למרות המצב ובזכות היצירה – שבוע האופנה קורנית תל אביב 2023 יוצא לדרך 

שבוע האופנה תל אביב חוזר בפעם ה-12 במספר! וזה לא דבר של מה בכך. למרות כל המשברים הכלכליים והמדיניים שהמדינה חווה, גם השנה הצליח המיזם אדיר המימדים לצאת לפועל והוא יתקיים בין התאריכים 19-22 במרץ. מדובר ב-4 ימים בהן יעלו 28 תצוגות של מותגי אופנה גדולים וצעירים כאחד. והשנה מעבר לאופנה יוכלו המגיעות והמגיעים לספוג גם הרבה תוכן ערכי שנוצר עם המיזם FAC. אז מתי הכל קורה? מי יציג? ומה זה בכלל FAC? 

נתחיל מהשאלה הראשונה – מתי הכל קורה? 

שבוע האופנה יתקיים בחודש הבא בין התאריכים ה-19 ועד ל-22 במרץ. שלושת ימי התצוגות האינטנסיביים יתקיימו גם השנה ובפעם השלישית בהאנגר 11 בנמל תל אביב. בנוסף שבוע האופנה ישודר במלואו גם בערוץ האופנה הישראלי (ערוץ 69 ב-HOT ו-Yes). 

אחד מהאירועים המרגשים שיתקיימו במסגרת המאורע יהיה הענקת פרס מפעל חיים למעצבת הגר אלמביק. הגר אלמביק נבחרה בשל יצירתה הארוכה וכתב ידה העיצובי והאייקוני שיצרה לאורך 35 שנה. היא נחשבת לאחת מהמעצבות הישראליות המוערכות והמצליחות ביותר בעולם. היום נחשבת חברת אלמביקה  לייצאונית המובילה והגדולה בארץ בתעשיית האופנה.

מי המעצבים שיציגו בשבוע האופנה קורנית FAC תל אביב 2023? 

“השנה יש תמהיל מאוד מגוון המכיל הרבה מאוד מעצבים צעירים. וזו הבמה להציג עוד כשרונות חדשים ועוד בתי אופנה ישראליים.” הבטיח מוטי רייף, יזם שבוע האופנה קורנית FAC תל-אביב 2023. ואכן לו”ז התצוגות של השנה מוכיח כי רייך הצליח לעמוד במילה שלו. בין המעצבים שיציגו יהיו בתי אופנה גדולים כמו טובה’לה, משכית, שחר אבנט, חנה מרילוס ואלמביקה. לצד מעצבי אופנה ומותגים צעירים כמו דוד וקסלר, גלעד קרשין, רותם שאול, האוס אוף ג’פה ועוד.

גם השנה כמו בשנים קודמות תציג המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר תצוגה מיוחדת. זו תתן במה לעיצובים המיוחדים של הסטודנטים והסטודנטיות של המחלקה ותחשוף אותנו הצופים לעשייה שלהם. תצוגה מיוחדת נוספת היא זו של קורנית דיגיטל והמותג Placebo שתהיה מעבר לגבולות המסלול. מה הכוונה? התצוגה עתידה להציג קולקציה דיגיטלית לצד קולקציה פיזית.

מה זה בכלל FAC? 

FAC הוא מיזם אופנה ייחודי שיקבל במה מרכזית באירועי שבוע האופנה. המיזם ישלב תכנים חברתיים, מגוונים ומעמיקים לצד התצוגות. מדובר בפאנלים מיוחדים שנרקמו בלוז התצוגות ויעשירו את המגיעות והמגיעים. וכך נשים מפורסמות ונשות מקצוע מהתחומים השונים יעלו לדון בנושאים חשובים בחיי האישה ויקדמו אג’נדות חברתיות אקטואליות.

בין הנושאים שיעלו לדיון כחלק מהאירוע יהיו פאנלים על שוויון חברתי, שוויון מגדרי, בריאות נשים, קיימות, חדשנות ועוד. “מדובר בקונספט ייחודי וראשוני שמרכז ב-11 אירועי תוכן נושאים חשובים הקשורים ומעשירים כל אישה באשר היא אישה! החל מגיל 16 ועד גיל 100.” מסרה במסיבת העיתונאים יעל בן ישראל, העורכת ראשית ומנהלת התוכן של FAC

כרטיסים לחלק מהתצוגות בשבוע האופנה קורנית FAC תל אביב 2023 ניתן לרכוש באתר האנגר 11. החל מהיום בשעה 18:00 בלינק הזה 

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן