20% מכל רכישת מרצ׳נדייז יעברו לעמותת כנפיים של קרמבו! מלאי מוגבל

ריהאנה מיליארדרית, יערה קידר בווג ועוד בחדשות האופנה

חברים וחברות מהדורת חדשות האופנה נפתחת השבוע באירועים חדשותיים מרגשים במיוחד למילארדרים. ומה עוד? יערה קידר בווג איטליה, שבוע האופנה בניו יורק יוצא לדרך בסימן קורונה וריאהנה מצוינת כהרגלה. אלו ארבעת הסיפורים החדשותיים שחייבים להתעדכן בהם לפני שמתחיל השבוע. ממליצות לכם לקרוא בהקדם כדי שלא תשמעו פייק ניוז על הנושאים המדוברים. 

קיילי אאוט ריאהנה אין – פורבס הודיעה כי הזמרת נכנסה לרשמית המילארדרים

כן שמעתם נכון ריאהנה *הזמרת* הפכה למילארדרית ולא זה לא בזכות המוזיקה שלה. על פי מגזין פורבס, שדירג אותה במקום השני ברשימת המילארדריות אחרי אופרה וינפרי, השווי המוערך של הזמרת הוא 1.7 מיליארד דולר. אז מאיפה כל הכסף? למרות שרובנו מכירים את ריאהנה כ״זמרת״ רוב הכסף שלה (1.4 מליארד ממנו) מגיע מחברת הקוסמטיקה שלה FENTY וכן גם ליין הלנז׳רי שלה SAVAGE שמוערך בעוד 270 מליון דולר. ריאהנה מחזיקה ב-50% מהחברות שלה. ה-50% הנותרים בחזקת הקונגלמורט LVMH שהיה שותף להקמתם. נראה שמשתלם לפתוח היום ליין משלך זו הסיבה כנראה שגם הזמר האמריקאי פרנק אושן השיק ליין משלו בשם – HOMER. אולי נתקלתם בתמונות תכשיטי המותג ברשתות החברתיות. דרך אגב שצלמי פאפרצי ביקשו מהזמרת תגובה למעמדה החדש היא רק אמרה ״אלוהים היה טוב אלי״ אחלה תוגבה.  

שבוע האופנה בניו יורק מתקרב וסוכנות הדוגמנות IMG דורשת מהדגומניות שלה הצגת תעודת מתחסן כדי לעבוד

על פי ידיעה שיצאה במגזין WWD הסוכנות דורשת מכל אחת ואחד מאנשי הצוות שלה אישורים מפורטים לגבי התחסנותם כדי לקחת חלק בשבוע האופנה הקרב. קטינות שמיוצגות בסוכנות יצטרכו לספק תוצאות בדיקה שלילית לפני ולכל אירוע בהן יקחו חלק. על פי הידיעה ארגון האופנה האמריקאי ה-CFDA עובד על פוליסה ברורה לקיום האירועים. בין החוקים שעלו בדיוני חובת עטיית מסכות, בדיקות מהירות ובידוד. נראה שהמעצבים שכחו לגמרי מהיוזמה לשנות את לוח השנה ולא לעבוד לפי קולקציות וחזרו לשגרה. מה דעתכם על זה? אני אישית מאוכזבת, מהיוזמה שנפלה לא מהבדיקות כן? 

תערוכת “הנשף” של מוזיאון העיצוב חולון והאוצרת יערה קידר זכתה לסיקור בווג איטליה! 

תערוכת הנשף במוזיאון העיצוב חולון שנפתחה ב-13 ליולי הפכה במהרה למוקד עלייה לרגל.  ״הנשף״ היא תערוכת האופנה הגדולה ביותר שנראתה בארץ המוקדשת לקשר שבין אופנה, חלומות ואסקפיזם. יערה קידר היא אוצרת, מרצה והיסטוריונית אופנה, דוקטורנטית במחלקה ללימודי תרבות באוניברסיטה העברית. קידר גם בעלת תואר שני מ-NYU באוצרות ומחקר אופנה, ובוגרת בהצטיינות באופנה משנקר, התמחתה במכון התלבושות של המטרופוליטן וכיום מרצה במוסדות תרבות שונים בישראל וארה״ב. עוד אצרה בעבר את התערוכה “ז׳ה טם, רונית אלקבץ” במוזיאון העיצוב חולון, שהוכתרה על ידי הוואניטי פייר לאחת מ-15 התערוכות החשובות בעולם ב-2018. ועכשיו גם זכרת לסיקור על התערוכה ״הנשף״ בווג איטליה.

ג׳ף בזוס כבר לא האיש העשיר בעולם. זה שוב יושב ראש הקולנגלמורט LVMH ברנרד ארנולט 

ההבדל בין המקום הראשון למקום השני ברשימה? 6 מיליארד דולר. בזמן שג׳ף בזוס היה עסוק בלטוס לחלל המניות של אמזון יורדות בקצב קבוע. באותו זמן היה עסוק ארנולט בקידום הקונגלמורט וחיזוקו על ידי מכירות גבוהות של דיור ולואי ויטון וכן גם העלייה למוצרי יוקרה בעקבות מגפת הקורונה. הקונגלמורט של ארנולט מחזיק במותגים היוקרתיים בעולם החל משמפניית דום פרניון, בתי אופנה כמו לואי ויטון וכן גם מותגי תכשיטים כמו בלווגרי. מה העלייה הזאת אומרת עלינו הצרכנים? אולי הגיע הזמן להחליש קונגלמורטים חזקים כמו זה של ברנרק ארנולט שיש לו מספיק כסף ולהשקיע במעצבים ומותגים מקומיים וצעירים. סתם רעיון… 

דילוג לתוכן