20% מכל רכישת מרצ׳נדייז יעברו לעמותת כנפיים של קרמבו! מלאי מוגבל

מוצרי סחר הוגן – הרשימה המלאה ואיפה תוכלו להשיג אותם

היום יום הסחר ההוגן בישראל ולמי שעדיין לא קרא את הכתבה שלנו בנושא או שמע את הפודקאסט החדש שלנו עם רז פרוגל מקים תנועת סחר הוגן בישראל אז הגיע הזמן. ולמי שכן קרא, למד שמע ומחפש מוצרי סחר הוגן בישראל אנחנו פה בשבילו. הנה רשימה מפורטת ביותר שתוכלו כבר להתחיל לקנות בעוד דקה כשתסיימו לקרוא. 

1. גלידה 

בן אנד ג׳ריס- המוצר המפורסם ביותר ברשימת סחר ההוגן באתר הישראלי. הידעתם שבן וג׳רי נולדו באותו בית חולים בהבדל של ארבעה ימים ונהיו חברים בכיתה ז׳? ומשם השאר היסטוריה! אז חוץ מגלידה טעימה שמיוצרת בסחר הוגן אנחנו גם ממליצות להיכנס לאתר ולאינסטגרם של בן אנד ג׳ריס ולקרוא עוד על כל מה שהם עושים למען הסביבה והחברה.

2. קפה 

חותם הקפה – הוא בית קפה שכל חובבי הקפה צריכים להכיר. נמצא ברמת השרון ומחלוצי הסחר ההוגן בתחום הקפה בישראל את הקפה תוכלו להשיג באתר או בבית הקפה שבסוקולוב 81 ברמת השרון. 

נספרסו – בנספרסו תוכלו לרכוש את הקפסולות של תערובת אינדונזיה שמיוצרות בסחר הוגן! ולמי שלא יודע נספרסו עושים המון למען הסביבה והחברה. הקפסולה של תערובת אינדונזיה עשויה 80% מאלומיניום ממוחזר,  הקפסולות שאתם ממחזרים עוברות את תהליך המחזור בארץ! שאריות הקפה הולכות ליקב בר הקיימא  הר הגליל  והאלומיניום מתמחזר פה במפעל המחזור אמניר.

מאונט הייגן-  מופק מפולי קפה שגדלו במטעי קפה אורגניים בהם לא נעשה שום שימוש בחומרי הדברה כימיים. וכמובן מיוצר בשרשרת ייצור בסחר הוגן! תוכלו להשיג אותו בשופרסל או בחנויות הטבע.

3. קקאו 

Navitas – גם אבקת הקקאו האורגנית של חברת Navitas מיוצרת בתהליך שדואג לעובדים שלו ודואג לסחר הוגן. בנוסף תוכלו לקרוא באתר שלהם על כל הפעולות שהם עושים למען הסביבה והחברה. את הקקאו תוכלו לקנות בחנויות הטבע. 

4. שוקולד 

TONY’S – היא חברה הולנדית שהוקמה בשנת 2005 ומציעה מגוון של שוקולדים בטעמים מטורפים שמיוצרים ב… כמובן ניחשתם נכון סחר הוגן. אני אישית שמעתי שהשוקולד בטעם קרמל ומלח ים מדהים! תוכלו להשיג את השוקולד ברשת טיב טעם ורשתות שיווק שונות.

VEGO ויגו הוא שוקולד טבעוני, אורגני ובסחר הוגן שפתח ניקולס שמידט בברלין, גרמניה. ואפילו בר השוקולד שלה almond bliss מגיע באריזה 100% ממוחזרת. את השוקולד הנפלא הזה תוכלו להשיג את בחנויות נבחרות ובחנות המפעל של היבואן ק.א שוקלד.

Maître Truffout, Mozart, Schoko Bananen  – תוכלו להשיג את השוקולדים האלה בחנויות נבחרות ובחנות המפעל של היבואן ק.א שוקולד.

5. תה  

Clipper – היא חברה שהתחילה את דרכה בשנת 1984 במטבח של בעל ואישה חובבי תה בדורסט שבאנגליה. כל מטרתם הייתה להכין תה שהוא אתי וטבעי. בתחילה התחילו למכור רק לחנויות קטנות באזור ומשם התפתחו ועכשיו מוכרים לחמישים מדינות בעולם ומייצרים מעל ל150 מוצרים שונים. הדבר המגניב ביותר הוא ששקיות התה שלהם עשויות מרכיבים מתכלים טבעיים ומתמחזרים מה שאומר שהם גם ידידותיים לסביבה. תוכלו למצוא את חבילות התה בחנויות הטבע.

Pukka  , English tea shopגם בחברות התה פוקה ואינגליש תה, שכולנו מכירים תוכלו למצוא תה בסחר הוגן וידידותי לסביבה. ממליצות גם להיכנס לאתר של כל אחד ולקרוא מה הם עושים למען הסביבה והחברה. גם אותם תוכלו למצוא בחנויות הטבע.

6. סבון 

ד״ר ברונר – הסיפור שמאחורי חברת הסבונים ד״ר ברונר מרתק ולא יאומן. הסב שהקים את החברה היה ניצול שואה, טען שהוא זה שהמציא את הסבון הנוזלי ושהוא אחיין של אלברט איינשטיין והיה מחלוצי הסחר ההוגן ואמר “בקפיטליזם קונסטרוקטיבי אתה חולק את הרווחים שלך עם העובדים ועם האדמה שממנה הפקת אותם”. ואם כל זה לא מספיק תכנסו לקרוא עוד על הסיפור הלא יאומן והמעורר השראה של משפחת ברונר בכתבה של כלכליסט כאן. את המוצרים של ד״ר ברונר תוכלו למצוא בחנויות פארם נבחרות.

 7. שמן זית

סינדיאנת הגליל היא עמותה שהוקמה ב1996 ומייצרת שמן זית. העמותה מקדמת סחר הוגן ושינוי חברתי בכך שמחברת נשים ערביות ויהודיות בייצור שמן זית. תוכלו להשיג את שמן הזית עטור הפרסים שלהם בחנויות הטבע או באתר.

8. מלאכת יד

אחותי חנות סחר הוגן  מוכרת מוצרים ועבודות יד של נשים מרחבי הארץ והאזור. תוכלו למצוא את כל המוצרים והסיפורים מאחורייהם באתר או בחנויות בשלמה המלך 4, האנגר 26, תל אביב, משתלת שתילי הר באבו גוש, מחלף חמד. 

אם אתם מכירים עוד מוצרים בסחר הוגן שלא ציינו כאן אתם מוזמנים לכתוב לנו ולתנועת סחר ההוגן ישראל!

דילוג לתוכן