20% מכל רכישת מרצ׳נדייז יעברו לעמותת כנפיים של קרמבו! מלאי מוגבל

מרחבי חשיבה שקטים והדחף לצעוק ״נוכחות״ לחלל – הקולקציה החדשה של Magpie Goose

הרצון לחופש והחוסר בזמן פרטי היו הגורמים העיקריים של המעצבת הישראלית הילה הרמן ליצור את הקולקציה החדשה שלה . קולקציה שנוצרה תוך חיפוש אחר מרחבי מחשבה שקטים ודחף חזק לנוכחות במרחב. אלו משתקפים היטב בפרטי הקולקציה המתאפיינת בפלטת צבעים טבעית ומרגיעה וגזרות עם נוכחות ואמירה. קולקציה שמחפשת אסקפיזם ונינוחות בעולם החדש.

כשחושבים על סגנון העיצוב של הילה הרמן לאורך השנים המילים מינימליזם וקונסטרוקציה ישר עולות לי לראש.

האסתטיקה של המותג מתאפיינת ב סילואטות אינטליגנטית ומלאות נוכחות של הלובשת. הצבעוניות מונוכרומטית, אך השחקנים הראשיים הם תמיד השחור והלבן. באופן אישי אני תמיד מחכה ומצפה לקולקציות החורף של המותג . לראות אילו מעילים וג’קטים תייצר הרמן. בכל פעם מחדש אני מתרשמת מהאופן בו היא רואה ״חום״ במבנים וצורות אחרות המתלבשות על הגוף ויוצרות אמנות לבישה. על פי המעצבת ההשראה שלה מגיעה מתופעות צורניות הנמצאות בטבע והתעמקות בתחושה המלווה לבישת בגד או השפעת הבגד על שפת הגוף.  

אירועי השנה האחרונה שינו לכולנו את התוכניות וכן גם את המחשבה. וכך גם הרמן הרגישה את השינויים הללו על בשרה.

״כל אנשי ונשות העולם נזרקו לקלחת אחת, ונחלקו מחדש לקבוצות על פי המערך המשפחתי ועל פי העיסוק שלהם. חשתי חוסר משמעותי בזמן פרטי, וצורך בחופש ממילוי צרכי האחר״. פריטי קולקציית קיץ 2021 מושפעים מהלך המחשבה הזה של המעצבת ״הקולקציה נוצרה תוך התכנסות וחיפוש מרחבי מחשבה שקטים, מצד אחד, ומצד שני הדחף לצעוק את הנוכחות במרחב, לאחר הרבה זמן שבו נבצר מאיתנו לקחת בו חלק.״ אפשר לראות בין הפריטים גופיות בחומריות מרגיעה, שמלות וחולצות מכופתרות מחויטות בעלי קווי מתאר ייחודיים המחביאים פרטים וגם אלמנטים שונים של גומי המאפשרים ללובשת לבחור את הגזרה המתאימה לה באותו הרגע. 

הפלטה הצבעונית נותרה כשהייתה. לצד פריטים בשחור לבן תוכלו למצוא גם עיצובים בגווני זית, חול, חלודה ועוד הלקוחים מעולמות הטבע והאדמה.

כחלק מהחיפוש אחר אסקפיזם בחרה המעצבת לתת לפריטי הקולקציה שעיצבה שמות של עצים שכיחים ביפן. עץ ההדר היפני Yuzu, עץ הדובדבן Sakura, עץ השזיף היפני Ume ועוד. ״ג׳וליה קמרון כותבת בספרה ׳דרך האמן׳ שהתהליך היצירתי מורכב מ״קלט״ ו״פלט״. קלט של פרטים בעולם ופלט של רעיונות. הרעיונות הנולדים בראש מוזנים על ידי החוויות שאנחנו חווים והפרשנות שלהן. בניתוק מהעולם החיצוני נותק החיבור ל״קלט״, ונדרשה בריאה מחדש של מרחבי חשיבה וחוויה, והתעקשות עליהם.״ הרמן גם בקולקציה החדשה בחרה להמשיך וליצור את ההכלאה היפיפיה שהיא Magpie Goose. שילוב של אסתטיקה מוקפדת שיוצרת עולם חדש של צבעים וצורות לבישות.

את הקולקציה החדשה תוכלו למצוא בחנות המותג ברחוב רציף העליה השניה 3 נמל יפו וגם באתר המותג בו עכשיו יש הנחה על כל הקולקציה החדשה וכן גם על עונות קודמות. www.magpie-goose.co.il
דילוג לתוכן