אוצרות אופנה במיטבה – תצוגת החורף של EN CULTURE ממשיכה לספק את הסחורה

מספידים את האופנה הישראלית? לועגים לאופנת הרחוב המקומית? לא כל כך מהר.בוטיק האופנה EN CULTURE עושה לנו בית ספר. עם אוצרות אופנה עוצרת נשימה, מותגי סטרייט יוצאי דופן ותצוגות מהפנטות. הבוטיק ממשיך עונה אחר עונה לטפח פה משהו חדש…

EN CULTURE הוא בוטיק אופנה שהוקם במטרה להציע נקודת מבט שונה לאופנת רחוב בישראל.

ואכן מאז שנוסד הבוטיק מצליח לאגד מגוון מותגים מקומיים ובינלאומיים אל חלל אחד בו הם חיים בהרמוניה ומפרים אחד את השני. EN CULTURE שואפת לחבר בין תרבויות המזרח הרחוק והמזרח התיכון וליצור פה תרבות אופנה וסטריט אחרת. כזו שעוד לא הייתה פה אבל בהחלט נדרשת. נכון להיום נמכרים בבוטיק מעל ל-10 מותגים של מעצבים ומותגים ייחודים מאסיה לצד מעצבים ומותגים ישראלים. 

אתמול בערב בחלל שנמצא בתהליכי שיפוץ ביפו הוצגה הקולקציה החמישית של המותג. מעבר לאוצרות האופנה הייחודית של הבוטיק הוצגה גם קולקציית הלייף סטייל החדשה של מותג ההנעלה HOKA. המותג שנוסד ב-2009 הפך לאורך השנים לאחד המוכרים והמבוקשים בעולם. קולקציית הלייף סטייל קמה במטרה לשלב נוחות וסטייל וכן גם לפרוץ לשוק הסניקרס הרווי ולתת מענה חדש ללקוחות שלו. תצוגת האופנה סימנה את כניסתה הרשמית והשקתה בארץ. 

עם אוצרות אופנה מסקרנת ולוקיישן יוצא דופן הצליח הבוטיק להציג אופנה אחרת. כזו ששואבת השראה ממקומות רחוקים אך מקדמת את הכשרונות המקומיים. 

“העולם במצב רעוע והעתיד לא צפוי, so now what?” נכתב בתוכנייה שחיכתה לנו על כיסאות התצוגה. “האם עלינו להיאבק במוסכמות ולנסות למרוד כדי להבטיח חיים טובים יותר עבור העתיד של כולנו? או שעדיף לכל אחד מאתנו להתרכז באושר האישי שלו?”. ואכן על המסלול המאבק הזה נראה גם על הדוגמנים עצמם ומערכות הלבוש שלבשו. הדוגמנים שיצאו אל המסלול היו לבושים בלוקים קודרים, פריטי אופנה יפיפיים וחבורות. כן חבורות. כאילו כל אחד מהם נאבק במציאות או בחברה אבל ממשיך לצעוד לאט (צעדו מאוד לאט אבל זה עבד!) את עצמו דרך הלבוש.

קולקציית ההנעלה של HOKA הייתה השילוב המושלם לשלל העיצובים והמותגים שראינו על המסלול. בין אם היה מדובר בפריטי מותג המחדוש המופלא MATNAS או בעיצובים הכל כך מעניינים של Ajobyajo. כולם נראו כאילו תמיד היו יחד, כאילו נוצרו האחד בשביל השני והשלימו לוקים שבאמת הייתי לובשת אחד אחד לנצח, לשארית חיי. וזו אולי ההצלחה של EN CULTURE האפשרות לתת לאנשים נק מבט חדשה, לעצב עבורם מחדש את התודעה ולהבהיר שאופנה מקומית ובכלל לא חייבת להיות “הדבר המובנה” שכל כך התרגלו אליו.

דילוג לתוכן