קרי בראדשו לובשת משכית ועוד בחדשות האופנה

תרומה, זיופים והצלחה מסחררת לאופנה ישראלית. אלו הם רק חלק מהדברים עליהם נדבר היום במהדורת חדשות האופנה שלנו. אז מה מצפה לנו ? 2 סקנדלים מהשבועות הקודמים והרבה טוב. כך שאם אתן.ם רוצות.ים להיות מעודכנות.ים ולחגוג יחד איתנו את ההופעה של שמלה אחת בתוכנית הכי מדוברת בעולם. על לא אחרת מאשר קרי בראדשו. המשיכו לקרוא… 

שרה ג’סיקה פארקר בשמלה של משכית מהטרייליר לסדרה החדשה | צילום – יחצ
סקס והעיר הגדולה חוזרת בגלגול חדש ובטיזר לסדרה החדשה לובשת קרי בראדשו שמלה של בית האופנה הישראלי משכית! 

בטיזר שפורסם בעמוד האינסטגרם של הסדרה And just like that. ניתן לראות את השחקנית שמגלמת את קרי בראדשו, שרה ג’סיקה פרקר, לובשת לוק של בית האופנה הישראלי משכית. הלוק יופיע בפרק הפתיחה של הסדרה ובראדשו תלבש אותו בסצנה מרכזית. מעצבת המותג שרון טל הוזמנה על ידי השחקנית לפרימיירה תיערך ביום רביעי הקרוב ה-8 בדצמבר במוזיאון ה-MOMA בניו יורק. הפריט המדובר הינו שמלה מרהיבה בה הושקעו קרוב ל-300 שעות של רקמה ועבודת יד. לכבוד חגיגת המאורע יפתח בית האופנה גם פופ אפ ייחודי בסוהו, ניו יורק. השמלה מהסדרה, תעמוד בחלון הראווה של החנות. יש לציין כי החיבור ג’סיקה פרקר למותג אינו מקרי. לפני מספר שנים ביקרה השחקנית בישראל ודרכה הצטלבה בזו של משכית. מאז רכשה השחקנית לא מעט פריטים של המותג וכן גם לבשה אותו לאירועים חשובים. זו הסיבה שגם בחרב במשכית באופן אישי לעצב את השמלה המדוברת לסדרה.

“פורום מיכל סלה” השיק בשבוע שעבר שיתוף פעולה ייחודי עם מותג Hoodies

באירוע המיוחד שהתקיים בסניף HOODIES דיזינגוף סנטר, השיקה העמותה ליין תיקי בד עם הכיתוב “סתם שתדעי שאת לא סתם. שתדעי!”. המשפט אשר נכתב על ידי המשורר אהרון בס הודפס על תיקי בד של המותג הודיס. מטרת שיתוף הפעולה? העלאת מודעות לאלימות כלפי נשים. וכן גם לגייס כסף ל”פורום מיכל סלה” לצורך קידום פרויקט “סיירת מיכל”. פרויקט המעניק סל של מוצרים המהווים מעיין “חליפת ברזל” של הגנה והרתעה. לדוגמא התקנה של מצלמת אבטחה, לחצן מצוקה המחובר למוקד חירום, חבילה של שיעורי הגנה עצמית ועוד.  “נושא האלימות נגד נשים לא יורד מסדר היום הציבורי לצערנו הרב. אנו כרשת מעוניינים לעשות כל שביכולתנו על מנת לסייע ולעזור” מסר אורן בר-גיל סמנכ”ל קבוצת HOODIES. “עלינו לעודד תרומה למאבק זה ולהעלות את המודעות לכך כמה שיותר. אנחנו מקווים שתופעה עצובה זאת תמוגר בעתיד לבוא.” 

לא עברו שבועיים ונראה שויקטוריה סיקרט לא עומדים במילה שלהם – בלה חדיד המלאכית לשעבר מצטרפת לקולקטיב החדש. 

ביום חמישי האחרון הודיע המותג כי המלאכית לשעבר תצטרף לקולקטיב ה”שגרירות” החדשה של המותג. הקולקטיב הוא מעיין דרך חדשה להציג את השינוי שעוברתה החברה. על פי המותג הקולקטיב יהיה קבוצה של שגרירות שהן גם “שותפות לדרך” המגיעות מרקעים, תחומי עניין ותשוקות שונות. בהודעה שמסרה בלה חדיד למרי קלייר על הצטרפותה, היא הסכימה להצטרף שוב רק בגלל שהוכיחו לה את השינוי. על פי חדיד ש “בדקה לעומק” המותג הצליח להוכיח לה שאכן נעשה שינוי מהותי מאחורי הקלעים. “6 מתוך 7 חברי הבורד הן נשים, ויש פרוטוקול חדש לצילומים. ככה שהמון השתנה”.

רק לפני שבועיים ביקרנו פה את ההצטרפות של הטניסאית נעמי אוסקה לקבוצה “החדשה” של ויקטוריה סיקרט. ולא היה לנו שום דבר טוב להגיד. אבל האם הצטרפותה של בלה חדיד שכבר הייתה בעבר ומוכרת כמלאכית של המותג באמת חוגג את השינוי של המותג? לפי דעתנו לא. 6 נשים בבורד או פרוטוקול צילומים חדש לא אומר שהמותג באמת יצליח לשנות את פניו. ולהביא לקדמת הבמה שינוי אמיתי אחרי שנים שקידם אידיאל יופי מעוות. 

כנראה שהשמועות שבית האופנה בוטגה ונטה מצמצם את ייצור הפריטים שעיצב דניאל לי לא נכונה, כנראה.

בשבוע שעבר הופיעו באתר TK Maxx פריטים של בית האופנה שעוצבו על ידי לי, בהנחה. זה עורר חשד וגרם לרבים לחשוב בוטגה ונטה מנסה להיפטר מפריטים שעוצבו על ידי לי. כמו שדיווחנו לכם בחודש שעבר בית האופנה נפרד ב “הדדיות” מדניאל לי מעצב הבית. לי היה זה שהביא למותג את הפופולריות ממנו הוא נהנה עכשיו. על פי כתבה ב-WWD הפרידה ההדדית נבאה מהתנהגות פחות הולמת של המעצב ומגוון עובדים ותיקים שהתפטרו בגללה. כך שהעלאת פריטים שעוצבו על ידו למכירה בהנחה נראה לא הגיוני אך גם קצת כמו נקמה.

דובר בית האופנה מסר ל-WWD כי המותג “גאה בכל הקולקצות שלו ולא מפחית ייצור של פריטים שעיצב לי. בוטגה ונטה זכה למעמדו היוקרתי בזכות אסטרטגיות הפצה ייחודיות. אנחנו לא מספקים מוצרים לאתר TK Maxx (הגרסה האירופאית של T.J. Maxx למי שמכיר) והוא לא מוכר את הפריטים של המותג. אנחנו חוקרים את מקוריותם של הפריטים שלכאורה נמכרים בו”. אז… מה אתם חושבים? זיופים או דרך יצירתית להיפטר מעיצוביו של לי בלי “עקבות”?

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן