קים קרדשיאן מורידה את ה- W מ-KKW BEAUTY ועוד בחדשות האופנה

כשאני יושבת לכתוב את מהדורות חדשות האופנה תמיד אני מחכה לקרוא הודעה אחת. היום אחרי שנתיים – יצא לי לקרוא אותה. מה היא אותה הודעה לה חיכיתי כבר שנים? זו הייתה ההודעה על חזרתה של פיבי פילו לעולם האופנה. אז הנה לכם מהדורה ממש מפתיעה ומרוכזת בחדשות. החל מהספקולציות סביב KKW BEAUTY ועד הסגירה הכואבת (אהמ… חיסול חשבונות) של ווג הולנד. אז שנתחיל? 

כחלק מהשינוי הגלובלי – ווג הולנד סוגרים את שעריהם

בחשבון האינסטגרם של ווג הולנד עלתה לפני מספר ימים, הודעה בה נפרדה העורכת הראשית מקהל העוקבים והקוראים. ״אני כותבת את זה בלב כבד אבל גם מלא גאווה בצוות המדהים של ווג שמותיר אחריו הרבה זכרונות טובים. בעשר השנים האחרונות זכינו לראות דור כשרוני של אמנים שזוכים להכרה בינלאומית בזכות ווג. בנינו קהל קוראים אדוק וארגנו אין ספור אירועים.״ נכתב בקאפשן של התמונה האחרונה שעלתה לחשבון האינסטגרם של העיתון. ״לווג יש כוח קסום לפתוח דלתות וזה היה מיוחד לגמרי לקחת חלק בזה. אני רוצה להודות לצוות ולכל מי שאי פעם לקח חלק בעשייה שלנו. אבל הכי אני רוצה להודות לכם, שקראתם, עקבתם ולקחתם חלק בעשייה שלנו. בגללכם הצלחנו להפוך את ווג הולנד לעמוד טווח במדיה ההולנדית. מקווים שנהנתם אנחנו נהננו מכל רגע. עד הפעם הבא…״. יש לציין שלדעתנו סגירת המגזין מגיעה כתגובה ישירה למינוי של אנה וינטור כעורכת הראשית האחראית על כל מהדורות ווג בעולם. חיסול חשבונות anyone?

האם קים קרדשיאן מורידה את ה – W מ-KKW BEAUTY ?

לפני כמה ימים עלתה הודעה באינסטגרם של מותג האיפור של הגברת קרדשיאן ווסט בה נכתב כי האתר יפסיק לפעול החל מה-1 לאוגוסט כדי ״לעבור מיתוג מחדש ושיפור חווית הקנייה הכוללת״. עוד נמסר בהודעה כי קים מתרגשת מאוד להשקה החדשה, שכן היא מחכה להשיק פורמולות חדשות ונראות שתהיה יותר קרובה לאיך שהיא רואה את זה. מעריצים נלהבים וכאלו פחות נלהבים התחילו להפיץ שמועה בטוויטר, שקים עושה את המהלך רק כדי להיפטר משמו של ווסט ולנתק אותו מהחברה והנראות שלה. אבל WWD ראיין את קרדשיאן ווסט באופן אקסקלוסיבי, ולהם היא מסרה כי המיתוג החדש וכן גם השם החדש לא נובע מהגירושים. ושבעצם זה מהלך גדול שהיא מתכננת כבר זמן מה עם בעלה לשעבר שעדיין מעורב בפרויקט.

בכתבה בנושא שהתפרסמה ב-Fashionista ישנה תגובה של ״מקורבת״ לאושיית האינסטגרם / פליטת ריאלטי (😉) ובה נכתב כי ״קים לא מתכוונת לשנות את שמה באופן חוקי. היא תמיד תישאר קרדשיאן ווסט.״ בנינו? לא קונה את הבולשיט שלה יותר.

המעצבת האגדית פיבי פילו חוזרת לעולם האופנה עם בית אופנה משלה!

עוקבים באדיקות אחרי העמוד OLD CELINE? מתים על הסגנון העיצוב הייחודי שהביאה אליו המעצבת פיבי פילו שפעלה בו בין 2008 ל-2018? האמנתם בחזרתה יותר ממה שהאמנתם באפוקליפסת זומבים? כנראה שצדקתם. הנה ההודעה לה חיכיתם הקונגלמורט LVMH משיק יחד עם  המעצבת בית אופנה הנושא את שמה! בית האופנה החדש יפתח בינואר 2022 ועל פי WWD יש לה כבר צוות קטן שעובד על הפרויקט יותר משנה. פילו היא אחת מהמעצבות החשובות, המדוברות וכן גם הרווחיות של העשור האחרון. שכן היא החייתה את סלין. במשך 10 שנים פעלה המעצבת לקחת בית אופנה מנומנם ולהפוך אותו לצעיר חדשני ורווחי. קו העיצוב המודרני והנשי שלה הפך לסימן ההיכר של בית האופנה ומשך אליו, עונה אחר עונה, מגוון רחב של לקוחות עד כדי כך שצבר קהל מעריצים. נכון לעכשיו לא יודע מה גודל האחזקה של הקונגלמורט בחברה אבל כן ידוע שזה הולך להיות סופר מיוחד…

הדוגמנית אינדיאה מור מוציאה קולקציית קפסולה בשיתוף פעולה עם טומי הילפיגר

מור היא שחקנית ודוגמנית א-בינארית שתוכלו לראות על מגוון רחב של מסלולים וכן גם בתוכנית המופלאה ״פוזה״ שמשודרת ביס (יש עונה חדשה!!!). הקולקציה גם היא א-בינארית ותיוצר בטווח רחב של מידות. הקולקציה היא חלק מהפרויקט של המותג הנקרא ״People’s Place Program״. המטרה שלו היא להראות ייצוג מגוון ורחב בתעשיית האופנה. קולקציית הקיץ תצא למכירה בארצות הברית כבר מחר ונקווה שנראה אותה גם בארץ בהקדם…

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
Skimlinks Test דילוג לתוכן