דיזל העלתה למסלול דוגמנית שנראית כמו בלה חדיד והפילה בפח את עולם האופנה

אתמול (רביעי) התקיימה תצוגת האופנה של מותג האופנה דיזל שכמו בכל עונה עושה הרבה מאוד רעש בעולם. אחת הידיעות הכי מרעישות שיצאו ממנה הפעם היתה חזרתה של בלה חדיד אל המסלולים. הדוגמנית החולה לא לקחה חלק בשבועות האופנה האחרונים ותעשיית האופנה יצאה מדעתה כאשר היא עלתה על המסלול. סטוריז, כתבות ועדכונים שוטפים יצאו אלא שפרט אחד התפספס – זו לא היתה בלה חדיד. 

בלה חדיד לא נראתה כמעט בחודשים האחרונים שכן היא לקחה הפסקה מהעבודה בשביל לטפל במחלת הליים שלה. 

אם בעונות קודמות היא הייתה בכל מקום. העונה הזו נפתחה בחלל ריק. לכן ההתרגשות של רבים היתה אטומית כאשר זו נצפתה צועדת על מסלול התצוגה של דיזל. החברה קיימה את התצוגה שלה ברייב ענק אליו הוזמנו גם לקוחות. כשעל המסלול שעמד במרכז החלל צועדים הדוגמנים וגשם יורד עליהם. זה היה הלוק האחרון שבלבל את העולם, ובו עלתה הדוגמנית בסט שחור של חצאית וחזייה. מגזינים כמו ווג, גרציה, קוסמופוליטן וסטיילנוט.קום דיווחו על הדבר באותו הרגע. 

אלא שאם סיום התצוגה וההתפוצצות ברשתות החברתיות יצאה ההבהרה. מדובר בכלל בדוגמנית בריטית צעירה בשם דלטון דבואה שהלכה בשנה שעברה במספר רב של תצוגות החל מברברי ועד לאקנה. וגם בעונה האחרונה נראתה על מסלול התצוגה של אלכסנדר מקווין וגם ג'יבנשי. בעמוד האינסטגרם שלה אפשר לראות שלל אנשים שמגיבים לה שהיא דומה לבלה ונראה כי היא בסדר עם זה.

זו לא הפעם הראשונה שדיזל מותחים את האינטרנט, התעשייה והעולם. בעונה הקודמת הם הזמינו לתצוגה שלהם 

כן,בעונה הקודמת ראינו את התצוגה בשידור חי. ולא הפסקנו להחמיא לג'ניפר קולידג' על הלוק, ההזדמנות והתמונות על השטיח האדום. אלא שגם אז דבר אחד פספסנו. זו לא הייתה ג’ניפר קולידג’ אלא אמן הדראג אלכסיס סטון. זה  שכבר הטריל את העולם בתצוגת הריזורט של בית האופנה בלנסיאגה כשהגיע בדמות דולי פרטון. 

אפשר להסיק כי מעצב המותג גלן מרטין עשה את הדבר בכוונה. וידע כי שוב יצליח להטריל את האינטרנט ואת תעשיית האופנה. דבר אחד בטוח הדוגמנית הצעירה זכתה לחשיפה יוצאת דופן ביום האחרון והיום אין אחד שלא מכיר את דלטון דבואה.

Translate
דילוג לתוכן