טייץ אליין של לולולמון מחלקים טייצים בחינם לולולמון בישראל חנות ראשונה של מותג הספורט האמריקאי align

לולולמון מחלקת טייצים בחינם במסגרת קמפיין מיוחד

גם אנחנו התבלבלנו כשקיבלנו את הידיעה. אבל לא מדובר בתרגיל, ענקית הספורט והיוגה יוצאת בקמפיין חדש במטרה לתת לאנשים לנסות את הטייץ המפורסם שלה Align. אתן.ם בטח שואלים מה הוביל את החברה לחלק טייצים שעולים 100 דולר בחינם לקהל הרחב. אם נצטרך לסכם ב-2 מילים: תרבות הזיופים. הנה כל הפרטים. 

במטרה להילחם בזיופי לולולמון המציפים את השוק החליטה החברה לתת לכל מי שיש לה זיוף טייץ אמיתי בחינם. 

נשמע מטורף? כי זה באמת מה שזה. החברה פותחת בימים אלו פופ אפ ניסיוני בלוס אנג’לס ובו תוכלו להחליף את הטייץ המזויף שלכן.ם בדבר האמיתי. האירוע יתקיים בין ה-6 ל-7 למאי ועל פי החברה הם יתנו לכל מי שתגיע אליו עם טייץ מזויף, טייץ אמיתי. נכון לעכשיו החברה מתכוונת לחלק כ-1,000 טייצים חדשים מסוג align בצבע שחור. 

ומה יעלה בגורל הזיופים? כל הטייצים המזויפים ש לולולמון תקבל יעברו למחזור טקסטיל בחברת Debrand. חברה בה ענקית הספורט תומכת לאורך שנים וכן גם עובדת איתה בצמוד. אם הקמפיין הזה יצליח החברה מתכוונת להמשיך אותו ולראות כמה חיקויים היא תוכל להחליף.

השאלה הראשונה שעולה לראש היא “אבל למה?” והתשובה תפתיע אתכן.ם 

ליין ה-align הושק ב-2015 במטרה לייצר טייץ יוגה גבוהה שיתן למתאמנות נוחות מקסימלית בזמן התרגול. מאז הקו צמח והיום הוא מונה עשרות פריטים ומכניס למותג כמיליארד דולר בכל שנה. על פי ניקי נויברגר מנהלת המותג הקמפיין נולד כדי לתת לאנשים להרגיש את ה”דבר האמיתי”. לדברייה אין חיקוי שמצליח להתחרות בבד ובאיכות של הטייץ המקורי וכל אחת שאשכרה תנסה אותו בטוח תבוא לקנות עוד. 

על פי נויברגר תרבות החיקויים מתפוצצת ובטיקטוק היום יש למעלה מ-3.5 מיליארד תיוגים עבור חיקויים. היא והמותג מאמינים כי הקמפיין החדש יצליח להבהיר לאנשים שאין כמו הדבר האמיתי זה שעולה הרבה כסף בגלל הנוחות והאיכות הבלתי מתפשרת.

 אך עולה השאלה האם הדבר לא יתמרץ אנשים לקנות חיקוים ולבוא להחליף אותם בדבר האמיתי ובכך לחסוך כסף? והאם החלפת 1,000 טייצים מזויפים באמת תצליח לשנות משהו? האם בו בעולם בו האינפלציה לא עוצרת זה בכלל ריאלי לנסות לשכנע אנשים לקנות טייץ ב-100 דולר?

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן