בהשקעה כוללת של מיליון שקל – מותג הספורט הישראלי Panta Rai ממשיך להתרחב 

פחות משנה עברה מאז נפתחה החנות הראשונה של המותג פנטה ריי. מותג בגדי הספורט הישראלי ששם בקדמת הבמה חדשנות ותנועה. ב-8 החודשים מאז נפתחה החנות הראשונה הספיק המותג להתרחב ולצבור קהל מעריצים אדוק. היום נפתחה באירוע חגיגי החנות הרביעית במספר ואף הושקה קולקציה חדשה לגברים. אז מה סוד ההצלחה בשוק ספורט רווי מלכתחילה? 

 קודם כל ומעל לכל – קולקציה רחבה עם פיתוחים טכנולוגים מרשימים לנשים וגברים כאחד 

אחת החוזקות הכי גדולות של המותג פנטה ריי היא שהוא נמצא בבעלות של קבוצת דלתא. קבוצה המייצרת בגדי ספורט למותגי הספורט המובילים בעולם. ובמשך שנים משקיעה בפיתוח בדים וטכנולוגיות שונות. זאת במטרה לייצר את המוצר האיכותי ביותר עבור הלקוח שלה. כך שהיה פשוט עבורה לייצר מותג בגדי ספורט פרטי באיכות גבוהה לציבור הישראלי. המוצרים שמציעה פנטה ריי מגוונים, החל מבגדי ספורט ועד לעזרי ספורט ובקבוקי שתייה. טווח המידות מהיום הראשון רחב (החל מ-XS ועד XXL) והפריטים מיוצרים מבדים נושמים ונוחים שיתאימו לכל אחת. 

אחרי ההצלחה של המותג והביקוש שנוצר בחרו בחברה להשיק גם קו הלבשה לגברים. הקו שהושק היום מותאם, כמו הקו לנשים, ליוגה, פילאטיס, אימון בעצימות גבוהה וריצה. תוכלו למצוא בו סטים שלמים ופריטים המותאמים לכל אחד מסוגי הספורט. כך לדוגמא, דגמי היוגה לגברים עשוים בדים גמישים ומנדפי זיעה ומיוצרים ללא תפרי צד לנוחות מרבית.

הקבוצה משקיעה המון בעיצוב אך גם בפיתוח של פנטה ריי והקהל מגיב בהתאם 

החנות הראשונה של המותג נפתחה באפריל האחרון בקניון עזריאלי תל אביב בהשקעה של 700 אלף שקלים. מיד לאחר מכן נפתחו עוד 2 סניפים. האחד בגרנד קניון חיפה והשני בקניון עיר ימים בנתניה. בנוסף לחנויות הפיזיות פעלה גם חנות אינטרנט בה נמכרו כלל העיצובים והאקססוריז. בעוד רבים לא מעיזים להתרחב בתקופה הנוכחית, דווקא פנטה ריי ממשיכה בצעדיה לכבוש את מדינת ישראל. “עד סוף שנת 2023 תפתחנה עוד כ-7 חנויות עם מגוון רחב לנשים ולגברים כאחד”.  מסרה בהצהרה לעיתונות ענת בוגנר, מנכ”לית דלתא ישראל. 

בחנות שהושקה היום בקניון עזריאלי ראשונים הושקעו כמיליון שקלים. היא נפתחה על שטח של כ-120 מ”ר בקומה העליונה של הקניון. “המותג Panta Rei, מביא בשורה לקהל הצרכנים, עם פיתוח בגדים המותאמים לפעילויות ספורט שונות, תוך שימוש בבדים ובטכנולוגיות בלעדיות וייחודיות למותג, כחלק מהחוזקות של קבוצת דלתא המייצרת למותגי הספורט המובילים בעולם.”

משמח לדעת כי החברה רואה הצלחה, הקהל הישראלי בוחר בעיצוב ופיתוח ישראלי על פני המתחרות הגדולות. ואף מצליחה לייצר דווקא באקלים הכלכלי המאתגר אליו נקלענו מותג איכותי ששם דגש על מה שחושב ואף עושה למען הסביבה.

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן