BringThemHomeNow#

ניסיתי בשבילך – מארז הוולנטינס של GIGI הוא זריקת הלחות שהעור שלך חייב כל השנה

כל מי שמכיר אותי יודע שבכל הנוגע לקוסמטיקה אני נודניקית. אבל כשאני מוצאת מוצר שאני אוהבת אני לא נרגעת. אתם תדעו את זה וגם סבתא שלכם תדע את זה. ועל כן, הכתבה של היום היא שיר הלל. למארז שמגיע במחיר מיוחד ולמוצרים של GIGI שפשוט הפתיעו אותי ברמה שנותרתי חסרת מילים.  

מארז הוולנטיין של GIGI | צילום – סשה דובינסקי

נתחיל מדיסקליימר כי למה לא? אני הראשונה שתתרגש ממוצר. הראשונה שתהיה סקפטית לגביו. אהיה גם הראשונה לנסות אותו ובמידת הצורך הראשונה להתלונן עליו. אני לא מאמינה גדולה בקרמים במאות שקלים נהפוכו אני מרגישה שלאורך השנים הם אכזבו אותי. ואולי כאן מתחילה ההפתעה שתגיע בהמשך. 

לפני כשבועיים קיבלתי לידיי את מארז הולנטיין של מותג הקוסמטיקה הישראלי GIGI 

המארז כולל כ-3 מוצרים קרם פנים, קרם עיניים ומסכת שפתיים. מדובר בקרמים מסדרת 3D HYALU FILL של  החברה שמטרתה הענקת לחות "לאורך כל שעות היום עם התחייבות לשיפור משמעותי במראה הפנים בתוך 28 ימים בלבד". כך לפחות היה כתוב בברושור שצורף. אתחיל מהסוף תוך יומיים בלבד הפרצוף שלי היה נראה כאילו עברתי מתיחת פנים. הלוואי והייתי צוחקת דרך אגב. הצבע חזר ללחיים, היובש נעלם, הפרצוף הרגיש חלק ונעים והטקסטורה… ואו הייתה טקסטורה! במבט ראשון אמרתי לעצמי "מי ידע שאת במצב כל כך רע". 

הפרצוף שלי כבר חודשים לא שבע רצון. מזג האוויר גרם לי ליובש בקנה מידה שמעולם לא חוויתי. המצב הכללי גרם לי לפריחות לחץ או חרדה (איך שתבחרו לקרוא להן). והכל פשוט היה לא טוב. המוצר היחידי שלא הזיק לי היה סבון הפנים של GIGI אז אמרתי שאין שום סיבה לא לנסות גם את הקרמים. וזה היה הדבר הכי טוב שעשיתי כנראה בחיים שלי.

מוצרי הסדרה כולה מבטיחים החדרת החומרים הפעילים לעומק שכבות העור וספיגה טובה יותר של הלחות

והם גם מקיימים וזאת עם קומפלקס חומצות היאלורוניות בגדלים שונים.פפטידים עטופים במוליכי פטנט חדשניים. ומגוון רחב של מרכיבים ביוטכנולוגים ממקור טבעי שמטרתם מילוי ותיקון נזקים בשכבות העמוקות של העור. וזה בדיוק כנראה מה שהיה חסר לי. עכשיו לא מדובר בכלל במארז זול. אבל הוא עשה מה שאינספור קרמים שקניתי בחודשיים האחרונים (במחיר כולל שאני מעדיפה לשכוח) היו אמורים לעשות אבל ממש לא עשו. המארז הנוכחי נמכר במחיר יחסית שווה מאוד לעומת המחיר של כל מוצר בנפרד. 700 שקלים לשלישיית המוצרים במארז (במקום 1105).

 בין השלושה בקבוק הקסם בעיניים שלי הוא קרם הפנים, Multi Power H.A Buster

סרום שבעיקרון אמור להיטיב עם מי שסובלות מ"נזקי גיל נראים לעין". אבל אני אומרת שיטיב לכולם. המרקם הנעים שלו, הניחוח העדיו האפקטיביות המיידית שבו את ליבי. לאחר 2 שימושים בלבד (בוקר וערב) נעלם היובש. לאחר 3 שימושים חזר לי הצבע לפנים. ואחרי שבועיים אני יכולה להגיד בלב שלם, הפרצוף שלי חלק כמו תחת של תינוק בצורה הכי טובה שיש!!! 

קרם העיניים גם הוא נס בצנצנת, קליל קריר ואפקטיבי. הופתעתי כל כך שאזור שאצלי כל כך בעייתי הצליח, בשילוב של שני המוצרים יחד, לשנות לגמרי את המראה הכולל של העין. הנפיחות ירדה לגמרי, השחורים התחילו להתפוגג (ואין מצב שזה בזכות שינה תאמינו לי) והחיים נראים ליטרלי יפים יותר. גם קרם השפתיים קסם לי אבל פשוט לא זכרתי לשים אותו וזה טעון שיפור רק מצידי. 

השורה התחתונה היא שאם את או אתה מחפשים קרם שישפץ את הנזקים שאתם או הסביבה עשתה לו נמצא הפתרון האוניברסלי. גם לעיינים. והוא שווה את הכסף ויחסוך לכם הרבה מאוד זמן. ואני כל כך מתרגשת מהמוצרים האלה שבכלל שכחתי לדבר על החברה שמייצרת הכל בארץ אבל בסדר נשאיר משהו לכתבה הבאה… 

Translate
דילוג לתוכן