המעצבת שתקבל פרס מפעל חיים בשבוע האופנה קורנית תל אביב

ב-2005 פתחה הגר אלמביק את המותג הנושא את שמה, אלמביקה, שהפך במרוצת השנים לסיפור הצלחה בינלאומי. היום למותג רשת חנויות, אתרי אינטרנט לקהל הישראלי והאמריקאי. והוא גם מייצא את עיצוביו לקהל בינלאומי מגוון ב-13 מדינות שונות. במסגרת שבוע האופנה קורנית FAC תל אביב 2023 תזכה המעצבת להוקרה מיוחדת. פרס מפעל חיים. 

הגר אלמביק. צילום גורן ליובונצ'יץ
שבוע האופנה קורנית תל אביב 2023 יפתח ב-19 במרץ שם תקבל אלמביק את הפרס המכובד

הגר אלמביק נבחרה בשל יצירתה הארוכה וכתב ידה העיצובי והאייקוני שיצרה לאורך 35 שנה. היא נחשבת לאחת מהמעצבות הישראליות המוערכות והמצליחות ביותר בעולם. היום נחשבת חברת אלמביקה  לייצאונית המובילה והגדולה בארץ בתעשיית האופנה. הקולקציה הבאה של המותג תוצג במסגרת שבוע האופנה הקרוב ורבים מצפים לה. 

"אנו גאים על בחירתנו בהגר אלמביק לקבלת פרס מפעל חיים. יצירתה לאורך יותר מ 3 עשורים ומלווה נשים רבות בישראל ובעולם. היא מהווה חלק בלתי נפרד מהאישה הישראלית והאופנה הישראלית. אלמביק היא אות ודוגמא למעצבים ויוצרים צעירים, ביצירת שפה עיצובית שתמיד תהיה שלה." מסר בהצהרה לעיתונות מוטי רייפ יזם ומפיק שבוע האופנה קורנית FAC תל אביב 2023.

רק בחודש שעבר סיפרנו לכן כאן על משלחת הקניינים שהגיע מרחבי העולם לאירוע הייעודי של אלמביקה. 

אז התכנסו במלון רנסנס בתל אביב מעל ל-30 קניינים שהגיעו מ-14 מדינות בעולם. זאת במטרה להזמין את עיצובי המותג לחורף 2024 לקהל לקוחותיהם. “לבגדים של אלמביקה יש בקנדה כבר קהל מעריצים” סיפרה לי אז הקניינית אמל סיפדין שהגיעה במיוחד לתצוגה מקנדה. 

“לא מדובר בעיצובים שרואים בווג. אלא אופנה ייחודית שלא תראו בשום מקום אחר. קהל הלקוחות שלנו בקנדה מת על זה, על הייחודיות והאיכות. בין עם מדובר בנשים צעירות בנות 20 או נשים מעל גיל 70. בשנייה שקולקציה של אלמביקה נוחתת אנחנו כבר מתחילות לקבל טלפונים. והאמת? אף פריט של אלמביק לא נשאר על המדפים לאורך זמן.”

אנחנו כבר מצפות לראות את קולקציית הקיץ שתוצג במסגרת שבוע האופנה בחודש הבא. וכן גם להענק הפרס החשוב למעצבת שבהחלט ראויה לו.

Translate
דילוג לתוכן