הרשימה שכולנו צריכות.ים לעשות לפני יריד – והפעם about us

יריד about us מתחיל בעוד כשבוע ואנחנו תמיד אוהבות להתכונן מראש לאירועים מהסוג. זאת בעזרת רשימה מפורטת של מוצרים / פריטים שאנחנו צריכות וחסר לנו. כך כשנגיע לאירוע לא נקנה יותר מידי. כי אנחנו יודעות כמה זה קשה להיכנס ליריד, שמלא במעצבים מקומיים מוכשרים ומדהימים, ולא להתפתות לקנות הכל. דרך אגב השנה תהיה ביריד לראשונה גם תערוכה (כל הפרטים באינסטגרם של היריד). אז בואו נתכונן יחד מראש. נבוא עם רשימה בראש או פיזית (מה שנוח לכן.ם) וכך נקנה מקומי וגם נחשוב על הסביבה והכיס. אז מה בווישליסט שלנו ואנחנו ממליצת גם לכן.ם לרכוש ביריד? הנה 5 פריטי החובה שלדעתנו כולן.ם צריכות.ם בארון.

היריד יתקיים  בטרמינל העיצוב בבת ים, בין התאריכים 8-10.12 לשעות הפתיחה המלאות 

 

הפריט הראשון – מעיל גשם של המותג halt

הפריט הראשון שבחרנו מבלי למצמץ הוא המעיל של מותג הצעיר והמדהים halt. מהשנייה שפגשנו בו באינטסגרם… אנחנו חולמות עליו. בלילה, ביום בכל מקום. האמת היא שקצת קשה לנו להחליט איזה צבע אבל אנחנו בטוחות שביריד כבר נמצא את האחד.

הפריט השני ברשימה הוא טבעת לבבות של המותג ATUA  

המותג ATUA של מעצבת התכשיטים טליה אבוקראט טרגט אותנו באינסטגרם. ומאז מדובר באהבה ממבט ראשון. אחד הפריטים של המעצבת שהכי אהבנו ואנחנו חיייבות בדחיפות (!) זה את טבעת הלבבות על היד שלנו.

הפריט השלישי שהוא מאסט – גוזיה של The fluff

גוזיה של מותג ההלבשה התחתונה הישראלי the fluff הוא פריט חובה לדעתנו. משהו ששווה להשקיע בו והוא בהחלט לא יאכזב. במיוחד לכל מי שמחפשת גוזיה יפה שתציץ מתחת לחולצות השקופות שלה. כזו שתהיה לא רק יפה אלא גם נוחה ונעימה ובאיכות וואווו!

הפריט הרביעי – הוא המלצה בעצם להנות מוינטג’ איכותי

השנה ליריד מגיע גם מותג יד שנייה!. בחשבון האינסטגרם של בוטיק פוז לא יכולנו להתעלם ממגפי הבוקרים שעלו לפני יומיים. ואנחנו מאוד מקוות שעד שהיריד יתחיל הן יגיעו אליו, וישארו, ונוכל לבוא לרכוש אותן. בעצם תשכחו מההמלצה הזו…

המוצר החמישי והאחרון ברשימה שלנו חגורה של המותג האגדי zucker

חגורות זה בעינינו פריט אספנות. מוצר שקונים ושומרים לנצח וצוברים מגוון רחב של עיצובים וסוגים. ה- The Math gold buckle  של מותג האופנה הישראלי האגדי zucker הוא בדיוק מה שאנחנו מדברות עליו. פריט אספנות. משהו שהוא כל כך קלאסי ואיכותי שחייב אותו בכל ארון.

היריד יתקיים  בטרמינל העיצוב בבת ים, בין התאריכים 8-10.12 לשעות הפתיחה המלאות 

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן