אלו המפורסמות שלפי השמועות לא יוזמנו למט גאלה הבא

האם עולם האופנה מפנה עורף למפורסמות שעזרו לקדם אותו בשנים האחרונות? אם אתן ואתם מאמינים לשמועות אז התשובה היא כן. כי על פי השמועות בנות משפחת קרדשיאן ג’נר לא נכנסו השנה לרשימת המוזמנים של אירוע האופנה החשוב בעולם. המט גאלה. אז איך נולדו השמועות ולמה אנחנו חושבות שזה עוד יכול להתממש? 

על פי הצהובון Page Six עורכת ווג הבינלאומית, אנה וינטור, מדייקת את הרשימה הפעם 

על פי הידיעה שפרסם העיתון, מקורות בתוך מערכת המגזין מספרים כי וינטור משנה את הרשימה השנה. אם בשנים הקודמות היה ניתן לראות מוזמנים שונים ומגוונים השנה היא רוצה “לפצח” נוסחה חדשה. אותם מקורות טוענים כי המשפחה הראשונה של הריאליטי, משפחת קרדשיאן ג’נר, לא תיקח חלק באירועים. משמע אף אחת מבנות המשפחה לא תהיה נוכחת.

מקורות המקורבים למשפחת קרדשיאן ג’נר טוענים כי הדבר ממש לא נכון. אך למרות שפייג’ סיקס פנו לתגובה רשמית ממגזין ווג הם לא קיבלו אחת. קים קרדשיאן הוזמנה בפעם הראשונה ב-2013 כבת הזוג של קנייה ווסט כאשר הייתה בהריון הראשון שלה. מאז היא נכחה ביותר מאחד כבמט גאלה האחרונה כל בנות המשפחה הלכו יחד על השטיח הורוד. 

 במידה והדבר יקרה מדובר בשינוי גישה מצד וינטור שהייתה הראשונה דווקא לנצל את הפרסום של בנות המשפחה. 

למרות שהיא הייתה הראשונה להשמיץ אותן. היא גם הייתה הראשונה לאמץ אותן ובכך לתת לבנות המשפחה תו תקן בתעשיית האופנה. האירוע השנה שנוי במחלוקת מהרגע הראשון. באוקטובר האחרון דיווחנו לכן ולכם פה על נושא התערוכה והאירוע השנתי שיתמקד בלא אחר מאשר מעצב האופנה קארל לגרפלד. רבים יצאו ברשתות החברתיות כנגד הנושא והאדם שהיה שנוי במחלוקת בעצמו

האם הנושא מחייב גישה יותר נוקשה בנוגע למוזמנים? רק לפני שבועיים דיברנו פה על כך שתעשיית האופנה השתנתה מקצה לקצה. ואיך הפכה למופע ענק למען לייקים ושכחה מהיצירה. ואיך האופנה מגיבה לאינפלציה ומפשיטה את השטיקים על מנת למכור פריטים פשוטים שמוכרים. אז האם גם אנה וינטור מבינה שהתעשייה משנה את פנייה ורוצה להחזיר איזה “יוקרה” תעשייתית לאירוע שהפך סלבריטאי מידי? 

נראה שרק הזמן יגיד לנו אם אכן לא נראה את השבט באירוע הנוצץ של תעשיית האופנה. נכון לעכשיו היחידה שהגיבה בנושא המט גאלה / קרדשיאן היא בת’אני פרנקל האהובה והלא צפויה. ועל זה אי אפשר ממש להסתמך…

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן