20% מכל רכישת מרצ׳נדייז יעברו לעמותת כנפיים של קרמבו! מלאי מוגבל

115 חברות ביוטי נרתמות לקידום חוק האקלים, בוגרת שנקר בLFW ועוד בחדשות האופנה

חברים וחברות מהדורת חדשות האופנה נפתחת השבוע בברכת סוכות שמח. בואו בעצם נגיד חגי תשרי שמחים! כרגיל ולמרות החג אנחנו ממשיכים לעדכן באירועים הכי חמים של השבוע. השבוע היה לנו הכל מהכל – חיסונים, חוק האקלים, בוגרים וגם לכתו של ווילי גרסון. אז מאיפה מתחילים? מהסווטשירט ששבר את האינטרנט והפך לתופעה פרו חיסונית… 

חשבתם שזו בדיחה? בית האופנה האיטלקי ולנטינו יתחיל  לייצר את הסווטשירט הויראלי “Vaccinated”

לפני חודשים העלה לאינסטגרם המנהל הקריאטיבי של בית האופנה ולנטינו סלפי תמים ששבר את הרשת. כן זה לא היה הפרצוף היפה של פייר פאולו פיקולי שסחף המונים אלא הסווטשירט שלבש. אז מה היה כל כך מיוחד בו? במקום שמתחת ללוגו של ולנטינו יופיע שם המותג, היה כתוב עליו באדום “Vaccinated”. מפורסמים רבים הגיבו על הפוסט, כולם דורשים סווטשירט משלהם, וכך תמונה תמימה הפכה להזדמנות ענקית. עבור המותג שבאמת עיצב את הסווטשירט. כי בעצם מדובר בעיצוב “בוטלג” של חברת סטרייט בשם Cloney, מקליפורניה, שעכשיו זוכה לשיתוף פעולה מיוחד עם בית האופנה האיטלקי. כל ההכנסות ממכירת הסווטשירטים יעבור לפרויקט הקורונה של ארגון הבריאות העולמי שדואג להביא חיסונים למדינות מעוטות יכולת. “לפעמים צריך לנצל את הקול שיש לך כדי להפיץ את מה שאתה מאמין בו, אני מאמין בחובה הציבורית שלנו להתחסן” מסר פיקולי לניו יורק טיימס ושכנע אותנו לקחת גם מנה חמישית.

קולקצייתה גמר של בוגרת שנקר הטרייה לי מארי הוצגה וירטואלית בשבוע האופנה בלונדון 

כחלק מפרויקט Fashion Scout בשיתוף איגוד האופנה הבריטי, הוצגו בשבוע שעבר קולקציות של בוגרים ומעצבים צעירים מכל העולם באירוע חשיפה מיוחד בשבוע האופנה. בין הקולקציות שהוצגו לקניינים ואנשי התעשייה שנכחו באירוע הייתה גם קולקציית Under Construction של לי מארי. מארי סיימה את לימודיה השנה וכבר זוכה לחשיפה בזכות קולקציית הגמר שעיצבה בשנה ד’. הקולקציה משלבת טקסטיל וחומרים תעשייתיים ובוחנת את היחסים בין שימושיות לאסתטיקה בעזרת פירוק והרכבה מחדש. את הוידיאו של המעצבת שהוצג תוכלו לראות בעמוד האינסטגרם של Fashion Scout.

השחקן ווילי גרסון ששיחק את סטנפורד בלאטש בסדרה סקס והעיר הגדולה מת בגיל 57 

השחקן ווילי גרסון בן ה-57 נפטר אתמול בלילה וסיבת המוות עוד לא ברורה. גרסון שיחק את סטנפורד סוכן הטאלנטים וחברה הטוב של קארי בראדשו בסדרה האייקונית סקס והעיר הגדולה. הוא הופיע בתוכנית הטלוויזיה, בסרטי ההמשך וכן גם צילם בימים אלו עם שאר הקאסט את הספין אוף עליו כולם מדברים, “And Just Like That”. רבים מהכוכבים של הסדרה חלקו לו כבוד ברשתות החברתיות ודיברו על האדם שהיה. “כולנו אהבנו אהבנו אותו ואת העבודה איתו. הוא היה מצחיק עד אין סוף על המסך ובחיים. עצב גדול” כתבה עליו השחקנית סינתיה ניקס. 

115 חברות ביוטי וטיפוח אמריקאיות סגרו את אתרי המכר והרשתות החברתיות שלהם כדי לקדם את חוק האקלים 

ביום שלישי יותר מ-115 חברות ביוטי שונות החל ממוצרי שיער, קוסמטיקה ועד לטיפוח גוף סגרו את אתריהן. זאת כדי להפנות את מלוא תשומת הלב למטרה אחת. חוק האקלים שעמד להצבעה בקונגרס. כל המותגים החליפו את התמונות שלהם באינסטגרם וסגרו את האתרים כדי להעלות במקומם את האתר של היוזמה #CodeRed4Climate. היוזמה קמה כדי לגרום לעוקבים והצרכנים להפעיל לחץ על הקונגרס כדי שיעשה צעדים למען איכות הסביבה.  היוזמה והמותגים קראו לצרכנים לבקש הפסקת סבסוד על דלקים. סיוע לאוכלוסיות מוחלשות, הקמת ועדה אזרחית שתפקח על מצב האקלים ועוד. מדובר ביוזמה ענקית של מנכ”לית מותג הטיפוח VERSED שהצליחה בחודש לרתום אליה מעל ל-100 חברות. כולן התחייבו להשהות לכמה ימים את המכירות שלהם כדי לקדם אג’נדה חברתית. כמו שאומרים הלוואי עלינו.

דילוג לתוכן