3 מוצרי טיפוח מקיימים ומקומיים שחייבים לנסות עכשיו

המודעות שלכן.ם למשבר האקלים עלתה ואתם מנסים לצמצם ולקיים. ויתרתן.ם על שקיות חד פעמיות, על יוגורט בגביעים ואפילו רכשתם מכשיר תמי 4! אבל מה לגבי הפלסטיק שיש במוצרי הטיפוח שלכם? טיפוח הרבה לפני שהוא טונר או סרום הוא הרבה יותר בסיסי. הוא הדברים הכי פשוטים שכל אחת ואחד מאיתנו עושים לפחות פעם ביום. סבון, דאודורנט וצחצוח שיניים. בין אם לא חשבתן.ם על הפלסטיק הזה או שאתן.ם מחפשות.ים בנרות מוצרים חלופיים יש לנו 3 המלצות מעסקים מקומיים ששווה לנסות… 

דאודורנט טבעי באריזת נייר של OLIO

שם המותג – OLIO | אריזה – אריזת נייר ייחודית, החומר יוצא מהאריזה בעזרת דחיפה קלה בתחתית | מיוצר – בעבודת יד על ידי מיכל שהקימה את המותג

דאודורנט טבעי הוא אחד מ מוצרי הטיפוח הכי מסובכים לעבור אליהם. יש כל כך הרבה סוגים. עם סודה לשתיה, בלי סודה לשתיה, נוזלי, קרם, מוצק. באמת שממש ממש קשה להתבלבל וכן גם להיכנס לפאניקה. אם לא מהמרכיבים אז מהעובדה שכל מה שנראה ממש טוב מגיע באריזת פלסטיק ומפספס את כל המטרה. לאורך השנים יצא לי לנסות לא מעט דאודורנטים טבעיים. חלקם עבדו, חלקם לא. אבל כולם הגיעו בצורות לא נעימות לשימוש. המוצר של OLIO הוא הראשון שניסיתי שענה על כל הפרמטרים שלי. הוא מגיע באריזת נייר, לא מכיל סודה לשתייה, לא מצריך מריחה עם האצבעות (כן… יש כאלו). אבל הפרט הכי חשוב הוא שהוא עובד. ועובד טוב. הוא מנדף ריח בצורה יוצאת מן הכלל, נמרח ביעילות והשפורפרת הקטנה מחזיקה לזמן לכמות זמן / מריחות שלא תאמן. (היה לי אחד מעל 4 חודשים והשתמשתי בו לפעמים גם פעמיים ביום!). גם בלי פלסטיק, גם טבעי ובהחלט שווה את הכסף!

סבון מוצק טבעי – של טבע הגליל 

שם המותג – טבע הגליל  | אריזה – אריזת נייר שאפשר למחזר | מיוצר – בעבודת יד במפעל טבע הגליל 

לא הרבה יודעות.ים אבל לא כל סבון הוא סבון אמיתי. סבון אמיתי הוא סבון שנוצר בתהליך ספוניפיקציה. סבון מוצק שנוצר בתהליך זה יהיה טבעי, ללא חומרים כימיים, לא יזהם את הסביבה אחרי שישטף מהגוף ולא יצטרך מיכל / עטיפת פלסטיק. הסבון המוצק של טבע הגליל הוא הדוגמא המושלמת. סבון אמיתי, שנוצר בעבודת יד ומגיע באריזת נייר! המחיר נגיש בהתחשב בעובדה שמדובר בסבון טבעי העשוי שמן זית איכותי ושמנים אתריים. ומניסיון הוא פשוט מעולה! אז כן לצורך הדיון – הסבון המוצק שאבא שלכן.ם משתמש בו לא רק משמעותית יותר מקיים אלא גם בריא יותר לעור. תוכלו לרכוש אותו פה.

מסרק במבוק של אקו סטור 
תמונה מאתר אקו סטור

שם המותג – אקו סטור | אריזה – מגיע ללא אריזה | מיוצר – מסרק המיוצר מבמבוק 

כמה פעמים יצא לכם להחליף מברשת לשיער / מסרק בשנים האחרונות? כשאני סופרת את כמות מסרקי הפלסטיק שזרקתי בעשור האחרון לפח, ושיחיו הרבה אחרי, כואב לי הלב. ככה שהמעבר למסרק עשוי עץ היה בדרך. אבל אחרי שורד גולדמן סיפרה לנו שמסרק עץ לא יוצר חשמל סטטי ומפחית שבירת ונשירת שיער זה כבר היה בלתי נמנע. המסרק שרכשתי היה של אקו סטור. הוא מגיע ללא אריזה ועשוי מבמבוק איכותי. הוא אמנם לא גדול במיוחד (הוא צר וארוך) אבל הוא בהחלט מתאים לשיער קצר (קארה כתפיים כזה) ועושה את העבודה. מאז המעבר לשימוש בו אני יכולה לדווח כי אכן ה”נפח” ירד וכן גם אני רואה הרבה פחות שיער שנושר!

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן