BringThemHomeNow#

אלו 2 התצוגות מהיום השלישי של שבוע האופנה קורנית FAC תל אביב שחייבים לראות 

גם היום השלישי של שבוע האופנה קורנית FAC תל אביב היה גדוש בעשייה מקומית משובחת. מותגי אופנה ותיקים וצעירים כאחד הצליחו לקחת את הקהל למסעות מופלאים ושונים דרך בד, גזרה ודמיון. אלא ש-2 מותגים התעלו על הכלל ואתן ואתם חייבים לראות את העיצובים שהם העלו על המסלול… כי הם היו בדיוק אבל בדיוק מה שחיכינו לו. 

@haydonperrior – צילום מסלול  
תצוגת האופנה של המעצבת הצעירה רותם שאול 

מרגש לראות איך מעצבים צעירים מצליחים שנה אחר שנה להגיע למעמד של שבוע האופנה ולכבוש עוד פסגות. ומעצבת האופנה הצעירה רותם שאול היא דוגמא קלאסית. שאול, בוגרת המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר, הציגה בשנה שעברה במסגרת UP COMING DESIGNERS. ואילו השנה היא כבר העלתה תצוגת עצמאית למותג שלה שהשאירה אותנו מתמוגגות.

הקולקציה עוצבה בהשראת הציטוט "יש פרחים בכל מקום למי שרוצה לראותם" של הצייר אנרי מאטיס. ובמטרה לתת לכל אישה להחליט מה היא רואה האם את "הפגמים" שלה שמפריעים לה? או דווקא את "הפרחים" שהם הבחירה שלה לראות את הטוב. על פי המעצבת דרך העיצובים כל אישה יכולה להרגיש נוכחת ושלמה כמו פרח מוגן ואכן אפשר היה ניתן לראות זאת גם על הדוגמניות שצעדו בביטחון מלא והנאה. בין שלל הגזרות וההדפסים אפשר היה לראות איך רותם שאול עיצבה כל פריט לבוש למען האישה שלה. החופשייה והמודעת, זו שנהנת ובוחרת בעצמה.

עוד ראוי לציין את איכות התפירה והדגמים שעלו על המסלול. כל דגם היה תפור בצורה יוצאת דופן, ישב בצורה מדויק על הדוגמנית ונראה לא בצחוק מיליון דולר. הדגמים של המעצבת היו הטובים ביותר שראינו בכל שלושת ימי התצוגות מבחינת איכות ותפירה, וזה דבר שאי אפשר לערער עליו! 

@haydonperrior – צילום מסלול  
תצוגת האופנה של מעצבת שמלות הכלה והערב חנה מרילוס 

חנה מרילוס היא אחת המעצבות הטובות והמוערכות לא רק במדינת ישראל אלא בעולם. כל כלה מכירה את העיצובים שלה ששוטפים את הרשתות החברתיות. המעצבת שהגיעה מבית דתי אורתודוקסי החלה בעיצוב שמלות כלה וערב צנועות והצליחה למרות החוקים הנוקשים לייצר סטנדרט חדש לקטגוריה הזו. להפוך אותה למושכת אפילו עבור אלו שצניעות היא לא דבר שהן שומרות. בחלוף השנים המעצבת פרצה אט אט את גבולותייה והיום היא כבר מעצבת בלי חוקי הצניעות אבל כן נאמנה למקום ממנו הגיעה.

"השמלות שלי תמיד קשורות איכשהו לעבר שלי. אני אוהבת לחשוף יותר עור אבל בצורה מאוד מתוחכמת ולאזן אותו." סיפרה בהצהרה לעיתונות. כשנודע לנו במערכת כי הקולקציה שתציג בשבוע האופנה תשלב גם הדפסים של קורנית דיגיטל. ניסינו יחד לחשוב איך היא תצליח לשלב את הטכנולוגיה החדשה בעיצובים הכה העדינים והייחודים שלה.

וכהשתצוגה החלה… כל חלומותינו התגשמו. עם כל דגם שעלה על המסלול הבנו טוב יותר ויותר מה הוא כוחה של מרילוס. והיא אמרה את זה בעצמה – נאמנות. כל הדגמים היו נאמנים לקו העיצוב של חנה. נקי, בעלי גוון אחיד וטבעי, משחקי גזרות שיוצרים עומק ומשמעות והרבה דיטיילס. בדגמים שעוצבו ביתוף קורנית בחרה המעצבת דפוס של זכוכית שבורה, או יותר נכון סדקים. שליושב בקהל היה נראה גם כמעיין אדמה חרוכה ועדינה שממשיכה את קו העיצוב המוכר של המעצבת. מערכות הלבוש היו מדויקות ואוויריות להפליא ויצרו תחושה של שלווה שאי אפשר היה לתאר במילים…Translate