סניקרס, ליין טבעוני ושמירה על הסביבה – ההווה והעתיד של טבע נאות

טבע נאות נהנת מצמיחה יוצאת דופן בחודשים האחרונים. קולקציית החורף החדשה משתלטת על הרחוב וברשתות החברתיות ניתן לראות איך כולן וכולם מצטיידים בכפכפים הקלאסיים לכבוד החורף. אז לכבוד הימים הקרים שמגיעים והקולקציה החדשה שנחתה בחנויות ישבנו עם המעצבת הראשית של המותג של טבע נאות, חגית רונן טננבאום, לראיון על הקולקציה החדשה ומה שמחכה לנו מהמותג בעתיד… 

צילום – שי יחזקאל
טבע נאות הוא מותג המוכר בזכות הנעליים והעיצוב המיתולוגי והנוח שלו, מה גרם לכם לעצב בקולקציית החורף דווקא סניקרס? 

“בשנים האחרונות, הקשר בין עולם האופנה לבין עולם הספורט הטשטט. ניתן לראות כיצד שתי הקטגוריות למעשה מתערבבות זו בזו: כולם לובשים ונועלים פריטים עם אלמנטים ומראה ספורטיביים ותכונות נוחות “חדשות”, בכל הזדמנות ולכל מקום. בעקבות המגמה נכנסנו השנה באופן רשמי לקטגוריה הסניקרס. נעלי הסניקרס הן פריט אופנתי חובה בכל מלתחה.

הן פרצו לתודעה ושינו את הכללים, בכך שהפכו לפריט אופנתי לכל דבר ועניין והשתלבו בטבעיות על כל סטייל אפשרי: אלגנטי, יום יומי. הסניקרס מחמיאות, משדרגות ומספקות מראה שיקי ולא מתפשר. מכיוון שהסניקרס הפכו לטרנד גלובלי שחוצה תרבויות יבשות ולאומים היה חשוב לנו לתת מענה גם ללקוחות שלנו. רצינו להעניק להם חווית נוחות חדשה ומרגשת. המרכיבים שבעזרתם תכננו ועיצבנו את קווי סניקרים של טבע נאות מאפשרים נעלים נוחות מאוד וגם מראה רלוונטי וחדש.”

האם גם קולקציית הסניקרס המיוחדת שיצרתם מיוצרת כולה בארץ? כמו כל נעלי המותג? 

“הקולקציה מיוצרת כולה בישראל על ידי הצוותים שלנו. בתהליך משותף היינו צריכים ללמוד לשלב את כל השאיפות שלנו ולתרגם אותן לנוחות בחומרים חדשים בייצור. כמו כל מוצרי החברה הכל גם הליין הזה מיוצר בגליל בקיבוץ נאות מרדכי. אם כי כל מרכיב תוכנן וכל חומר נרכש מספקים שזו ההתמחות שלהם בחו”ל. כי נכון להיום בישראל, מלבד דבקים, אין ספקים לשום חומר גלם שבעזרתו מייצרים נעל”.

הכפכפים הסגורים חזרו לקדמת הבמה בעונות החורף הקודמות ונראה שהביקוש ממשיך לעלות. האם נראה עיצובים חדשים לנעל הקלאסית? חומרים חדשים? צבעים מיוחדים לחורף 23? 

“אירועים גדולים שמתרחשים בעולם משפיעים גם על תעשיית האופנה. כך, כמובן, הקורונה השפיעה על עולם האופנה ושינתה את הרגלי הצריכה. המעבר לעבודה מהבית והשינוי התודעתי הביא להתחזקותם של מוצרים ברי-קיימא. ויצר גם שינוי בדפוסי ההתנהגות הצרכנית. כיום, הצרכנים מעדיפים מוצרים נוחים ואיכותיים על פני מוצרים טרנדים וחולפים. לכן כל העולם אימץ את הנוחות בטרנד של כפכפים. רחבים שטוחים ומפנקים. עם פרווה או בלי. סגורים מקדימה מרווחים ונוחים. הם הפכו להיות אופנתיים מאוד עם גרבים עבות עד הברך או עד אמצע השוק והעונה הם מוצעים בצבעים וחומרים חדשים וגם ב 2 דגמים חדשים.” 

צילום – שי יחזקאל
עוד קולקציה מסקרנת שלכם היא הקולקציה הטבעונית. קולקציה שחוצה קהלי יעד והפכה להיות אהובה על הכלל. ספרי לנו קצת איך התפתחה, מה נראה ממנה בעתיד ובאילו חומרים טבעוניים נעשה שימוש בקולקציית החורף? 

“כחלק ממגמה עולמית אחרת, של הימנעות משימוש במוצרים מן החי, השיקה השנה טבע נאות קולקציית VEGAN. זו עשויה מחומרים טבעיים בלבד ומחומרים מתקדמים אחרים. זאת בהתאמה לעקרונות המנחים של המותג – נוחות ואיכות. בקולקציה החדשה מוצעת הגרסה הטבעונית של דגם שחר האייקוני. וכן גם מגוון דגמי סניקרס המיוצרים מחומרים שאינם עור, וכוללים גפות מחומרים טבעיים ואיכותיים. 

פיתוח הקולקציה נעשה מתוך רצון להעניק אלטרנטיבה נוחה ואופנתית לקהלים הולכים וגדלים של טבעונים בישראל ובעולם. וכמו גם לאור ההבנה ששימוש בחומרים מסוג זה מביאים לתהליך ייצור יעיל ונכון יותר. בהיבטים רחבים של קיימות ושמירה על הסביבה.” 

שמענו שאתם במותג כבר עובדים על קולקציית הקיץ 23 לספר בקצרה איזה חידושים מרגשים יהיו בה? 

“האמת שהעבודה על קולקציית קיץ 2023 הסתיימה. אנחנו חברה יצרנית כך שהעבודה על הקולקצייה מתחילה שנה וחצי לפני שהיא מגיע לחנויות. בקיץ 23 תוכלו לראות חומרים ואביזרים חדשים וחדישים. שילובים של אבזמים גדולים, בחלקם עם שיבוץ אבני חן גדולות. או שילוב של שרשראות וניטים. ליין הסניקרס לדוגמא יכלול גפות סרוגות לטבעונים וגפות מיחדות מעור.” 

קולקציית החורף של טבע נאות כבר בחנויות ואם אתם רוצות ורוצים להצטייד בכפכפים סניקרס ועוד החברה יוצאת החודש במגוון מבצעי נובמבר שאסור לפספס! כך תוכלו להנות מנעליים מדהימות בייצור מקומי 

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן