מסתבר שאדיסון ריי היא השטן וזו הסיבה למה…

מישהו סיפר לי איזה שמועה שאדיסון ריי בארץ (דרך אגב, האם היא באמת?). בהתחלה לא הבנתי מה העניין, אבל אז הבנתי על מה מדובר. אדיסון ריי היא ההיא מהטיק טוק, או איך שאני קראתי לה – הגברת שכולם קוראים לה עכשיו השטן. למה הם קוראים לה כך? מדובר בסיפור מצחיק (בעיניי) על חברת אופנה שממש שווה להכיר והטוויסט שלה על הנצרות שמשך אליה אש. כמה אש? בואו נגיד שלאחרונה התחביב שלי הוא לשבת לקרוא את סקשן התגובות לפוסטים שלהם שירד מהפסים. זה הסיפור מההתחלה… 

המותג PRAYING נפתח על ידי הצמד אלכס חדד וסקיילר ניומן אי שם ב-2019. 

בראיון לווג יפן סיפרו איך לאחר שבילו יחד בערב של שתייה ומרמור בחרו לקחת את הציניות שלהם ולשים אותה על טישרטים. כך נולד המותג שמאז מטריף את האינטרנט, נלבש על ידי כוכבות על (הופיע גם באופוריה!) ושיתף פעולה עם מותגים כמו אדידס וגוצ’י. “משפטים הפרובוקטיבים והעיצוב פשוט היו כמו מימים עבורנו. לא ציפינו שהטישרטים שלנו יהפכו לסנסציה ברשתות החברתיות. ככה יצא ב-2020 כשכולם עברו לעבוד מהבית אנחנו עבדנו על לפתח את המותג.” מסר אלכס בראיון. 

המשפטים הסאטירים של PRAYING הפכו לדי אן אי של המותג. 

אם בשנות ה-2000 טישרטים עם מסר היו הקטע, הפעם הקטע הוא לצחוק על הקטע. בעמוד האינסטגרם של המותג תוכלו לראות מגוון סלוגנים נפלאים כמו: Trophy wife, Gods favorite, Main character ועוד ועוד. כולם מצולמים בצורה פרובוקטיבית, זולה ומתריסה. גם בחירת השם ה’פשטני’ על פניו הוא סוג של התרסה. כשנשאלו על כך בראיון ההוא לווג סיפרו השניים כי הם רואים את הליך היצירה שלהם כסוג של תפילה. ושאין שום קשר בהכרח לדת. אם כבר, הם מסבירים, זה ביקורת על האופן בו צעירים מהללים את תרבות הפופ שהם משתייכים אליה. 

ואז הגיע הבגד ים המפורסם המכיל 3 מילים שחצו את כל הקווים: father, son and holy spirit. 

באופן אישי בפעם הראשונה שנחשפתי אליו, בסביבות מרץ, חשבתי שמדובר בהברקת המאה. ואני עדיין חושבת כך. הביקיני הראשון שעלה היה בצבע שחור, מצולם על רקע לבן, כאשר עליו המילים כתובות ביהלומים ומחולקות בין החזיה לתחתון. אז התחילו לעלות לא מעט תגובות מצד אנשים נוצרים על הפגיעה בדת. כמה חודשים עברו בשקט יחסי עד לרגע בו הסיפור הפך מהותי יותר (ומצחיק יותר). מה השתנה?  ענקית הטיק טוק (מסתבר) אדיסון ריי, אחריה עוקבים צעירים רבים, העלתה תמונה מצולמת בביקיני הנ”ל. אז הכל התפוצץ, המותג זכה לחשיפה אטומית והתגובות מארגונים כנסיות ואנשים נוצרים לא איחרו לבוא. כך הפכה ריי בין רגע ל”שטן” וכך האינטרנט התהפך עליה. ועל אף שהורידה את התמונה נוצרים והורים רבים מחרימים את האישה לה הם קוראים עכשיו… לוציפר. 

למרות אינספור התגובות (שאני ממליצה בחום לקרוא) המותג לא התקפל אלא להפך הוא העלה הילוך. 

התמונות הפכו פרובוקטיביות יותר. בסקשן התגובות מתנהלת מלחמה עקובה מדם. ובגד הים, הוא יוצא עכשיו בעוד 5 עיצובים שונים! אם עוד לא יצא לכן ולכם אנחנו ממליצות לרוץ לעקוב. קודם כל כי מדובר בעיצוב כה פשוט שזה מטורף לאן הם הגיעו. שנית, כי בינינו אני מתה לכזה בגד ים וחושבת שזה צעד אדיר שיווקית. וטיעון אחרון חביב, התגובות גבירותיי ורבותיי הם פשוט תענוג.דילוג לתוכן