BringThemHomeNow#

לא מתאים לערכים שלה – תכירו את בן הזוג החדש והבעייתי של טיילור סוויפט

החדשות הכי גרועות שיצא לנו לשמוע לאחרונה הן על הבחור החדש של טיילור סוויפט. מי שעוקבת אחריה יודעת כי היא ופרינס צ'ארמינג נפרדו וכך יצא שטיי טיי התחילה להסתובב עם בחור חדש. מתי היילי. שהוא מסתבר כל כך בעייתי שהמעריצות והמעריצים פתחו נגדו בקמפיין שצובר תאוצה ברשתות החברתיות. הנה הסיפור המלא. 

טיילור סוויפט ופרינס צ'ארמינג נפרדו (די לאחרונה, הטיימליין לא שוחרר לקהל הרחב)

השמועות אומרות כי בעקבות יציאתה לסיבוב הופעות הם החליטו להיפרד ״לבינתיים״. מקורבים לטיי טיי טוענים כי הם נפרדו בצורה חברית כי מערכת היחסים הגיעה לקיצה. יעני נפרדו בצורה הדדית. תחת שלי. לא עבר הרבה זמן מהרגע שהפרידה שוחררה לתקשורת ועד לרגע שטיילור נראתה סועדת במסעדה בניו יורק. 

איננו יודעות בצורה מובהקת מדוע השניים נפרדו. ועל כן יכול להיות שיש שם סיפור מלוכלך למרות ההצהרות. מעריצותיה של טיי טיי יודעות כי היא לא יוצאת לרחוב סתם היא מתכננת זאת בקפידה. ויש אפילו שיטענו שהצוות שלה קורא לפפראצי מראש כדי שידעו היכן היא ומתי לצלם אותה. למה זה חשוב? כי לאחר ההודעה על הפרידה של השניים גילינו כי ריאן ריינולדס, האחיות חיים ובלייק לייבלי – כולם הורידו עוקב לג׳ו. אאוץ׳? אך זהו לא עסקיננו, זה נושא לכתבה אחרת.

טיי טיי התחילה להסתובב עם בחור חדש. מתי היילי. 

באנגלית שמו נשמע יותר טוב. אישית לא היה לי מושג מי זה היהודי הלבן הזה ואיך היא ירדה בסטנדרט מבריטי בלונדיני לאמריקאי מתולתל. כי בואו נודה באמת ג׳ו היה peak החתיכות. אך מי הוא אותו מת׳יו הילי הזה? אז זהו עשיתי בשבילכן חיפוש עליו (מי ישמע חיפשתי בגוגל), מתברר שהוא גם מבריטניה, כלומר טיילור החליפה את האמריקאים בבריטיים (לא מאד פמיניסטי מצידי נכון?). הוא נולד ב-1989 כמו טיי טיי (משם שם האלבום שלה.. אתן אמורות לדעת את זה כבר!). אבל הוא נראה מינימום 43 גרוש פלוס 3 מניאק שלא משלם מזונות כי הוא אמן. לא משנה, זה לא המצב זו דעתי האובייקטיבית.

מה שכן הוא אכן אמן. מוזיקאי, ליריקל (יעני כותב שירים) ומפיק. ארור הוא יש לו מלא תחומים משותפים עם טיי טיי. אה כן והוא הזמר של 1975. בסדר כן? להקה טובה. לא אשקר. אבל גם השירים של Ye טובים והוא עדיין חרא אנושי. אבל תקשיבו נסיכות, אני לא שונאת אותו סתם, יש לו היסטוריה מלוכלכת גם.

אני לא נכנסת לשיח הנוגע להפרדה בין האמן למוזיקה שלו, אני מדברת איתכן על היסטוריה עכשווית! 

זה לא סרטון מפוקפק שאנשים הציפו מלפני עשור של מישהו שאמר "ביץ׳" או משהו. לצורך העניין מדובר בפברואר 2023. אז הזמר התארח בתוכנית רדיו וקרא ל-Ice Spice טיפשה. בעקבות בדיחות של מנחי התוכנית על המקורות שלה כבת לאבא שחור ואמא דומיניקנית. עוד באותה תוכנית עשה חיקויים לא סבירים של אנשים אסייתים.

מקרה אחר – בהופעתו האחרונה בדבלין הוא צחק על האיריים ואמר שהם ״simple people״. ואז ב-meet and greet באותו האירוע הוא אמר למעריצה שהשם שלה נשמע כמו צליל שמשמיע כלי חפירה.בהופעה אחרת הוא עשה הצדעה נאצית בטענה שזו ירידה על Ye. ולקינוח סיפר בראיון אחר על סוג הפורנו האהוב עליו שמסתבר שמטרתו להשפיל נשים אפרו אמריקאיות. אני יכולה להמשיך אבל אנחנו מבינות שהוא נפוח ומלא בעצמו וצריך לעבוד על הבדיחות שלו.

הבעייתיות שלו הגיעה למעריצים ומעריצות של טיילור סוויפט ה- סוויפטיז (swifties). 

אלו מעלים פוסטים ללא הפסקה בטענה שזה לא מתאים לטיילור לצאת עם בחור כזה, שהם מתחילים לפקפק בה ואף לשקול דרכים להודיע לטיי טיי שהם לא מאשרים אותו בכלל. נרטיב חדש שעלה בו זמנית טוען כי לאחר מערכת יחסים של שש שנים עם ג׳ו מותר לה לעשות טעויות ולצאת לבלות בלי עקבות. 

ועכשיו אני שואלת, וואט דה פאק טיילור? איכס כאילו יאק. אני מקווה בשבילך שאתם ״רק״ כותבים יחד (כי הם צולמו ללא הפסקה יוצאים יחד מסטודיו הקלטות) ולא מעבר למרות שאת יוצאת איתו מבניינים ומחזיקה לו ביד. זהו תהליך יחצ״ני או שאני אתעצבן ולשתינו לא בא על זה. זה עושה קמטים.

Translate
דילוג לתוכן