הכירו את MyCleanBit: הסוף לפלסטיק בחומרי הניקוי

כשנתקלתי בסטורי של לירן כוהנר לא האמנתי למראה עיני. בתור אישה שמכורה לניקיון, עושה כל דבר כדי לשמור על הסביבה, סובלת מ-ocd ומבעיית חיידקים שהתחילה בעקבות הקורונה – המוצר שלירן פרסמה… ענה על כל בעיותיי. מהו המוצר שאני מדברת עליו אתם שואלים? הכירו את מכשיר MyCleanBit. שמוכיח שלטכנולוגיה יש גם השפעות טובות (מאוד) על חיינו. ושבשנת 2021 היא תוכל לעזור לנו ולשנות את חיינו, את הסביבה וגם את הקורונה. איך? המשיכו לקרוא ויש גם קוד קופון. מבטיחה שזה שווה את זה. 

אז מה הוא MyCleanBit?

מייקלינביט הוא מכשיר טכנולוגי שהופך מי ברז למי אוזון. כן כזה פשוט וכזה חכם. מה הם מי אוזון אתם שואלים? מי אוזון נחשבים כאחד מחומרי הניקוי והחיטוי היעילים והעוצמתים הקיימים. למי האוזון מעמד GRAS – שהוא תו תקן עולמי הניתן לחומר שהוא בטוח לחלוטין במגע עם אדם ומזון. והכי חשוב הם טבעיים לחלוטין! היעילות הגבוהה של מים אלו בהשמדת חיידקים, וירוסים ועובשים מגיעה ל עד – 99.99%  ללא שום כימיקל רעיל ומזהם. רק מים… מהברז. 

איך המים הופכים למי אוזון?

“הכימיה היא די פשוטה: יש למלא את המכשיר במי ברז רגילים – H2O. הליבה הטכנולוגית הנמצאת בלב המכשיר הינה טכנולוגיית יהלום משוכללת המבצעת אלקטרוליזה למים, כלומר, מושכת את מרכיב ה-O מ- H2O והופכת אותו ל- O3 (אוזון) חומר החיטוי החזק בטבע” אומר יותם פופוביץ’, מדען החברה ביו-פיזיקאיהאוזון נחשב למולקולה לא יציבה, ש״לא אוהבת״ להישאר בפורמט O3 ורוצה בכל כוחה לחזור למצב O2 (צורת החמצן באוויר) או H2O (מים) מהר ככל האפשר. זאת הסיבה שכאשר מרססים את מי האוזון על גבי משטח, מתחילה פעילות כימית שגורמת להשמדת חיידקים, עובשים ו-ווירוסים. השאריות שנשארות הם מים וחמצן בלבד. ובקיצור אם למדתם כימיה אתם בטח הבנתם המון. אם לא (כמוני) בואו נסמוך על המדענים של חברת קלין ביט שהם יודעים מה הם עושים. 

איך משתמשים במכשיר MyCleanBit?

ממלאים את המיכל במים וזהו הוא מוכן לשימוש. עכשיו כדי לנקות ולחטא יש לרסס את הפריט שאתם רוצים לנקות, לחכות שלושים שניות ולנגב.  רוב האנשים לא מכירים בעובדה שבשביל לנקות חיידקים ממשטחים נדרש זמן ארוך של מגע עם חומר ניקיון / חיטוי. מרבית התכשירים שאנו מחזיקים בבית צריכים בין 5-12 דקות ״זמן מגע״ על המשטח. או במילים אחרות, להשאיר את החומר מבלי לנגב אותו למשך הזמן הזה. רק לאחר שעבר ״זמן המגע״ ניתן לנגב ולקבל את תוצאות החיטוי המובטחות לנו. אבל הידעתם שרוב התכשירים לא מציינים את ״זמן המגע״ על תווית המוצר כלל!? כך שהגיוני שהרבה לא מודעים לכך.  מי האוזון לעומת חומרי החיטוי הביתי המקובלים – צריכים זמן מגע של 30 שניות בלבד!. כאן למייקלינביט יש ייתרון מובהק, הוא דורש רק חצי דקה בשביל להגיע לרמת יעילות מרבית. ובשונה מחומרי החיטוי אם לא ננגב את מי האוזון מהמשטח – לא יקרה כלום, שום נזק לציוד או לאדם.

איך השימוש בMyCleanBit תורם לאיכות הסביבה?

הגענו לחלק החשוב ביותר. בעייני לפחות.  קלין ביט חוסך לכם אלפי שקלים על חומרי ניקוי. וחוסך לעולם מליוני בקבוקי פלסטיק וחומרים כימים שנשטפים לים. כל מכשיר מייקלינביט חוסך 1,200 בקבוקי פלסטיק  ו-14,000 ש״ח על חומרי ניקוי! השימוש בו יביא גם להפחתה של לפחות 70% בצריכה של מוצרים כימיים בבית. מה הוא מחליף? 

מגבונים / מרססים 99.9% , אלכוג’ל , מוצרי אקונומיקה / כלור לחדר האמבטיה (אסלות, מקלחות, כיורים) ותכשירי חיטוי למטבח. מאחר שהוא בטוח כל כך, ניתן לנקות ולחטא איתו גם: את מוצרי התינוקות (מוצצים, משאבות הנקה ועוד), מברשות שיניים, משטחי מזון ואביזרים במטבח ( שיש, עץ ,קרש חיתוך, סכינים, מקררים, תנורים וכד’). והוא גם חוסך את הספריי הכחול לניקוי והברקה של חלונות / מראות. הוא יעיל בהסרה של כתמים קלים, עובשים והפגת ריחות לא נעימים (מבדים או ממשטחים אחרים). והוא ינקה את הפירות והירקות שלכם מריסוס. המכשיר והטכנולוגיה נבדקו ונמצאו גם כיעילים ביותר בחיטוי וירוס הקורונה ביעילות של 99.9%.

איך אפשר לדעת שהוא באמת עובד? 

אתחיל ואומר שההוכחה הטובה ביותר היא העובדה שהוא משמש לחיטוי וניקוי במגוון רחב של בתי חולים ומוסדות רגישים. המכשיר נבדק בישראל ובעולם במעבדות מחקר מוסמכות – גופים ממשלתיים ובמוסדות אקדמיים מובילים. יש לו את כל האישורים הנדרשים מה-FDA מנהל המזון והתרופות האמריקאי, ה-EPA ועוד. לאורך תקופת פיתוח הטכנולוגיה מדענים בחברה בדקו אותו וערכו עליו מחקרים במעבדות איכות בלתי תלויות בארץ ובעולם. כולם הוכיחו באופן ברור ומדעי שהמכשיר מהפכני ועושה את עבודתו בהצלחה. רוצים לבדוק בעצמכם? את כול האישורים והמחקרים ניתן לקרוא באתר של החברה. 

ובואו את מוצרי החיטוי שאנחנו צורכים בבית אנחנו לא בודקים. אלא סומכים על המוצר ועל החברה המשווקת . אבל במקרה של קלין ביט, כל אותן ״אסמכתאות״ קיימות, והן מפורסמות באתר החברה לצורך שקיפות מלאה. כמו שאמרתי קודם לכן החברה ביססה את האמון שלה ומספקת פתרונות טכנולוגיים למניעת זיהומים סביבתיים במרבית בתי החולים בישראל. זה יכול לגרום גם לצרכן הביתי להיות בטוח שהם יודעים מה הם עושים. “קלין ביט הינה החברה המובילה בישראל בלחימה בחיידקים עמידים, וירוסים ובמיגור הקורונה בישראל וזיהומים בבתי חולים ומוסדות רגישים. וכל זאת אך ורק באמצעות טכנולוגיה ירוקה ונקייה מכימיקלים” אומר יקי אגם מנכ״ל קלין ביט. “חרתנו על דגלנו למגר חיידקים וסכנות מזיהומים כך שכל בית בישראל ייהנו מהטכנולוגיות המובילות בעולם שעד כה שמשו רק בחדרי ניתוח ובתי חולים. MyCleanBit ישנה סדרי עולם וייתר את כל הכימיקלים לניקוי הקיימים בבית לטובת מכשיר מבוסס מים וחסכון אדיר בכסף ובזיהום סביבתי. אני נרגש להיות חלק מהמהפכה הזו.”

אם עד עכשיו לא השתכנעתם אני ממליצה להיכנס  להייליט של לירן כוהנר בו תוכלו לראות את מבחן הניקיון שעשתה עם מומחה שהגיע לבדוק במכשור מיוחד ומקצועי את היכולות של המכשיר. ולקרוא עוד באתר החברה ולהיכנס לחשבון האינסטגרם שלהם. בקרוב יעלה לכם גם למגזין מבחן שאנחנו נעשה עם המכשיר. 

מחיר המוצר הוא 1,296 ₪ (אפשר לחלק ל12 תשלומים) . מחיר קטן מאוד לעומת ה- 14,000 ש״ח שאתם מוציאים על חומרי ניקוי, שמזהמים את העולם, לא בריאים לכם, מלאים בכימיקלים ולא מנקים במהירות וביעילות כמו הקלין ביט. המכשיר מחזיק 50,000 שעות הוא נבנה כדי להחזיק לשנים רבות ולחסוך לכם אלפי שקלים. במיוחד בשבילכם 10% הנחה על המכשיר! ותוכלו להינות מההנחה עם קוד הקופון: ARE10

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן