בוטלג בוטיק – מותג הטי שירטים שכולכם חייבים להכיר

לפני כשבועיים נתקלתי בחשבון האינסטגרם של בוטלג בוטיק, מותג הטי שירטים של עומר בית הלחמי. בשנייה שראיתי את החולצות עם ההדפסים המקוריים והגאוניים הללו הבנתי שהולך להיות כאן משהו גדול. לא מאמינים לי? ההדפסים של עומר כל כך מדויקים שב״דרופ״ שהתקיים בשבוע שעבר נחטפו כל חולצות טיילור תוך פחות מ-20 דק. היה לי ברור שאני חייבת להכיר את מי שעומד מאחורי המותג…

אז עומר, ספר לנו קצת על עצמך. 

“אני עומר בית הלחמי, בן 24 מרעננה במקור ועכשיו בתל אביב. ביום יום אני כותב ומנהל את חשבונות הסושיאל של התדר ועיריית תל אביב, ולפני הקורונה היו לי גם לקוחות נוספים.”

איך מניהול סושיאל בעצם הגעת לעיצוב טישירטים? אתה עוסק באופנה ביום יום או שזה לגמרי במקרה?

“לגמרי במקרה האמת. התעניינתי קצת באופנה בעבר אבל זה לא ממש תפס אותי עד היום. אם אני רואה משהו ואוהב אותו אז אני כנראה אלבש אותו אבל אני לא רואה את עצמי כ״שוחה״ בתחום.”

אז איך הגעת לעצב טישרטים?

“תמיד היה לי מקום חם בלב לתרבות הבוטלג, לאנשים שעומדים מחוץ למשחקים של NBA ומוכרים חולצות שהם הכינו והדפיסו לבד. מניח שהסתכלתי על כל החולצות האלה בארון שלי בזמן הסגר ושאלתי את עצמי “איך לא עשו את זה פה” (היה לי גם יותר מדי זמן פנוי בידיים) אז התפרעתי על הפוטושופ.

היו פעמים שהתיישבתי על עיצוב בלילה ובלי לשים לב פתאום היה 7 בבוקר. ההדפסה עצמה הייתה רק כמה חודשים אחר כך, כשנפתחו קצת חנויות. אני זוכר שהסתובבתי באיזור הסנטר וראיתי מקום של הדפסת חולצות, אז קפצתי רגע לצ’ופ שופ למצוא איזו חולצה דהויה חלקה והדפסתי שמה את הראשונה. עלה לי 300 שקל ונראה כמו סמרטוט אבל העליתי את זה לאינסטגרם Anyway. אחר כך כבר התחלתי לחפש אנשים יותר רציניים לעבוד איתם.”

הטי שרטים שלך מעוטרים במגוון דמויות או מפורסמים. מה גרם לך לבחור דווקא באנשים הספציפיים האלו?

״אני מעצב בעיקר אנשים שהשפיעו עליי ואני מאוד מעריך את העבודה שלהם. בגלל זה אני מקפיד להכניס כל מיני רפרנסים קטנים אחרים אליהם בתוך החולצה (דימוי של שורה משיר, מקום שקשור לאדם, דברים כאלה). אני מאמין שאם אני צריך לשבת מול המחשב במשך שעות ולבהות רק בפרצוף אחד כל פעם, אני מעדיף לשמור את זה לאנשים שאני אוהב לראות.״

קשה לבחור אני יודעת אבל… איזה חולצה מבין אלו שעיצבת אתה הכי אוהב ?

“כולן ואף אחת. אבל מבחינת ביצוע האחרונה שהוצאתי, של טיילר דה קריאייטור, הכי קרובה לחולצות הישנות שדיברתי עליהם.”

מה העיצוב / חולצה הבאה שאתה הולך להוציא? אתה מתכוון להוציא הכל מעכשיו במעיין ״דרופ״ כמו שהוצאת את טיילר דה קרייאטור?
“עד לא מזמן כל החולצות היו זמינות למכירה, עכשיו הכמויות עוברות להיות יותר מוגבלות. אני לא רוצה להפוך לבית חרושת לחולצות. אני רוצה לשמר את הייחודיות ללקוחות שלי. הדרופים יתחילו להיות יותר מדוייקים ומוגבלים בכמות או בזמן.”
אז מה הצעד הבא?
“כל הדבר הזה התפוצץ הרבה יותר מהר משחשבתי, אז אני עדיין מעכל וחושב על הדבר הבא. אבל צפו להפתעות :)”

המסתוריות, העיצוב ואופן הייצור בהחלט גורמים ליצירות של בוטלג להיות כאלו שיגרמו לכל אחד לרצות לקחת חלק. הן אומרות הרבה אבל באותה נשימה מסתוריות ומסקרנות. אם אתם כמוני ממהרים לרכושתדעו שאת הטי שירטים המטורפים של בוטלג תוכלו לרכוש בדרופ הבא. דרופ (ז הזמן לפתוח את היומן ולסמן) יקרה ב- 15 לנובמבר! אני ועמית כבר הזמנו את הצביקות שלנו ואני בטוחה שאני לא הולכת להוריד אותה ממני…

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן