קלווין קליין עם השפגאט ועוד בחדשות האופנה

פרס העיצוב למעצבים צעירים של LVMH לשנת 2022 הוענק לסטיבן סטוקי דיילי

תחרות העיצוב של LVMH הייתה השנה מחזה מרהיב. לשלבים האחרונים של התחרות הגיעו מגוון מעצבים צעירים מבטיחים ומוכשרים ומהם באמת שקשה לבחור! אך ועדת הפרס אכן בחרה מעצב אחד שזכה בפרס כספי של 300,000 אלף אירו וליווי של הקונגלמורט LVMH בפיתוח העסק שלו. הזוכה? סטיבן סטוקי דיילי בן ה-25, המעצב מאחורי המותג S.S. Daley. דיילי, בוגר המחלקה לעיצוב אופנה באוניברסיטה של וסטמינסטר, מעצב מחדש בצורה מודרנית בגדים בהשראת לבוש תקופתי של המעמד הגבוהה באנגליה. קולקציית הגמר שלו נמכרה באינטרנט בשניות ואתן.ם בטח מכירות.ים את העיצובים שלנו בזכות הקליפ החלומי של הארי סטילס לקליפ GOLDEN. הסטייליסט של סטיילס, הארי למברט, זיהה את הכישרון והכניס לקליפ לוקים שונים של המעצב. משם הכל התפוצץ ועד מהרה קולקציית הקיץ של המותג נרכשה ונמכרה גם באתר היוקרה SSENSE.

ביום חמישי האחרון בחרה ועדת הפרס של LVMH, הכוללת בין היתר את קים ג’ונס, ניגו, מריה גרציה קיורי וג’ונתן אנדרסון, בדיילי כזוכה. לטענתם, הדרך שעשה המותג S.S. Daley בשנתיים מאז הוקם והאופן בו כבש את העולם (מעבר לכישרון העצום) מזכים אותו בפרס הכספי שיתרום לו לקחת את המותג צעד אחד קדימה. קייט בלאנשט שהנחתה את האירוע העניקה למעצב את הפרס הנכסף ותגובתו? “זה כמו לזכות באוסקר”. מריה גרציה קיורי מסרה כי המעצב זכה גם בזכות התעוזה שלו. ” המעצב הקים את המותג שלו בתקופת הקורונה והצליח לעזור למעגל הספקים שלו להתקיים בתקופה מאתגרת. אפילו סבתא שלו לקחה חלק בזמן המגפה והוא אף מצא חברה של סריגים שכמעט פשטה רגל ונתן לה עבודה בייצור הסריגים שלו. לא מדובר רק ביצירתיות שלו אלא גם ברוח היזמית שיש להעריך באדם כה צעיר עם מעט מאוד ניסיון”. 

בית האופנה האמריקאי קלווין קליין מציג קמפיין גאווה מקומי עם בר השפגאט 

לרגל חודש הגאווה העלה המותג האמריקאי קמפיין בסימן “Chosen Family”, לא המשפחה הביולוגית, אלא המשפחה שבחרנו לעצמנו. צילומי הקמפיין חוגגים את הסיפורים האישיים של חברי הקהילה והמשפחה שהם מצאו לעצמם בתוכה. ומציגים קולקציית קפסולה מיוחדת שנוצרה בהשראת דגל הגאווה. בארץ צילם המותג קמפיין דומה בשיתוף עם בר השפגאט בו צולמו חברי צוות הבר לבושים בקולקציית הגאווה של קלווין קליין. השפגאט למי שלא מכיר הוא אחד הברים הטרנדים והידועים ביותר בתל אביב לקהילה הגאה. בשבועיים הראשונים של חודש הגאווה, הבר יקח חלק בקמפיין העולמי של קלווין קליין והגאווה וימותג בהתאם.

בהמשך לקמפיין וכחלק מהתמיכה של המותג בקהילה הגאה יתרמו 400,000 דולר למאבק בשוויון לקהילה הגאה. בארץ כחלק משיתוף הפעולה המקומי עם בר השפגאט, חלק מההכנסות ממכירת הקולקציה יתרמו למכללת מרשה. מכללת מרשה נוסדה על ידי רן לייבל , הבעלים של בר השפגאט עם “איגי” – ארגון הנוער הגאה הגדול בישראל. המכללה הוקמה במטרה לתת לחברי הקהילה את האפשרות ללמוד מגוון מקצועות לימוד שונים ולפתח את עצמם בפן האישי בסביבה נעימה, מקבלת ותומכת בליווי מקצועי. בערב השקת קולקציית CK PRIDE ב- 09.06, רן לייבל יעלה לדבר על הפעילות שלו בתוך הקהילה הגאה, איך הוא חבר ל”איגי” ואיך התגלגל כל הרעיון עד להיווסדה של “מרשה”. הקולקציה תימכר בחנות קלווין קליין בקניון TLV MALL ובקניון רמת אביב ובאתר פקטורי 54.

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן