מוכנות.ים? other stories & יפתחו את החנויות הראשונות בארץ בשבוע הבא

בשני בבוקר קיבלנו את הבשורה לה חיכינו. החנויות הראשונות של other stories & בארץ יפתחו בשבוע הבא בשני מיקומים נחשקים וההמתנה עוד מעט תיגמר. other stories & היא אחת מחברות הבת המצליחות ביותר של קבוצת H&M. היא מציעה בחנויותיה מגוון רחב של פריטים החל מהלבשה ועד למוצרי טיפוח. כולם מעוצבים בסטודיואים הייחודים של המותג שנמצאים בבירות האופנה הגדולות בעולם. מהשבוע הבא כל זה יהיה גם כאן… בישראל!  

למי שעדיין לא מכיר.ה  other stories & היא חברת בת של קבוצת H&M העולמית והושקה במרץ 2013.

למותג חנויות רבות ברחבי העולם והוא מציע מגוון רחב של נעליים, תיקים, אקססוריז, מוצרי טיפוח ודגמי wear to Ready לנשים. קו העיצוב של המותג שואב השראה מבירות האופנה הגדולות. וכמו בחברות בת אחרות של הקבוצה, קו העיצוב ייחודי רק לו וסחף אחריו וקהל מעריצות ענק.  מלאכת העיצוב עצמה מתחלקת בין שלושה אטליירים פריז, סטוקהולם ולוס אנג׳לס. שם מעצבי המותג יוצרים קולקציות מגוונות של אופנה וכן גם טיפוח תוך תשומת לב לפרטים ולאיכות המוצרים.

 ב-15 בנובמבר תיפתח החנות הראשונה בקניון עזריאלי תל אביב. היא תשתרע על פני 460 מ״ר (משמע המון מקום לפריטים חדשים שבקרוב יהיו שלכן). בנוסף תפתח ב-18 בנובמבר חנות שנייה בקניון עזריאלי ירושלים בצמוד לחנות החדשה של cos שנפתחה בתחילת ספטמבר. גם היא תתפרש בשטח של 465 מ״ר ובדומה לחנויות מחו״ל אתן הולכות לאבד בהן את הראש ולהנות מכל רגע. בישראל החנויות של other stories & ייפתחו באמצעות קבוצת מאץ ריטייל. קבוצה המחזיקה גם את H&M ו-Cos. ״הגעת other stories & לארץ מאוד משמחת, חנויות המותג מרגשות ומציעות חווית קנייה ייחודית. החל מעיצוב יוצא דופן של החלל. דרך פריטי לבוש ואביזרים איכותיים ועל זמניים ועד מוצרי ה- Body & Bath המופלאים. אנו מאמינים שהלקוחות בישראל יתחברו בקלות למגוון סגנונות העיצוב שהחנויות בתל אביב ובירושלים יציעו.” אמרה זיו  קווין, סמנכ”לית הסחר של מאץ ריטייל וראש חטיבת New Brands של הקבוצה בישראל. 

ולא תחשבו ששכחנו את הנושא הכי חשוב. גם other stories & בדומה ל-H&M ו-Cos עומדת ביעדי קבוצת האופנה לצמצום נזקי הסביבה.

עם מטרות ויעדים חשובים שמושרשים בלב העבודה שלה ושל כל קבוצת .H&M כמו לדוגמא – המעבר לחומרים מתחשבים יותר בסביבה עד 2030. ממש כמו ב-H&M גם בסניפי המותג החדש תמצאו כבר בשבוע הבא כותנה מתחשבת יותר בסביבה. נעליים טבעוניות ה-עשויות VEGEA ובקבוקים העשויים מפלסטיק ממוחזר. גם בסניפי המותג החדש תוכלו ממש כמו ב-H&M להגיע למחזר שקית טקסטיל .בגדים ישנים, גרביים, מגבות ועוד של כל חברה! ולקבל עבורם שובר הנחה לרכישה הבאה. כמו כן למותג other stories& תוכנית מחזור נוספת וייחודית לה. במסגרתה תוכלו למחזור את מכילי מוצרי הטיפוח שלה! גם כאן כמו במחזור הבגדים תוכלו להגיע עם שקית ובה המיכלים הריקים ותקבלו שובר הנחה לרכישה הבאה. 

החנוית בארץ יפתחו ויציעו לנו את קולקציית החורף החדשה של המותג. היישר מהאטליירים של המותג בבירות האופנה. הקולקציה מאמצת לחיקה שילוב של זוהר רך, פונקציונליות ותחושת ביתיות. לצד  טוויסט מתוחכם ומהודר ממש כמו המותג עושה הכי טוב. למרות שלכל אטלייה צורת ביטוי משלו, כולם מעניקים תשומת לב לאותם פרטים ועובדים עם אותם חומרים. בחנות תוכלו למצוא קולקציה מודרנית של פריטים חיוניים, מינימליסטיים ושימושיים מהאטלייה בסטוקהולם. פריטים מעולמות ספורט לצד פריטי מפתח קלאסיים בניחוח צרפתי מהאטלייה בפריז. ופריטי זוהרים לערב לצד לבוש פנאי נינוח מהאטליייה של לוס אנג’לס. טווח מחירים 25-1250 ש״ח. החנות בקניון עזריאלי תל אביב תיפתח ב-15 בנובמבר בשעה 11 בבוקר והחנות בקניון עזריאלי ירושלים תפתח ב- 18 בנובמבר ב11 בבוקר. אם אתם רוצים להיות חלק מהמותג המדהים הזה. קבוצת מאץ ריטייל מחפשת עובדים לחנויות ואם תיכנסו לניוזלטר השבועי שלנו תוכלו לקבל את כל הפרטים.

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
Skimlinks Test דילוג לתוכן